Poradnik Eksperta > Małe AGD

Ostatnio dodane

Jaki robot kuchenny kupić?

Jaki robot kuchenny kupić?

Robot kuchenny to bardzo praktyczne i uniwersalne urządzenie, które łączy w sobie walory kilku innych sprzętów kuchennych. Co więcej, funkcjonalny model można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie, a sam produkt zajmuje w pomieszczeniu bardzo niewiele miejsca. Jak wybrać najlepszego robota kuchennego do swojego gospodarstwa domowego?

Czytaj więcej »
Jaką prostownicę kupić?

Jaką prostownicę kupić?

Prostownica do włosów to urządzenie, które wielu kobietom pozwala na poskromienie niesfornej fryzury. Ponadto produkt ten zapewnia bardzo eleganckie i estetyczne ułożenie włosów i jest prosty w użyciu. Spora grupa pań nie wyobraża sobie porannej stylizacji przed pracą lub ważnym spotkaniem bez prostownicy. Jaką prostownicę wybrać oraz na które jej parametry zwrócić szczególną uwagę?
Czytaj więcej »
Jakie kupić urządzenia do pielęgnacji twarzy?

Jakie kupić urządzenia do pielęgnacji twarzy?

Aby cera wyglądała zdrowo, młodo i świeżo, musi być odpowiednio pielęgnowana. Niezbędna jest regularność, pobudzające masaże, dogłębne oczyszczanie, złuszczanie, tonizowanie, odżywianie i nawilżanie skóry twarzy. Część z tych zabiegów można wykonać przy użyciu wybranych kosmetyków, do innych niezbędne są specjalne urządzenia…

Czytaj więcej »
Elektroniczna niania - jaką kupić?

Elektroniczna niania - jaką kupić?

Elektroniczne nianie już dawno przestały być traktowane jak ekstrawagancki gadżet nowoczesnych mam małych dzieci, a stały się wręcz nieodłącznym elementem wyprawki każdego niemowlęcia. Dobrze dobrane urządzenie tego typu potrafi w znacznym stopniu ułatwić opiekę i pomaga zorganizować czas, którego w pierwszych tygodniach czy miesiącach po narodzinach dziecka jest zawsze zbyt mało. Modele dostępne na rynku różnią się funkcjami i ceną. Podpowiadamy więc, jak najlepiej dobrać elektroniczną nianię do własnych potrzeb.

Czytaj więcej »
Jakie urządzenia do stylizacji włosów kupić?

Jakie urządzenia do stylizacji włosów kupić?

Idealnie ułożona fryzura to dla wielu kobiet obowiązkowy element codziennej stylizacji. Niestety, stosowanie w takiej sytuacji standardowych urządzeń do stylizacji włosów może mieć negatywny wpływ na kondycję kosmyków. Na rynku dostępny jest jednak także sprzęt, który posiada funkcje zabezpieczające włosy przed skutkami działania wysokich temperatur. Warto się zaopatrzyć w takie urządzenia oraz mieć na uwadze kilka zasad wpływających na ochronę fryzury przed ciepłem.

Czytaj więcej »
Jaki blender sportowy kupić?

Jaki blender sportowy kupić?

Blender sportowy – wbrew swojej nazwie – nie jest rozwiązaniem przeznaczonym dla sportowców, czy raczej wyłącznie dla sportowców. To uniwersalna opcja - idealna dla każdej aktywnej osoby, która codziennie samodzielnie przygotowuje sobie posiłki i / lub napoje, zabiera je ze sobą na trening, spacer, przejażdżkę rowerem, do szkoły czy do pracy i… chce przy tym zaoszczędzić trochę czasu.
Czytaj więcej »
Jaki trymer do brody kupić?

Jaki trymer do brody kupić?

Trymer do brody jest urządzeniem, które służy do usuwania zarostu z twarzy. Nie oznacza to jednak, że niweluje on włoski całkowicie – jego funkcje często mylone są z funkcjami maszynki jednorazowej bądź golarki. To błędne założenie, ponieważ trymer – w przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń – nie goli zarostu, ale pomaga go modelować i nadawać mu pożądany kształt.
Czytaj więcej »
Jaki kupić odkurzacz piorący?

Jaki kupić odkurzacz piorący?

Zaawansowane technologie coraz śmielej wkraczają do niemal każdej dziedziny naszego życia. I bardzo dobrze – dzięki nim wiele codziennych czynności przychodzi nam dzisiaj dużo łatwiej niż jeszcze kilka lat temu. Idealnym przykładem sprzętu, który znacznie ułatwia jedną z najmniej lubianych domowych czynności, jest odkurzacz piorący – coraz chętniej wybierany kosztem tradycyjnych odkurzaczy. Co potrafi odkurzacz piorący, kiedy okazuje się szczególnie przydatny i jaki model wybrać?

Czytaj więcej »
Jaki odkurzacz kupić?

Jaki odkurzacz kupić?

W kwestii sprzątania i ułatwiających go technologii wiele się w ostatnich latach zmieniło. Dawniej nie było właściwie wyboru – zdecydowana większość gospodarstw domowych posiadała prosty i nieskomplikowany odkurzacz workowy. Dziś wciąż stanowi on najpopularniejszy wybór, ale coraz więcej osób decyduje się na jego bezworkowy odpowiednik. Zwolennicy jednej z tych opcji są zazwyczaj zagorzałymi przeciwnikami drugiej z nich, jednak zupełnie niesłusznie. Porównanie odkurzaczy workowych i bezworkowych nie wskazuje bowiem jednoznacznie na jeden z nich. Odpowiedni wybór zależy bowiem od specyficznych potrzeb ich użytkowników. A dla ciebie – odkurzacz workowy czy bezworkowy?

Czytaj więcej »
Jaki mop parowy kupić?

Jaki mop parowy kupić?

Sprzątanie należy do tych czynności, o których wiemy, że muszą zostać wykonane, ale najchętniej zignorowalibyśmy ten fakt... Dlatego też dużą popularnością cieszą się wszelkie nowe sprzęty i technologie, które usprawniają i ułatwiają proces sprzątania. Jednym z urządzeń, które w ostatnim czasie zdobyły sobie wielu zwolenników, jest mop parowy. Na jakiej zasadzie działa i czym kierować się, wybierając model idealny dla siebie?
Czytaj więcej »