Garden Expert

top

Urządzenia ogrodowe GARDEN EXPERT

Wybierz sprzęt stworzony dla wymagających użytkowników, który pomoże utrzymać Twój ogród w pięknym stanie.

kosiarka elektryczna garden expert
kosiarka elektryczna garden expert

Kosiarki elektryczne

Producent oferuje modele lekkie i poręczne, a jednocześnie ich silnik dysponuje dużą mocą. Regulacja wysokości koszenia przydaje się wtedy, gdy okresy między strzyżeniem są nieregularne, a cenisz sobie trawę o określonej wysokości. Pojemny kosz pozwala kosić bez częstych przerw na jego opróżnianie. Kosiarki są zbudowane z wytrzymałych tworzyw.

pilarka garden expert

Pilarki

W ofercie producenta znajdują się urządzenia elektryczne oraz spalinowe. Wytrzymałe i mocne silniki pił Garden Expert pozwalają na sprawne cięcie grubych pni. Podzespoły NAC świadczą o wysokiej jakości sprzętu. Posiadają ciekawe systemy ułatwiające i zabezpieczające pracę przed nieszczęśliwymi wypadkami.

pilarka garden expert
kosiarka spalinowa garden expert
kosiarka spalinowa garden expert

Kosiarki spalinowe

Oferowane modele posiadają mocne i niezawodne, bezawaryjne silniki. Nie zabrakło również modeli z napędem, które bardzo ułatwiają pracę operatorowi. Regulacja wysokości koszenia pozwala dostosować wysokość trawy do Twoich upodobań. Pojemne kosze pozwalają na dłuższe koszenie bez niepotrzebnych przerw. Całość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie.

pilarka garden expert

Pozostałe urządzenia

W ofercie Garden Expert znaleźć można ponadto odkurzacz ogrodowy, kosę spalinową oraz podkaszarkę. To idealny czas, aby wyposażyć się w funkcjonalne narzędzia ogrodowe! Zaufaj marce wykorzystującej do budowy najlepsze podzespoły na rynku.

pilarka garden expert
Sprawdź co możesz zyskać »
« powrót