W 3 prostych krokach do odbioru prezentu:

Rejestracja w MyBosch

Rejestracja zakupionego urządzenia promocyjnego

Rejestracja w promocji
(wypełnienie formularza promocyjnego)

Wszystkie pytania dotyczące formularza prosimy kierować na infolinię marki Bosch pod numerem 604 306 293 od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00

Roboty kuchenne OptiMUM

Roboty kuchenne OptiMUM

Robot kuchenny OptiMUM jest automatycznie nastawiony na doskonały efekt. Wbudowana waga, wydajny silnik, wysokiej jakości metalowa obudowa, wyjątkowo duża misa ze stali szlachetnej i niezwykle inteligentna technologia. Czy można chcieć więcej?

Wbudowana waga i zintegrowany timer

Elektroniczna, bardzo czuła waga, dzięki której można precyzyjnie odmierzać składniki – bezpośrednio w misie lub kielichu blendera.

Zintegrowany timer umożliwiający ustawienie indywidualnego czasu pracy. Robot sam go odlicza i sam wyłącza się po jego upływie.

Roboty kuchenne MUM5

Roboty kuchenne MUM5

Szeroka gama robotów wyróżniających się kompaktowymi rozmiarami, wyjątkowym designem i funkcjonalnością.

Wysoka wydajność i unikalny design

Niezwykle pojemna misa robota pomieści nawet 1 kg mąki oraz dodatki. Silnik o mocy 1000 W zapewni szybkie uzyskanie wymaganej konsystencji.

Zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Wspaniale prezentują się w każdej kuchni.

Roboty kuchenne MUM2

Roboty kuchenne MUM Serie 2

Roboty kuchenne MUM Serie 2 zostały zaprojektowane tak, by zmieścić się nawet w najmniejszej kuchni i jednocześnie sprostać nawet największym kulinarnym wyzwaniom.

Poznaj nowy wymiar wielkości

Spójrz jak różne kuchenne czynności stają się wyjątkowo łatwe: szatkowanie, mieszanie, rozdrabnianie, ucieranie, zagniatanie. Szeroka gama akcesoriów pozwoli Ci spełnić nawet najbardziej wyszukane kulinarne marzenia. I to bez żadnego wysiłku.

Zasady promocji

UWAGA: Promocja skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, dokonujących zakupu do użytku własnego, niezwiązanego z działalnością gospodarczą lub zawodową.

 1. Kup w terminie od 25.10.2021 roku do 31.12.2021 roku robot kuchenny marki Bosch z OptiMUM, MUM5 lub MUM Serie 2 objęty promocją.
 2. Zaloguj się na konto MyBosch lub jeśli go nie posiadasz, załóż konto na stronie www.bosch-home.pl/mybosch
 3. Do dnia 06.01.2022 r. zarejestruj zakupionego robota kuchennego w zakładce „Moje urządzenia”.
 4. Weź udział w akcji wypełniając formularz zgłoszeniowy, do którego link znajdziesz w zakładce „Moje urządzenia” przy zdjęciu Twojego robota.
 5. Dołącz:
  1. wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu nowego urządzenia objętego akcją; Jeżeli dowód zakupu zawiera dane osobowe kupującego, powinny to być dane osobowe Uczestnika, które są zapisane na koncie MyBosch, na którym Urządzenie jest zarejestrowane;
  2. wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia
 6. Pozostaw w formularzu zgłoszeniowym opinię o zakupionym urządzeniu (zasady publikacji opinii określone są w regulaminie promocji).
 7. Na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie o udziale w promocji. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem.
 8. Premia zostanie wysłana (na koszt Organizatora) kurierem w terminie do 80 dni od daty zarejestrowania kompletnego zgłoszenia zgodnego z regulaminem promocji.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »