OKULARY VR XREC

(1)

Aktywne filtry Wyczyść wszystkie

+ XREC

Opis kategorii OKULARY VR

Okulary VR Xrec

W ofercie firmy XREC znajduje się wiele nowoczesnych urządzeń, które odpowiadają zapotrzebowaniu użytkowników pasjonujących się nowymi technologiami. Gogle VR do telefonu spełniają te kryteria. W ofercie sklepu Media Expert dostępne są one w bardzo atrakcyjnych cenach.

Urządzenia tego typu pozwalają w zupełnie nowy sposób przeżyć doświadczenia płynące z gier, filmów i innych materiałów multimedialnych, które przygotowywane są specjalnie z myślą o tej technologii. Ze względu na to, że okulary VR XREC są kompatybilne ze smartfonami o przekątnej ekranu od 3,5 do 6 cali, mogą zostać wykorzystane także w sposób nietypowy, na przykład do podglądu obrazu rejestrowanego przez drony czy też treści z Google Street View. W każdym przypadku użytkownik może liczyć na wysoki komfort użytkowania sprzętu. Wszystko za sprawą wysokiej jakości jego wykonania. Soczewki sferyczne, stanowiące główny element budowy gogli, mogą być wygodnie regulowane, co także wpływa na możliwości sprzętu.

Okulary VR XREC dysponują wygodnymi pasami i specjalnymi elementami stabilizującymi całość na głowie użytkownika. Warto pokreślić, że w katalogu produktowym tej marki znajdują się modele z dodatkowym pilotem, który zdecydowanie ułatwia sterowanie telefonem – posiada on specjalny tryb Game, dzięki czemu może pełnić funkcję gamepada. Okulary VR XREC pozwalają na całkowite zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości, skutecznie izolując użytkownika od otoczenia - na przykład od promieni słonecznych.

Rozwiń »