Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Crusader Kings III Gra PC

Kod: 328579
KOCH_MEDIA
Platforma
PC
Gatunek
RPG, Strategiczna, Symulacja
Wersja językowa
Angielska
Nośnik
DVD
Rodzaj
Gra
Taniej o
9
158,00
149,00
W tym roku nie płacisz! Pierwsza rata w maju 2021
149,00
158,00
Taniej o
9

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

DODATEK DO ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWEGO

Crusader Kings III: Garments Of The Holy Roman Empire Pack.

Poczuj się niczym obywatel Świętego Cesarstwa Rzymskiego dzięki kolekcji ubiorów dla ludzi z gmin, wojowników i władców Europy Środkowej.

Crusader Kings III Gra PC preorder

Crusader Kings III

Paradox Development Studio przedstawia kontynuację najpopularniejszej strategii w dziejach gatunku. Crusader Kings III to spadkobierca sięgającego daleko wstecz dziedzictwa wielkich strategicznych zmagań. Tym razem zyskujesz szereg nowych możliwości do osiągnięcia dynastycznego sukcesu.

Crusader Kings III Gra PC mapa państwa

Pokieruj losami dynastii

Wybierz dom panujący lub arystokratyczny ród w jednym z wielu państw na mapie, która rozciąga się od Islandii po Indie, od północnego koła podbiegunowego po Afrykę Środkową. Pokieruj losami dynastii na przestrzeni wieków, zapewniając bezpieczeństwo i władzę każdemu kolejnemu pokoleniu. Zdobywaj nowe terytoria i tytuły, aby utrwalić swoje dziedzictwo.

Wykaż się monarszą mądrością, skupiając wokół siebie władze religijne, lub wykaż inicjatywę i działaj na własny rachunek. Doprowadź do rozłamu i daj początek nowemu wyznaniu, zyskując chwałę na wieki lub skazując siebie na wieczne potępienie. Rycerze, powstania chłopskie, pielgrzymki, najazdy wikingów - poczuj dramaturgię i zachwyć się przepychem wieków średnich.

Crusader Kings III Gra PC lose dynastii

Style życia postaci

Wybierz jeden z pięciu dostępnych stylów życia, doskonaląc wojskowe strategie lub umiejętność zarządzania królestwem. Dobieraj cechy postaci wpływające na jej zachowanie. Wybieraj odpowiednich opiekunów dla swych następców lub wychowuj ich samodzielnie.

Crusader Kings III Gra PC styl życia postaci

WOJNy na dużą skalę

Werbuj zbrojne jednostki i potężnych przedstawicieli rycerstwa, aby zasilić szeregi monarszej armii. Opracowuj nowe technologie, aby pomnażać bogactwo i potęgę twojej władzy. Wynajmuj zaciężnych żołnierzy i zakony rycerskie, gdy będziesz prowadzić wojny na dużą skalę. Zadbaj o dodatkowy dochód, biorąc dla okupu zakładników i organizując najazdy na sąsiadów.

Crusader Kings III Gra PC wojny armia

INTRYGI przeciwko dynastii

Zlecaj swojemu asowi przeszpiegów wykrywanie spisków knutych przeciw twej dynastii i twojemu panowaniu. Werbuj wichrzycieli, którzy pomogą ci w snuciu intryg, dzięki którym osłabisz lub zlikwidujesz każdego, kto stanie ci na drodze do władzy.

Uwódź inne postaci z miłości lub po to, by poszerzyć swe polityczne wpływy. Gromadź informacje z myślą o stosowaniu szantażu lub domagaj się spłaty długu wdzięczności, gdy w celu realizacji planów trzeba będzie poszerzyć posiadane wpływy.

Crusader Kings III Gra PC dynastia władza

Dane techniczne

Gatunek RPG, Strategiczna, Symulacja
Nośnik DVD
Wersja językowa Angielska
Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
Platforma PC
Rodzaj Gra
Nazwa producenta/importera KOCH_MEDIA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Akcesoria Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną