Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game Gra XBOX ONE

Kod: 308277
KOCH_MEDIA
Gatunek
Akcja, Sportowa
Nośnik
Blu-ray
Wersja językowa
Angielska
Platforma
Xbox One
Rodzaj
Gra
Taniej o
10,99
159,99
149,00
149,00
159,99
Taniej o
10,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Skater XL

Ta gra to skok na główkę do świata jazdy na desce, gdzie samemu zdefiniujesz na nowo styl, pomysłowość i perfekcyjne sztuczki. Twórz, łącz i stylowo wykonuj triki z niezrównanym poziomem panowania nad deską dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania, a wszystko to w legendarnych miejscówkach w Kalifornii, gdzie największe legendy ulicy zostawiły po sobie ślad.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game opis cechy funkcje

Plejada gwiazd

Wciel się w kultowych skejterów takich jak Tiago Lemos, Evan Smith, Tom Asta czy Brandon Westgate i zostań profesjonalistą! Zanurz się w wirtualnej subkulturze dzięki tworzonym przez fanów modom, markom, zinom, a także pełnoprawnym mapom. Odwiedź ponad 60 prawdziwych lokacji połączonych placami, szkołami, basenami, budynkami, parkingami i korytarzami.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game postacie gwiazdy skaterzy

Niezależność

Skater XL wyróżnia się brakiem wcześniej zaprogramowanych trików, oferując graczowi pełną kontrolę nad postacią za pomocą gałek analogowych. Obie gałki w kontrolerze odpowiadają nogom postaci, a każde ich wychylenie powoduje ruch daną kończyną.

System ten działa podobnie jak gra na instrumencie i oferuje pełną kontrolę oraz wolność, niezależnie od tego czy zwiedzasz miejscówki w trybie dowolnym czy rozpędzasz się do szalonej prędkości.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game tricki rozgrywka sterowanie

Dostosuj deskę i postać

Nieskończona ilość opcji personalizacji: od wyglądu postaci, po akcesoria osobiste i sprzęt, w tym kółka, ośki i powierzchnię deski.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game personalizacja wygląd deska

Graj w trybie dowolnym

Eksploruj swobodnie każdy obszar. W otwartym otoczeniu gracz może sam może zdecydować jak daleko zajdzie, dopracowując skomplikowane sztuczki, lub po prostu jeżdżąc po okolicy i zwiedzając ją.

gry PC ps4 xbox 2019 2020 komputerowe na komputer najlepsze Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game tryby

Dane techniczne

Gatunek Akcja, Sportowa
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 3+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska
Platforma Xbox One
Platforma wariant Xbox One
Rodzaj Gra
Nazwa producenta/importera KOCH_MEDIA
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną