Opis i dane

Opis i dane

Praktyczny i stylowy odkurzacz dla każdego

Bezprzewodowy odkurzacz VIOMI A9 łączy funkcjonalność ze stylowym designem. Potężny silnik, wytrzymały akumulator 2500 mAh, 3 tryby czyszczenia i 5-stopniowa filtracja to tylko niektóre z jego zalet. Niewielkie rozmiary oraz możliwość przechowywania odkurzacza pionowo przy pomocy dołączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają oszczędzać miejsce w mieszkaniu. VIOMI A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swoimi możliwościami i doskonale sprawdzi się w Twoim domu.

Odkurzacz VIOMI A9

Potężna moc silnika

Swoje niezawodne działanie VIOMI zawdzięcza potężnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Dzięki niemu siła ssania może wynosić nawet 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, aby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie już wkrótce może lśnić czystością.

Odkurzacz VIOMI A9

Odkurzaj w najtrudniej dostępnych miejscach

Z bezprzewodowym odkurzaczem VIOMI A9 dostaniesz się niemal wszędzie - również tam, gdzie nie dotrze zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę ułatwia niewielka waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Z łatwością przeniesiesz więc sprzęt między piętrami lub podniesiesz go, aby odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz VIOMI A9 sprawdzi się w każdej sytuacji.

Odkurzacz VIOMI A9

Zobacz wszystko w innym świetle

Odkurzanie ciemnych kątów lub przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowane na szczotce. Z jego pomocą bez problemu zobaczysz do tej pory ukryte włosy, kurz czy śmieci. Z VIOMI już nigdy nie przeoczysz odkładającego się w trudno dostępnych miejscach brudu - każdy zakamarek w Twoim domu zostanie idealnie wysprzątany.

Odkurzacz VIOMI A9

Mnogość zastosowań - 4+1 wymienne szczotki

VIOMI A9 to również 4 wymienne szczotki - każda doskonale nadaje się do sprzątania zróżnicowanych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość w swoim domu:

Duża szczotka z wbudowanym silniczkiem skutecznie usuwa kurz i włosy, pozwala też dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów.

Szczotka szczelinowa umożliwia dokładne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w sofach lub fotelach.

Szczotka usuwająca roztocza z materiałów przyda się szczególnie tam, gdzie mieszkają alergicy.

Mała szczotka 2w1 usuwa zanieczyszczenia z niewielkich, trudno dostępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

Odkurzacz VIOMI A9

5-stopniowa filtracja

Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. 5-stopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się, aż 99,9% wszelkich zanieczyszczeń. Bezpieczne, wolne od szkodliwych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - wystarczy użyć VIOMI A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

Odkurzacz VIOMI A9

Bezproblemowe opróżnianie pojemnika

VIOMI A9 pozwala również ograniczyć kontakt z zanieczyszczeniami. Pojemny, 0,4-litrowy zbiornik na kurz opróżnisz przez naciśnięcie jednego przycisku - nie musisz więc dotykać śmieci. To praktyczne i higieniczne rozwiązanie, które umożliwia czystą, bezpieczną pracę z urządzeniem.

Odkurzacz VIOMI A9

3 tryby pracy - długotrwałe działanie

To Ty decydujesz, jak ma pracować Twój odkurzacz. Wybieraj spośród 3 trybów pracy A9 i dostosowuj jego działanie do swoich potrzeb:

● W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje, aż 60 minut - to wystarczająco dużo, aby dokładnie posprzątać dom o powierzchni nawet do 380 m2.

● Tryb standard idealnie sprawdza się na co dzień - do odkurzania mebli i usuwania roztoczy.

W trybie MAX możliwa jest niezwykle intensywna praca, która pozwala uporać się z nawet najbardziej upartymi zanieczyszczeniami

Akumulator można łatwo wyjąć, naładować lub wymienić. Poziom naładowania jest widoczny na czytelnym wyświetlaczu - w każdej chwili masz zatem dostęp do tej informacji.

Odkurzacz VIOMI A9

Dane techniczne

Kolor Czerwono-szary
Gwarancja 24 miesiące
Czas ładowania [h] 3.5
Czas pracy [min] 60
Elektroszczotka Tak
Napięcie akumulatora [V] 25.2

Poziom hałasu [dB]

83
Turboszczotka Nie
Waga [kg] 4.5
Zasilanie Akumulatorowe
Funkcje dodatkowe Konstrukcja typu 2w1, Oświetlanie odkurzanego miejsca
Odłączany odkurzacz ręczny Tak
Pojemność pojemnika/worka [l] 0.4

Praca na mokro

Nie

Regulacja mocy ssania

Tak
Zbieranie kurzu Pojemnik
Nazwa filtra HEPA H12
Typ filtra Wielowarstwowy
Dysze/szczotki Ssawka szczelinowa, Szczotka do usuwania kurzu, Szczotka płaska
Pozostałe wyposażenie Ładowarka, Rura aluminiowa, Uchwyt ścienny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera VIOMI
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Jakub
kupił/aOdkurzacz VIOMI A9
Urządzenie marki Viomi sprawiło, iż odkurzanie stało się przyjemnością i swoistą atrakcją!! Produkt dojechał do mnie gdy akurat miałem w domu gości. Po rozpakowaniu wszyscy chcieli sprawdzić jak działa taki sprzęt. Efekt: goście zachwyceni i wybawieni, mieszkanie odkurzone, a i ja znalazłem chwilę by odpocząć i wypić w spokoju kawę :-) Polecam serdecznie !!

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert