Opis kategorii NINTENDO


Odkryj Nintendo, japońską jakość grania

Szukasz nowoczesnej konsoli i gier, które zaskoczą Cię jakością grafiki, grywalnością i dopracowaniem szczegółów? Zainteresuj się rozwiązaniami marki Nintendo, czyli firmy, która znana jest na całym świecie z produkcji m.in. popularnej serii konsol. Słynie ona również z produkcji wielu gier, z którymi spotkał się prawie każdy gracz. Chodzi m.in. o takie tytuły jak Super Mario, Zelda czy Pokemon. Japońska marka w dalszym ciągu dostarcza klientom wyjątkowe gry i urządzenia. Rozwiązania Nintendo przede wszystkim zapewniają maksimum rozrywki, znane są z ciekawych bohaterów oraz intrygujących historii. Firma może pochwalić się sprzedaniem na całym świecie dziesiątek milionów swoich konsol. Pierwsze urządzenia tej marki sprzedawane były już w 1977 roku, ale wyłącznie w Japonii. Chodzi o serię Color-TV Game. Następnie pojawiały się kolejne: Wii, GameCube, Game & Watch, 64, konsole Nintendo Switch, ale nie tylko. W jakim przypadku powinieneś się zainteresować rozwiązaniami tej firmy? Jeśli interesują Cię ekscytująca akcja, intrygujące opowieści oraz gry, w które zagrasz zarówno sam, jak i ze znajomymi.

Nintendo – innowacyjne urządzenia i gry dla całej rodziny

Nintendo Switch odniosło wiele sukcesów. Co ciekawe, konsola ta pobiła rekord Wii i stała się najszybciej sprzedającą się w historii amerykańskiego rynku gier video. Aż 60 proc. posiadaczy tej konsoli na rynku amerykańskim kupiło grę Super Mario Odyssey, 55 proc. The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a 50 proc. – Mario Kart 8 Deluxe. Wciągające gry Nintendo Switch są jednym z powodów zainteresowania konsolą. Oczywiście firma ta ma w ofercie nie tylko takie urządzenia. W naszym sklepie oferujemy również kontrolery, kierownice, a także dodatkowe akcesoria, czyli rozwiązania, dzięki którym granie będzie jeszcze przyjemniejsze. Masz inną konsolę tej marki? Oferujemy również gry na Wii U, ale nie tylko. Zapoznaj się z naszymi propozycjami – oferujemy konsolę Nintendo Switch z różnymi dodatkami. Możesz wybrać ją m.in. w pakiecie z ciekawymi grami na to urządzenie.

Z Nintendo odkryjesz, jak działa japońska technologia

Urządzenia marki Nintendo cieszą się tak dużym zainteresowaniem na świecie z wielu powodów. Poprzez konsolę Switch producentowi udało się połączyć konsolowe i mobilne granie – jest to przecież urządzenie przenośne. Kolejnym plusem tego urządzenia są znakomitej jakości ekran oraz ogólnie bardzo dobre wykonanie. Jednym z bardzo ważnych czynników, jakie wpływają na popularność konsoli Nintendo, są gry, które producent tworzy dla graczy. Wspomniane już przez nas Super Mario Odyssey czy Zelda: Breath of the Wild cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów i to one również budowały sprzedaż konsoli. O ile Nintendo nie zaprzestanie tworzyć tak wciągających gier, w dalszym ciągu będzie bardzo ważnym graczem rynku konsol. Wybierz z nami konsolę Nintendo, która wciągnie Cię w świat gier japońskiego producenta.
Zwiń »