Pancerny duet.

Kompleksowa ochrona zarówno ekranu, jak i obudowy urządzenia.

Poznaj najwyższej klasy
akcesoria ochronne!

Kierunek marki i nasza filozofia nie zmieniają się przez lata. Myślimy o tym, które potrzeby klientów zaspokajane są źle, albo nie są zaspokajane w ogóle. Wychodzimy na przeciw i projektujemy lepsze rozwiązania.

Certyfikaty, wyróżnienia i nagrody dla 3mk Protection. Na przykład atest Państwowego Zakładu Higieny czy Dobra Marka 2021
NeoGlass™

Masz dosyć szkieł, które pękają?

NeoGlass™ powstało z użyciem poliwęglanu, który jest używany w przedmiotach wymagających wyjątkowego poziomu trwałości – na przykład w kuloodpornych szybach! Dzięki temu nie rozpada się na wiele ostrych kawałków. Koniec z wyszczerbionymi krawędziami i pęknięciami, które przeszkadzają w korzystaniu z telefonu. Zwiększona odporność na uderzenia NeoGlass™ amortyzuje energię uderzenia i wzmacnia ekran do 350%.

W dotyku jak szkło.

Dzięki chłodnej powierzchni szkło zapewnia wyjątkowo przyjemne codzienne korzystanie ze smartfona. Za zasługą tego rozwiązania uzyskasz wrażenie korzystania z niepokrytego niczym wyświetlacza! Montaż za pomocą dołączonych akcesoriów jest wyjątkowo łatwy, a atesty PZH oraz RoHS świadczą o wysokim bezpieczeństwie produktu.

Clear Case

Pełna ochrona - nie tylko przed zabrudzeniem!

Telefon wszędzie Ci towarzyszy i w biegu zdarza Ci się go upuścić? Clear Case ochroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem - potwierdzają to wymagające testy. Po 26 upadkach z wysokości 125 cm telefon był wciąż sprawny. Na dodatek nie miał ani jednego zadrapania, wgniecenia czy pęknięcia!

Cienkie etui nie może dobrze chronić? To mit!

Clear Case to transparentne etui, które ma zaledwie 1,2 mm grubości i idealnie przylega do obudowy telefonu. Dzięki delikatnie podwyższonym krawędziom dookoła obiektywu sprawia, że po odłożeniu telefonu szkiełko aparatu nie dotyka powierzchni. Proste, lecz skuteczne rozwiązanie, by dodatkowo ochronić je przed stłuczeniem lub zarysowaniem.

Nasz sposób na sukces

Nieustannie odkrywamy nowe sposoby, by jeszcze lepiej chronić sprzęt naszych odbiorców, testujemy nasze rozwiązania do granic możliwości.

W zestawie lepiej!

Sama ochrona wyświetlacza to za mało! Siły działające na smartfon podczas upadku mogą spowodować wygięcie ramki telefonu i w efekcie pęknięcie ekranu. Dlatego tak ważna jest kompleksowa ochrona 360, zarówno ekranu, jak i body urządzenia! W 3mk Protection dbamy o to by mieć w ofercie szkła, folie ochronne i etui, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom.