Brak wyników spełniających wybrane kryteria. Usuń część filtrów, aby zobaczyć listę produktów.
Proszę czekać

Opis kategorii Faksy na papier termiczny

Faks na papier termiczny Panasonic

Faks termotransferowy gwarantuje wysoką jakość wydruku, a także mnogość przydatnych funkcji, dzięki którym codzienne korzystanie z urządzenia okazuje się niezwykle łatwe oraz intuicyjne. Wszystko to pozwala znacząco usprawnić codzienną pracę biurową. Kryteria te doskonale spełniają urządzenia firmy Panasonic.

 

Faks na papier termiczny tego producenta przez użytkowników jest ceniony również za niezawodność i solidność wykonania, na którą składają się - przede wszystkim - wysokiej jakości materiały. Każdy faks Panasonic dostępny w sklepie Media Expert wyposażony jest w słuchawkę, wygodny panel sterowania z klawiaturą oraz czytelny wyświetlacz. Urządzenia posiadają również cyfrowy automat zgłoszeniowy. Decydując się na faks termiczny, warto zwrócić uwagę również na jego najważniejsze parametry techniczne. To właśnie na ich podstawie określana jest przydatność sprzętu Panasonic.

 

Faks na papier termiczny – w zależności od modelu - może mieć różną prędkość modemu, a także nieco zróżnicowane funkcje. Spośród nich wymienić należy chociażby kopiowanie, rozsyłanie sekwencyjne czy też przycinanie odebranych dokumentów. To jednak nie wszystko, co potrafią faksy Panasonic. Ich użytkownicy mogą liczyć także na cztery tryby odbioru (między innymi FAX oraz TEL / FAX), możliwość nagrywania rozmów telefonicznych czy też tworzenie książki telefonicznej. Bogata funkcjonalność tego sprzętu sprawia, że warto postawić na urządzenia firmy Panasonic. Faks na papier termiczny to w wielu przypadkach podstawowy sprzęt biurowy.

Rozwiń »