Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę 6 miesięcy

Kod: 892260
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Nośnik: Kod elektroniczny
Platforma: Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj: Abonament Xbox Game Pass
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Okres subskrypcji: 6 miesięcy
Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę 6 miesięcy
Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę 6 miesięcy
279 99

Opis produktu


Główne cechy

Graj w nowe gry, takie jak Starfield, w dniu premiery i ciesz się setkami gier premium na konsole dzięki 6-miesięcznej subskrypcji. Możesz także zagrać w najsłynniejsze gry od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, a także największe hity ze świata gier. Korzystaj ze zniżek na wybrane tytuły z biblioteki konsolowej w ramach Game Pass dla użytkowników konsol. Dzięki obszernej bibliotece gier wszystkich gatunków i stale dodawanym nowym tytułom każdy znajdzie coś dla siebie.


Xbox Game Pass na konsolę

Graj w nowe gry, takie jak Starfield, w dniu premiery i ciesz się setkami gier premium na konsole dzięki 6-miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass na konsolę.*

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę nowe gry gry premium subskrypcja

Graj już w dniu premiery

W dniu premiery możesz także pobierać najsłynniejsze serie gier od firm takich jak Xbox Game Studios, Bethesda Softworks, gry niezależne, największe hity i nie tylko.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę premiera Xbox Game Studios Bethesda

Gry trafiające w Twoje gusta

Dzięki subskrypcji posiadasz obszerną bibliotekę gier z każdego gatunku, która wciąż uzupełniana jest o nowe tytuły - każdy znajdzie coś dla siebie.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę biblioteka

Zniżki na gry

Skorzystaj ze zniżek dla członków na wybrane gry z biblioteki Xbox Game Pass i zdobądź benefity powiązane z grami.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę zniżki

Jak to działa?

Krok 1. Zarejestruj się w usłudze Xbox Game Pass.
Krok 2. Przeszukaj katalog Xbox Game Pass.
Krok 3. Zainstaluj wybrane gry.
Krok 4. Odkryj swoją następną ulubioną grę.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę instrukcja

Przejdź na poziom Ultimate

Ulepsz swoją subskrypcję Xbox Game Pass do wersji Ultimate, aby cieszyć się wszystkimi zaletami Xbox Game Pass na konsolę, grać w trybach dla wielu graczy, uzyskać dostęp do setek gier premium gier, w które możesz grać ze znajomymi na konsoli, komputerze PC, telefonie i tablecie, a także do korzyści na wyłączność użytkowników.*

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę ulepszenie

ZOBACZ WIĘCEJ


* Ważne informacje:
Do ofert rabatowych mają zastosowanie warunki i wyłączenia. Zawartość katalogu gier zmienia się w czasie i w zależności od regionu. Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem xbox.com/gamepass i ea.com/ea-play/terms oraz ea.com/ea-play.
Graj na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One
Starfield: spodziewana premiera w 2023 roku.
Subskrypcję można realizować jednorazowo dla pojedynczego konta na maksymalnie 36 miesięcy. W razie wygaśnięcia subskrypcji lub usunięcia gry należy ponownie aktywować subskrypcję bądź kupić grę, aby nadal korzystać z dodatków albo przedmiotów dokupionych do gry. Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość pamięci, szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego.) i posiadania konta Microsoft. Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Obowiązują ograniczenia wiekowe. Aby grać online lub w trybie wieloosobowym online w niektóre gry wymagane jest konto Xbox Live Gold (sprzedawane osobno). Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Obowiązuje umowa o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Jeśli jesteś już subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate, obowiązuje przelicznik. Z wyjątkiem sytuacji przewidzianych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi. Wymagania systemowe różnią się w zależności od gry; wydajność wzrasta wraz z zastosowaniem systemu wyższej klasy. Grafiki przedstawiają gry z biblioteki.
Xbox Cloud Gaming (Beta): usługa wymaga obsługiwanej gry i może wymagać obsługiwanego kontrolera Bluetooth (sprzedawane oddzielnie). Wybierz regiony i urządzenia. Obowiązują limity dotyczące przesyłania strumieniowego. Dostępność serwerów i czas oczekiwania może ulec zmianie. Wymagane jest połączenie z Internetem, obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych.


Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj: Abonament Xbox Game Pass
Nośnik: Kod elektroniczny
Platforma dystrybucji cyfrowej: Microsoft
Okres subskrypcji: 6 miesięcy

Producent

 • Nazwa producenta/importera: MICROSOFT
 • Znak zgodności:
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Inne produkty w kategorii:

  Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę 6 miesięcy
  Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass na konsolę 6 miesięcy
  279 99

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 279,99 zł
  279 99