Przełącznik PLANET FSD-803

Kod: 541170
PLANET
Liczba portów LAN
8
Porty LAN (typ)
RJ45
119,90
Dostawa 2-5 dni
119,90

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Switch PLANET FSD-803

FSD-803 to przełącznik szybki, tani i niezawodny. Nadaje się idealnie do łączenia ze sobą sieci lub grup roboczych pracujących z różnymi prędkościami: Ethernet 10 Mbps z Fast Ethernet 100 Mbps. Dzięki swoim walorom może stać się niezwykle użytecznym elementem w nowoczesnej sieci komputerowej. Przełącznik Planet FSD-803 został zaprojektowany zgodnie z trzema wytycznymi: prosta instalacja i użytkowanie, mała kompaktowa obudowa i łatwość diagnostyki problemów. FSD-803 to prosty przełącznik 10/100 Mbps, nie zarządzany, wolnostojący w obudowie metalowej. Jego walory użytkowe sprawiają, że może stać się podstawowym elementem niedrogiej sieci w małym biurze lub w domu. Przy bardzo korzystnej cenie może idealnie zaspokoić potrzeby niewielkiej sieci składającej się z 10 do 50 użytkowników, a jego estetyczna obudowa sprawia, że można go bez problemu umieścić na biurku.

Stabilna wydajność przełącznika Fast Ethernet

Przełącznik FSD-803 wspiera schemat przekazywania informacji „Store-and-Forward”, aby zapewnić użytkownikom jak najniższe opóźnienie oraz wysoką integralność danych. Wysoka wydajność sprzętu (filtrowanie/przesyłanie: 14,880 pakietów na sekundę przy prędkości 10Mbs oraz 148 800 pakietów na sekundę przy 100Mbs) oraz wbudowany fabrycznie bufor (448 tysięcy bitów) pakietów pomagają przełącznikowi FSD-803 zwiększać przepustowość, wyeliminować niepotrzebny ruch sieciowy i oraz zmniejszyć ograniczenia przesyłowe sieci po drodze z serwera. Dzięki inteligentnemu algorytmowi rozpoznawania adresów, urządzenie FSD-803 może rozpoznać aż do 2 tysięcy różnych adresów MAC i zapewnić przepustowość 1Gbs, co sprawia, że przełącznik FSD-803 świetnie nadaje się do szybkiej transmisji pakietów, bez ryzyka ich utraty.

Kompaktowych rozmiarów, poręczna budowa urządzenia

FSD-803 to kompaktowy, metalowy przełącznik, który idealnie pasuje do pomieszczeń z ograniczoną, dostępną przestrzenią. Dzięki zaletom takim jak: łatwa instalacja i użytkowanie, kompaktowa budowa oraz prostota rozwiązywania problemów; przełącznik FSD-803 zapewnia użytkownikom biznesowym i domowym, budżetowe rozwiązanie sieciowe.




Oszczędność Energii Energetycznej

Za pomocą jednego przycisku zasilania ON/OFF, znajdującego się na tylnym panelu urządzenia FSD-803, użytkownik może znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, przy wyłączonym działaniu przełącznika.

Łatwa instalacja Plug & Play

Wszystkie miedziane wejścia RJ-45 w przełączniku FSD-803, wspierają automatyczny negocjator prędkości 10/100Mbs, w celu optymalnej detekcji przepustowości, za pośrednictwem przewodów RJ45 kategorii 5/5e. Urządzenie wspiera standard automatycznego wykrywania MDI/MDI-X, dzięki czemu może wykrywać typ połączenia z dowolnym urządzeniem Ethernet, bez konieczności stosowania kabli typu nieskrosowanych (prostych) lub skrosowanych. Funkcja „Flow Control” umożliwia urządzeniu FSD-803 obsługę routerów i serwerów, bezpośrednio połączonych z tym przełącznikiem, zachowując szybki oraz niezawodny przepływ danych. Zamontowany zestaw diod świecących LED pozwala natychmiast ocenić stan urządzenia i aktywność użytkowników podłączonych do danego przełącznika.


Specyfikacja

Inne Bufor 128 KB
Zarządzanie Nie
Głębokość [mm] 155
Szerokość [mm] 86
Wysokość [mm] 26
Zasilanie Sieciowe
Kolor Czarny
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Liczba portów LAN 8
Liczba portów WAN 0
Obsługa Wi-Fi Nie
Porty LAN (typ) RJ45
Pozostałe porty Nie
Obsługiwane standardy IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Nazwa producenta/importera PLANET
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną