LAMAX W9 - Przedsprzedaż!

W9

Zanurz się do działania

Włącz nagrywanie w 4K i pokaż kim jesteś. LAMAX W9 to nasza pierwsza kamera, która bez futerału ochronnego poradzi sobie ze strumieniem wody i nurkowaniem.

Co to oznacza Teraz masz pod kciukiem nową przestrzeń dla swojej kreatywności.

Dzięki kompletnemu wyposażeniu i zapasowej baterii masz od razu wszystko w zestawie, czego potrzebujesz do nagrywania.

Sprawdź produkt »
Zjedź to jeszcze raz

Zjedź to jeszcze raz

Najbardziej stroma zjeżdżalnia wodna Nurkowanie z delfinami lub adrenalinowe sporty zimowe Gdziekolwiek wyruszysz za przygodą, dzięki LAMAX W9 Twoje wspomnienia nie wybledną. W ostrym i kolorowym 4K przeżyjesz wszystko jeszcze raz, a filmem w ciągu chwili za pomocą Wi-Fi podzielisz się z całym światem. Gwałtowne ruchy doskonale wyrówna stabilizacja EIS, a podczas nagrywania w Full HD możesz każdą scenę zwolnić nawet 4×. Nadaj swoim filmom szyk!

Wszystko do ujęcia

Wszystko do ujęcia

Dzięki unikalnej, wodoszczelnej obudowie możesz spokojnie zanurzyć się aż na 12 metrów. Bez zakładania futerału zaoszczędzisz sporo czasu i miejsca w plecaku, więc nie minie Cię żadne wydarzenie. Z baterią zapasową w zestawie uzyskasz 2× dłuższą wytrzymałość na trudne wyprawy lub długie jazdy – w sumie możesz nagrywać do 3 godzin. Jakość oprócz super chipów i optyki zapewni także nowy format H.265, który z kamery wyciśnie maksimum.

Przejmij kierowanie

Przejmij kierowanie

Łatwą obsługę LAMAX W9 opanujesz raz dwa. Po raz pierwszy w kamerze sportowej zastosowaliśmy dotykowy 2“ ekran, więc przełączenie z nagrywania na zdjęcia 16MPx lub zmiana ustawienia wymaga tylko kilku stuknięć. Wysoka jasność i szerokie kąty widzenia pozwalają obejrzeć właśnie nagrane ujęcie nawet na bezpośrednim słońcu.

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »
« powrót