Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Kup telewizor HISENSE SMART UHD.
Zarejestruj produkt w ciągu 14 dni od daty zakupu i ciesz się dostępem do
CDA Premium przez 180 dni gratis.
Promocja trwa od 13.05 do 13.08.2020 lub do wyczerpania puli nagród.

Aby skorzystać z promocji zarejestruj zakupiony produkt na stronie
https://www.hisensepromocje.pl/2-smartuhd-cda-rl

Zobacz świat w żywych kolorach

Szeroka Gama kolorów

Odkryj szerszą paletę kolorów

Zaawansowana optyka i technologie poprawy kolorów w telewizorach UHD ożywają większą, szerszą paletę kolorów. Nasycone i nienaturalne kolory należą już do przeszłości, ponieważ tworzone są tylko żywe i autentyczne kolory, dzięki którym oglądanie jest bliższe niż kiedykolwiek rzeczywistemu światowi. Zobacz letnie róże w żywych odcieniach czerwieni, łąki w soczystych zieleniach, głębokie oceany w jaskrawych błękitach i osoby o prawdziwie naturalnych odcieniach skóry.

Głęboka czerń

Głęboka czerń, wyjątkowy kontrast

Każdy piksel w telewizorze OLED firmy Hisense można indywidualnie wyłączyć, aby uzyskać absolutną czerń. Nasycona, bogata czerń pomaga poprawić kontrast, dodając głębi szczegółom, teksturom i kolorom, dzięki czemu można uzyskać realistyczny obraz.

Jakość obrazu 4K Ultra HD

Zwiększ rozdzielczość wszystkiego, co oglądasz

4K Ultra HD zapewnia ponad 8 milionów pikseli na dużym ekranie. Obrazy są ostrzejsze, jaśniejsze i pokazane w prawdziwych kolorach tak, jak chciał tego reżyser.


Dolby Atmos® Immersive Audio

Dźwięk, który wprowadza Cię w akcję

Telewizor ULED z obsługą DOLBY ATMOS® zapewnia przełomowe, wciągające wrażenia dźwiękowe w Twoim domu. Niezależnie od tego, czy jest to program, gra czy sport na żywo. Ruchomy dźwięk stanowi znaczący postęp w stosunku do dźwięku stereo, a nawet dźwięku przestrzennego. Poczujesz się, jakbyś był w akcji, gdy dźwięki ludzi, miejsc, rzeczy i muzyki ożywają z zapierającym dech w piersiach realizmem i poruszają się w przestrzeni. Otaczający dźwięk zapewnia pełniejsze, bardziej wciągające wrażenia, które wprowadzą Cię w akcję.

Czysty dźwięk

Czysty dźwięk jest wspierany profesjonalną technologią Dolby Digital Plus. Dodatkowo komora głośnika została przeprojektowana i wyizolowana dla uzyskania idealnie czystego dźwięku.

Hi-Sound Pro

Podobnie jak ruch uliczny, świetny dźwięk będzie musiał być dobrze zorganizowany. Hisense Hi-Sound Pro może automatycznie podzielić wysoką, średnią i niską częstotliwość, co prowadzi do uzyskania dźwięku podobnego do symfonii za pośrednictwem różne głośniki.


Bezel-less Design

Minimalistyczny design, z mniejszą ramką i większym obrazem

Aby stworzyć prawdziwie współczesny wygląd, telewizor Hisense przesuwa granice do nowych ekstremów. Zredukowana ramka przepływa bezpośrednio na ekran bez zakłóceń, zapewniając wzbogacone, wciągające wrażenia wizualne.

Metalowa konstrukcja

Idealny sposób na oprawę pięknego obrazu i kolorów

Jest uosobieniem obcowania ze sztuką. Rama, podstawa i tył są wykonane z czystego metalu, tworząc wyjątkową obudowę o dopracowanych detalach.

Dzieło sztuki

Dzieło sztuki, które możesz mieć w swoim domu

Podobnie jak ruch uliczny, świetny dźwięk będzie musiał być dobrze zorganizowany. Hisense Hi-Sound Pro może automatycznie podzielić wysoką, średnią i niską częstotliwość, co prowadzi do uzyskania dźwięku podobnego do symfonii za pośrednictwem różne głośniki.


Sprawdź regulamin akcji »
Oferta obowiązuje od 13 maja do 13 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną