Wygodne szelki dla psa to podstawa zarówno podczas dalekich wędrówek jak i szybkich wyjść do parku. Soczyste kolory, komfort noszenia oraz bezpieczeństwo - to wszystko znajdziesz w nowej serii dla psów London. Klamra zawierająca blokadę - to nowość u marki Hunter. Pozwala ona na zabezpieczenie klamry przed samoistnym otwarciem. Zwiększa to bezpieczeństwo Twojego psa na spacerach i podczas podróży.
Zastosowanie do produkcji szelek wysokiej jakości nylonu sprawia, że są one odporne nie tylko na zmienne warunki atmosferyczne, ale również na szarpanie czy ciągnięcie. Wygodny i miękki polar jaki znajduje się po wewnętrznej stronie, chroni Twojego pupila przed obtarciami i wycieraniem sierści.
Jeżeli po treningu szelki wymagają odświeżenia, wystarczy przeprać je w wodzie wraz z delikatnym środkiem piorącym. Dzięki specjalnej budowie nie trzeba długo czekać na ich wyschnięcie. Intensywne kolory nie tylko wspaniale prezentują się na różnorodnym umaszczeniu czworonoga, ale również ułatwiają jego dostrzeżenie.
Cechy: | Bezuciskowe, Klamra z blokadą bezpieczeństwa, Szybkoschnące |
---|---|
Maksymalny obwód klatki [cm]: | 56 |
Materiał: | Nylon, Polar |
Regulacja: | Tak |
Rozmiar: | S/M |
Zakres regulacji: | Tak |
Nazwa: | ECO LIFE GROUP SPÓŁKA CYWILNA MAGDALENA REDKIEWICZ-NASTULA, THOMAS NASTULA |
Ulica i numer budynku: | ul. Wincentego Janasa 31 |
Kod pocztowy: | 42-612 |
Miasto: | Tarnowskie Góry |
Adres elektroniczny: | bok@ecolifegroup.pl |