Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Czytnik linii papilarnych

Wbudowany czytnik linii papilarnych pozwala usłudze Windows Hello na szybką i bezpieczną weryfikację tożsamości użytkownika bez konieczności wprowadzania hasła.

Styl i wytrzymałość

Całkowicie metalowa obudowa z opcjami kolorystycznymi zapewnia pożądane cechy – wygląd,przyjemność w dotyku i wytrzymałość.

Większa powierzchnia ekranu

Wąska ramka o szerkokości 6,3 mm oraz wyświetlacz Full HD IPS zapewniają większą powierzchnię do wyświetlania rewelacyjnych zdjęć.

Porty na każdą okazję

Duża liczba portów, do których można podłączyć niemal każde urządzenie, umożliwia zwiększenie funkcjonalności modelu Swift 1.

Zaawansowane przetwarzanie danych

Wykonuj codzienne zadania, oglądaj filmy i przeglądaj strony internetowe dzięki mocnemu wbudowanemu procesorowi.

Pracuj przez cały dzień

Dzięki 20-godzinnemu czasowi pracy baterii laptop pozostaje do dyspozycji przez cały dzień.

*Rzeczywisty czas pracy baterii różni się w zależności od modelu, procesora, konfiguracji, aplikacji, formatu wideo i używanych funkcji

Technologia IPS

Panel IPS zapewnia czytelny obraz w zakresie do 178 stopni przy zachowaniu równie wysokiej jakości kolorów.

Ładowanie po wyłączeniu

Funkcja ładowania po wyłączeniu pozwala na ładowanie urządzeń zewnętrznych za pomocą portu USB 3.0 nawet po wyłączeniu komputera.

Windows 10 Home w trybie S

Laptop został wyposażony w system Windows 10 Home w trybie S. Jest to pełna wersja systemu Windows 10 Home, w której włączono tryb S. Oznacza to m.in., że aplikacje dostępne są wyłącznie poprzez sklep Microsoft Store, co zapewnia bezpieczeństwo i ochronę dzięki ich weryfikacji przez firmę Microsoft. Ponadto, ponieważ Microsoft Edge jest domyślną przeglądarką internetową, możesz surfować po internecie bez obaw, wiedząc, że Windows 10 w trybie S ma wbudowane zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed phishingiem i szkodliwym oprogramowaniem. Możliwe jest jednorazowe wyłączenie trybu S*.
*Dowiedz się więcej pod adresem Windows.com/SmodeFAQ.

*Szczegóły promocji znajdziesz na stronie: w3.mediaexpert.pl/lp,teraz-50-reszta-za-pol-roku
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną