Bateria BERG Aguila WW 130212GB posiada jednodźwigniową konstrukcję, która umożliwia łatwą i szybką kontrolę przepływu wody oraz temperatury wody. Parametry wody zmienisz za pomocą jednej ręki, dostosowując ustawienia do aktualnych potrzeb.
Wyciągana wylewka daje większą swobodę, umożliwiając wygodne nalewanie wody, czy mycie naczyń bądź warzyw i owoców. Wysoki korpus umożliwia wstawienie wysokich naczyń do zlewu dla ich wygodniejszego mycia. Natomiast silikonowy aerator nie tylko ułatwia zmniejszenie zużycia wody, ale i jest bardzo prosty w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć go ściereczką, aby usunąć wapienny osad.
Bateria BERG Aguila WW 130212GB utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Smukła budowa i miękkie linie pięknie się prezentują, a chrom wykończenie odpowiada na najnowsze trendy wnętrzarskie i świetnie wygląda z czarnym zlewem.
Metalowy korpus i ceramiczna głowica sprawiają, że bateria BERG Aguila WW 130212GB jest trwała i wytrzymała, a to przekłada się na jej długą żywotność. Staranne wykończenie w połączeniu z wysokiej klasy materiałami gwarantuje sprawne działanie i zachowanie pięknego wyglądu na długi czas.
Bateria BERG Aguila WW 130212GB Chrom, silikonowy aerator, dokumentacja.
Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
---|---|
Typ: | Stojąca |
Wykonanie korpusu: | Chromowe |
Bateria trójdrożna: | Nie |
Elastyczna wylewka: | Tak |
Kolor: | Chrom |
Funkcje: | Wyciągana wylewka, Aerator silikonowy ułatwiający usuwanie osadów wapiennych, System oszczędzania wody A+, Głowica ceramiczna |