Promocja

Kup pralkę oraz suszarkę Whirlpool
i odbierz generator pary
w prezencie!

Promocja trwa od 15.10.2019 r. do 31.01.2020 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Jak otrzymać nagrodę?

1
Kup pralkę
oraz suszarkę Whirlpool
i zachowaj dowód zakupu.
2
W ciągu 14 dni
zarejestruj zakup
na stronie: http://pralki-suszarki.whirlpool-promocja.pl/#zgloszenie
3
Odbierz generator
pary Tefal w prezencie!

Wszystko po Twojej myśli.

Urządzenia Whirlpool cechują innowacyjne technologie, których celem jest ułatwienie Ci życia. Przekonaj się, co zyskasz, wybierając pralkę i suszarkę Whirlpool!


6. Zmysł

Innowacyjna technologia, która za każdym razem zaskakuje doskonałymi rezultatami, jednocześnie oszczędzając nawet do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej. Wybierając program 6. Zmysł pralka automatycznie dobierze najlepsze ustawienia dla każdego rodzaju tkanin oraz wielkości załadunku.

FreshCare+

Dzięki technologii FreshCare+ Twoje pranie pozostanie świeże nawet po 6 godzinach od zakończeniu cyklu prania. Dodatkowo, działanie pary wodnej minimalizuje zagniecenia tkanin oraz eliminuje bakterie, dzięki czemu Twoje ubrania będą nieskazitelnie czyste!

Silnik Senselnverter

Sercem każdej pralki jest silnik. W pralkach Whirlpool gwarantuje on wiele lat niezawodności, a przy tym oszczędność energii elektrycznej. Dodatkowo, jest niezwykle cichy, więc jego codzienna praca nie zakłóci Twojego domowego spokoju i pozwoli się zrelaksować.

Kolorowe 15°

Funkcja Kolorowe 15° pozwala skutecznie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o mieszanie się kolorów. Przekonaj się, że pranie w niskiej temperaturze może być równie bezpieczne i skuteczne, jak w 40°C!

Technologia Heat pump

Technologia Heat Pump skutecznie suszy ubrania w znacznie niższej temperaturze, oszczędzając do 50% energii, sprawiając, że Twoje ubrania pozostaną w idealnym stanie!

Łatwe czyszczenie filtra

Czyszczenie filtra parownika jest teraz znacznie łatwiejsze i szybsze. Przekonajcie się sami.

FreshCare+

Kontrola temperatury i delikatne ruchy bębna w suszarkach Whirlpool z technologią FreshCare+ gwarantują, że pranie pozostawione w bębnie nie będzie narażone na rozwój bakterii aż do 6 godzin po zakończeniu cyklu!

SoftMove

Technologia SoftMove troszczy się o tkaniny i dba o kolory ubrań. Specjalnie opracowane ruchy bębna w każdym z programów gwarantują doskonałą ochronę zarówno ulubionych jeansów, jak i delikatnej jedwabnej bluzki.

Para ma znaczenie

Generator pary Tefal jest szybki i skuteczny, wytwarzając do trzech razy więcej pary niż tradycyjne żelazko. Spełni oczekiwania nawet najbardziej zapracowanych użytkowników, dzięki gotowości do pracy po zaledwie dwóch minutach od włączenia. Inteligentna technologia, która zapewnia optymalną kombinację temperatury i poziomu ciągłego wytwarzania pary dostosowaną do każdego rodzaju tkaniny sprawia, że Twoje ubrania będą zawsze w idealnym stanie!

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »