KUP SZCZOTECZKĘ

ELEKTRYCZNĄ ORAL-B Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze!

Satisfaction

SZCZEGÓŁY

PROMOCJI

01.
Kup produkt objęty naszą promocją
02.
Używaj go z satysfakcją
03.
W przeciągu 100 dni zdecyduj czy jesteś z niego zadowolony i czy spełnia on Twoje oczekiwania
04.
Jeżeli jednak postanowiłaś/eś zwrócić produkt wypełnij i wydrukuj formularz zwrotu
05.
Prześlij produkt wraz z podpisanym fomularzem na podany adres: Avanti, ul. Reymonta 4a, 05-070 Sulejówek
06.
W ciągu 30 dni od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wykonamy zwrot pieniędzy na Twoje konto
JAKIE PRODUKTY

BIORĄ UDZIAŁ W PROMOCJI?*

  • Szczoteczki akumulatorowe
    Oral-B (bez szczoteczek na baterie)
  • irygatory Oral-B OXYJET
  • zestawy Oral-B OXYJET + 3000
*Lista produktów objętych programem może ulec zmianie. Z Programu Satysfakcja Gwarantowana Oral-B, zgodnie z regulaminem, mogą skorzystać również Klienci którzy kupili produkty objęte promocją w okresie od 1 lipca 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.
Czas trwania programu ograniczony. Aktualny Regulamin na stronie: https://www.oralb-blendamed.pl/pl-pl
WYBIERZ

NAJLEPSZĄ SZCZOTECZKĘ DLA SIEBIE

Oral-B GENIUS 10000N Rose Gold SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Pierwszy inteligentny system szczotkowania marki Oral-B z nową technologią ochrony dziąseł. Dzięki wyjątkowej technologii wykrywania położenia oraz okrągłej główce nie pominiesz żadnego obszaru jamy ustnej i usuniesz do 100% więcej płytki bakteryjnej niż manualną szczoteczką do zębów.

Kup teraz »
Genius Series 8900 SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Rewolucyjne szczoteczki elektryczne Oral-B Genius 8900 posiadają okrągłą końcówkę zainspirowaną profesjonalnym sprzętem dentystycznym, która otacza każdy ząb. W zestawie znajdziesz dodatkową rączkę.

Kup teraz »
Oral-B Genius 9000 Rose Gold SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Najlepsza szczoteczka elektryczna od Oral-b- to inteligentny system szczotkowania, który pomoże Ci szczotkować zęby tak, jak zaleca Twój dentysta.

Kup teraz »
Oral-B Smart6 SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Dzięki pięciu trybom czyszczenia szczoteczka elektryczna Oral-B SMART 6 6000N dostosowuje się do indywidualnych potrzeb związanych z higieną jamy ustnej, a różnokolorowy pierścień SmartRing dopasowuje się do Twojego stylu.

Kup teraz »
Oral-B Smart4 SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Szczoteczka Oral-B Smart4 4500S skutecznie czyści zęby, pozwala udoskonalić technikę szczotkowania, monitorując proces czyszczenia, i udziela informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym dzięki aplikacji Oral-B.

Kup teraz »
Oral-B Frozen SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Kompatybilna z magicznym timerem Oral-B z postaciami z Frozen, aby pomóc dzieciom dłużej szczotkować zęby.

Kup teraz »
Oral-B Star Wars SZCZOTECZKA ELEKTRYCZNA

Oscylacyjno-rotacyjna szczoteczka elektryczna Oral-B z postaciami ze Star Wars zapewnia niezwykłą skuteczność szczotkowania, a zarazem sprawia, że mycie zębów staje się doskonałą zabawą.

Kup teraz »
Oral-B Pulsonic 4200 SZCZOTECZKA SONICZNA

Szczoteczka soniczna Oral-B Pulsonic Slim Luxe zapewnia zdrowsze dziąsła w 4 tygodnie. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce oraz nadaje się do użytku w domu i w podróży.

Kup teraz »
Oral-B Pulsonic 2200 SZCZOTECZKA SONICZNA

Szczoteczka soniczna Oral-B Pulsonic Slim One zapewnia bielsze zęby w 2 tygodnie dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce oraz nadaje się do użytku w domu i w podróży.

Kup teraz »
Oral-B Pulsonic 1000 SZCZOTECZKA SONICZNA

Szczoteczka soniczna Oral-B Pulsonic Slim zapewnia lepsze usuwanie płytki bakteryjnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce oraz nadaje się do użytku w domu i w podróży.

Kup teraz »
DLACZEGO SZCZOTECZKA

ELEKTRYCZNA?

USUWA DO 100% WIĘCEJ PŁYTKI NAZEBNEJ*

Oral-B oferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych.

*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną

WYPRÓBUJ 6 IDEALNYCH ROZWIĄZAŃ Z 1 SZCZOTECZKĄ

Oral-B oferuje różne końcówki szczoteczek, które można dostosować do ndywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych.

LEPSZA* TECHNOLOGIA CZYSZCZĄCA 3D

Zainspirowana przez profesjonalistów końcówka szczoteczki otacza każdy ząb, a dynamiczna technologia czyszcząca 3D dopasowuje się do zębów i obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbijać i usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnejw porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną
DLACZEGO

SZCZOTECZKI ELEKTRYCZNE SĄ LEPSZE?

NAJCZĘŚCIEJ

ZADAWANE PYTANIA

Jak technologia szczoteczek elektrycznych Oral-B wypada na tle zwykłych szczoteczek manualnych?

Inspirowane profesjonalnym sprzętem dentystycznym szczoteczki elektryczna Oral-B zapewniają dokładne czyszczenie każdego zęba, aby usuwać do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna.

Dlaczego czujnik siły nacisku jest taki ważny?

Prawidłową higienę jamy ustnej zapewnia dokładne, ale delikatne mycie zębów i dziąseł. Wizualny czujnik siły nacisku ostrzega, kiedy zbyt mocno szczotkujesz zęby – podświetla odpowiednią ikonkę i zatrzymuje ruchy pulsacyjne, aby chronić Twoje dziąsła.

Jakie znaczenie ma inteligentna technologia bluetooth?

Inteligentna technologia bluetooth pozwala śledzić mycie zębów i tak dostosować sposób mycia, żeby zapewnić utrzymanie jak najlepszej higieny jamy ustnej, a samą czynność mycia zębów uczynić przyjemniejszą. Dzięki tej technologii można przechowywać informacje o 20 sesjach mycia zębów, które zostają zapisane w aplikacji Oral-B, nawet jeśli podczas mycia zębów nie używano smartfona.

Jakie są i czym się różnią od siebie tryby pracy szczoteczki?

Szczoteczki Oral-B posiadają do 6 różnych trybów pracy: tryb codzienne czyszczenia codziennego, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb delikatnego czyszczenia, tryb wybielania, tryb dokładnego czyszczenia oraz tryb czyszczenia języka. Tryb czyszczenia codziennego to uniwersalny tryb służący do codziennej pielęgnacji jamy ustnej podczas zalecanego przez dentystów 2-minutowego mycia zębów. Tryb pielęgnacji dziąseł polega na delikatnym masażu i stymulacji dziąseł. Tryb delikatnego czyszczenia przeznaczony jest do mycia szczególnie wrażliwych obszarów jamy ustnej z nieco mniejszą prędkością niż w przypadku trybu czyszczenia codziennego. Tryb wybielania jest oparty na zmiennej prędkości szczotkowania, co zapewnia efekt polerowania szkliwa, uznawany za skuteczną metodę usuwania przebarwień powierzchniowych i plam. Tryb dokładnego czyszczenia to najbardziej efektywny program mycia, który trwa 3 minuty i jest podzielony na 45-sekundowe odcinki czasowe przeznaczone na mycie kolejnych obszarów jamy ustnej. Daje lepsze efekty niż standardowe 2-minutowe mycie zębów (4 x po 30 sekund). Tryb czyszczenia języka to specjalny tryb pracy przeznaczony do mycia języka.