Opanuj każde ujęcie dzięki
DJI OM 5

Gimbal DJI OM 5 uwolni pełny potencjał Twojego smartfona. Kompaktowy rozmiar z wbudowanym wysięgnikiem sprawia, że zabierzesz go ze sobą wszędzie! ShotGuides pomoże uzyskać niepowtarzalne ujęcia, bez względu na to gdzie jesteś, ActiveTrack 4.0 pozwala na automatyczne sledzenie obiekt, a to zaledwie kilka z wielu funkcji, jakie oferuje DJI OM 5.

Płynne nagrania i 3-osiowa
stabilizacja

Nagrywaj wysokiej jakości wideo dzięki 3-osiowej stabilizacji! DJI OM 5 wyposażony został w 3 potężne silniki sprawiają, że telefon pozostaje na swoim miejscu nawet podczas dynamicznych ruchów i w przypadku korzystania z większego smartfona. To nie wszystko! Wykorzystanie najnowszych algorytmów pozwala gimbalowi dostosować się do ruchów podczas nagrywania.

Niech Twoje zdjęcia rozbłysną
miliardem barw

DJI OM 5 jest niewielki, zmieści się nawet w dłoni. Składana i lekka konstrukcja pozwala zabrać go ze sobą wszędzie! Nowością, w stosunku do poprzednich modeli jest wbudowany wysięgnik, który umożliwia wykonanie szerokiego selfie i pozwala nagrywać pod nowym kątem dla jeszcze lepszych rezultatów. Długość 215mm oraz płynna regulacja zwiększają swobodę użytkowania i zapewniają jeszcze więcej możliwości podczas użytowania

Sprawdź, na co pozwoli Ci
inteligentny HDR

ShotGuides pomoże Ci uzyskać wymarzone efekty! Funkcja automatycznie rozpoznaje Twoje otoczenie i podsyła wskazówki dotyczące fotografowania oraz pomocne szablony. ShotGuides będzie Ci towarzyszyć od nagrywania po samą edycję, dzięki czemu nawet początkujący uchwycą doskonałeujęcia.

Zawładnij czasem dzięki Hyperlapse
i twórz spektakularne Panoramy

Nowa wersja ActiveTrack 4.0 pozwoli pozostać w kadrze dzięki udoskonalonemu algorytmowi. Wprowadzono poprawki pod kątem funkcji rozpoznawania, szybszej reakcji i automatycznego śledzenia twarzy w trybie selfie. ActiveTrack 4.0 zaskoczy Cię niezawodnością i pozwoli skupić się na wybranym obiekcie.

Poznaj MasterShots

Każde ujęcie może być arcydziełem dzięki DJI OM 5. Pomoże w tym szeroki wybór trybów, za pomocą których zarejestrujesz wszystko to, co dla Ciebie ważne. Skorzystaj z trybu panorama, aby uchwycić jak najwięcej na jednym zdjęciu. Chciałeś się kiedyś znaleźć w kilku miejscach jednocześnie? Z DJI OM 5 jest to możliwe! Zastosuj tryb CloneMe Pano i twórz oryginalne fotografie. Możesz również wykorzystać tryby wideo, na przykład, tryb Story, który pomoże utworzyć wyjątkową historię lub DynamicZoom dla nadania artystycznego akcentu Twoim nagraniom. Do wyboru są też Timelpase, dzięki któremu stworzysz wideo za pomocą filmu poklatkowego lub SpinShot dla uzyskania ciekawych, obrotowych ujęć.

Nie stracisz z oczu gwiazdy nagrania

Dla większej swobody użytkowania i uzyskania kreatywnych ujęć możesz skorzystać z akcesoriów, jakie oferuje DJI. Dołączona do zestawu klamra magnetyczna pozwala na ekspresowy montaż smartfona doDJI OM 5. W przypadku słabego oświetlenia możesz wykorzystać klamrę z podświetleniem LED, za pomocą której dostosujesz jasność i poziom temperatury barwowej. Uwaga: lampa jest sprzedawana oddzielnie

Wybierz odpowiedni kolor dla siebie

DJI OM 5 jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym i białym. Wybierz odpowiednią wersję i ciesz się nowymi możliwościami, jakie oferuje najnowszy gimbal DJI!

stick
Gimbal ręczny DJI OM 5 (Osmo Mobile 5) Biały
72999
Kup TERAZ, zapłać za 30 DNI! (PayPo)
I pół roku nie płacisz!
Gimbal ręczny DJI OM 5 (Osmo Mobile 5) Szary
72900
72,90 zł x 10 rat 0%Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert