Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Karta podarunkowa Netflix 80 zł

Kod: 328391
NETFLIX
Rodzaj
Doładowanie
Platforma
Uniwersalna
Kwota zasilenia
80 zł
Opis i dane

Opis i dane

W serwisie Netflix każdy znajdzie coś dla siebie - w tym filmy, seriale i programy oryginalne. Użytkownicy serwisu mogą oglądać swoje ulubione tytuły w domu, na niemal każdym urządzeniu i w dodatku bez reklam.


Zarejestrowani użytkownicy serwisu Netflix mogą wykorzystać kartę do opłacenia abonamentu. Pozostałe osoby mogą dzięki niej natychmiast uzyskać dostęp do świetnej rozrywki na dowolnym urządzeniu.

 

Instrukcja użycia:

Aby zacząć oglądać:

1. Przejdź do witryny www.netflix.com/kod

2. Wprowadź kod


Warunki korzystania


Do wykorzystania wyłącznie w serwisie Netflix w Polsce za pośrednictwem konta Netflix (konto mogą założyć osoby, które ukończyły 18 lat). Po zrealizowaniu karty wszystkie środki zostaną dodane do Twojego konta w serwisie Netflix. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta nie podlega zwrotowi ani nie można jej wymienić na gotówkę. Nie traci ważności. Nieprzeznaczona do odsprzedaży. Firma Netflix nie odpowiada za zagubione ani skradzione karty ani za ich nieuprawnione użycie. Zastosowanie mają wszystkie postanowienia regulaminu dostępnego na stronie: netflix.com/kartywarunki.


Wydawcą kart jest Netflix International B.V.

Dane techniczne

Kwota zasilenia 80 zł
Platforma Uniwersalna
Rodzaj Doładowanie
Nazwa producenta/importera NETFLIX
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną