JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl   Poradnik Eksperta   Małe AGD   Jaki kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Jaki kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Do sprzętów najczęściej używanych w domu z całą pewnością można zaliczyć odkurzacz. W błyskawicznym tempie radzi sobie z brudnym dywanem czy parkietem panelowym. Gdy jest taka potrzeba, usunie pajęczynę z trudno dostępnych miejsc, nawet zza kanapy. Jednak czy samo odkurzanie sprawia Ci przyjemność? Jeśli należysz do osób, które nastawione są niechętne do tego domowego obowiązku – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj zalety domowego asystenta, jakim jest odkurzacz bezprzewodowy.

 

Odkurzacz bezprzewodowy – co  i jak?


Główną zaletą bezprzewodowego odkurzacza jest… tak, brak kabla! Sama nazwa na to wskazuje, jednak co za nią się kryje? Przypomnij sobie, ile to razy podczas domowych obowiązków kabel zaczepił się o szafkę lub najzwyczajniej w świecie był zbyt krótki, aby dostać się za kanapę. Pamiętasz sytuacje, kiedy podczas zwijania kabla zdążył on zaplątać w Twoich rękach kilka razy przed schowaniem odkurzacza do szafy? Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi możesz zapomnieć o ciągnięciu się kabla pod nogami lub jego niewystarczającej długości. Dodatkowym plusem tego urządzenia jest moduł ręczny. Dzięki niemu bez problemu wyczyścisz auto lub trudno dostępne zakamarki w mieszkaniu.Dlaczego warto wybrać urządzenie bezprzewodowe?

 

Dla wszystkich producentów rozwijających technologicznie odkurzacze bezprzewodowe podczas produkcji najważniejsza była elastyczność oraz szeroka funkcjonalność. Każdy z odkurzaczy jest zaprojektowany w nowoczesny sposób, co wyróżnia je od starych, olbrzymich odkurzaczy. Wyposażone są w wygodne kółka, które ułatwiają poruszanie się po pokoju oraz transport odkurzacza, dzięki czemu sprzątanie staje się łatwe i wygodne.

Odkurzacze są wyposażone w energooszczędny oraz pojemny akumulator pozwalający nad ponad 60 minut nieprzerwanej pracy. Producenci kluczowych marek przewidzieli świąteczne porządki i zaoferowali swoim klientom baterie, które pozwalają na długi okres pracy przy najwyższych obrotach oraz krótki czas ładowania w stacji dokującej. Diody LED wskażą Ci poziom naładowania baterii, dzięki czemu nie zaskoczysz się rozładowanym akumulatorem w trakcie sprzątania mieszkania.Efektywność odkurzaczy bezprzewodowych


Jakie są efekty sprzątania bezprzewodowym odkurzaczem? Wbrew pozorom, taki sprzęt nie ma wcale mniejszej mocy od klasycznych odkurzaczy „na kablu”. Mocne ssanie oraz dodatkowe szczotki świetnie radzą sobie ze zbieraniem brudu z dywanu oraz innych powierzchni podłogowych. Niektóre z modeli posiadają samoczyszczące się szczoteczki. Aby pozbyć się z nich brudu wystarczy wcisnąć specjalny pedał. Cała operacja trwa maksymalnie pół minuty. Zaskakujące, prawda? Zapomnij o nim o hałasie podczas odkurzana. Poziom hałasu we flagowych modelach to zaledwie 70-80 dB.

 


Podsumowując, odkurzacz bezprzewodowy jest przyszłością polskich domów. Dzięki nim sprzątniesz więcej, w krótszym czasie. Jeżeli świąteczne porządki lub nawet te weekendowe nie należą do ulubionych czynności – sprawdź naszą ofertę. Pomożemy w wyborze idealnego odkurzacza dla Ciebie, który odciąży Cię od obowiązków.


Sprawdź naszą ofertę odkurzaczy automatycznych!