Poradnik Eksperta > AGD wolnostojące

Ostatnio dodane

Ranking pralek - TOP 5 w 2019

Ranking pralek - TOP 5 w 2019

Pralka jest niezbędnym urządzeniem w każdym gospodarstwie domowym. Kupuje się ją raz na kilka lat i chce mieć pewność, że w tym okresie posłuży pełnią swoich możliwości. Jak dobrać najlepszy model do swoich potrzeb? Które pralki można obecnie określić mianem najlepszych?

Czytaj więcej »
Pralka ładowana od frontu - jaką kupić?

Pralka ładowana od frontu - jaką kupić?

Szukasz tradycyjnej pralki ładowanej od frontu? Wybór modeli tego typu jest naprawdę spory, dlatego można mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu. W jaki sposób wybrać najlepszą pralkę? Doradzamy, na co zwrócić uwagę i polecamy, które modele warto nabyć.

Czytaj więcej »
Jaką zmywarkę kupić?

Jaką zmywarkę kupić?

Zmywarki niosą za sobą oszczędność czasu, energii elektrycznej oraz oczywiście wody. Choć nie są to tanie urządzenia, inwestycja zwraca się w bardzo krókim czasie. Poznaj ich zalety i dowiedz się, jakie modele są warte zakupu!

Czytaj więcej »
Pralki z funkcjami parowymi

Pralki z funkcjami parowymi

Pralka z funkcją pary? Brzmi to dziwnie? Nie zdarzyło ci się spotkać z czymś takim? Warto poznać tą technologię, będącą uzupełnieniem dla tradycyjnego prania. Tak – uzupełnieniem, ponieważ zwykłego prania średnio i mocno zabrudzonych rzeczy nie może zastąpić, a dlaczego? O tym przeczytasz w poniższym tekście.
Czytaj więcej »
Pralki z podwójnymi drzwiami - Addwash!

Pralki z podwójnymi drzwiami - Addwash!

Pralka z podwójnymi drzwiami – gdy słyszysz o takim rozwiązaniu po raz pierwszy, możesz się zdziwić. Podwójne drzwiczki w pralce? A po co? Jednak nie jest to tylko ciekawostka, a ma wymiar bardzo praktyczny i dlatego warto pomyśleć o umieszczeniu takiego właśnie modelu w swojej łazience.

Czytaj więcej »
Jaką pralkę slim kupić?

Jaką pralkę slim kupić?

Zakup pralki nie jest czynnością, którą wykonuje się często. Podobnie jak i inny duży sprzęt AGD, także i ona ma za zadanie posłużyć przez lata, dobrze więc poświęcić nieco czasu i dowiedzieć się, czym powinien cechować się model godny polecenia, aby przez wiele miesięcy eksploatacji pralki cieszyć się jej bezawaryjnym działaniem i optymalną wydajnością. W tym tekście zaprezentujemy, jakie cechy powinna posiadać pralka slim oraz jakie modele warto rozważyć podczas podejmowania decyzji zakupowych.

Czytaj więcej »
Jaką pralkę kupić?

Jaką pralkę kupić?

Jak wybrać pralkę idealnie dostosowaną do potrzeb rodziny lub singla, sprawdzającą się w dużym domu albo małej kawalerce… Pytanie to zadają sobie nie tylko ci, którzy właśnie się urządzają, ale również inwestorzy wynajmujący innym mieszkania z pełnym wyposażeniem albo po prostu ci, którym stara pralka nagle odmówiła posłuszeństwa. Obecnie oferta pralek na rynku jest naprawdę szeroka – klient wybiera spośród urządzeń ładowanych od frontu bądź od góry, tych do zabudowy i pralek wolnostojących, a oprócz tego musi zastanowić się, jaka klasa energetyczna pralki jest optymalna.

Czytaj więcej »
Jaką lodówkę kupić?

Jaką lodówkę kupić?

Lodówka to jedno z niezbędnych urządzeń w każdej kuchni – pomaga w utrzymywaniu świeżości produktów, a także w przechowywaniu gotowych dań. Przed jej zakupem zazwyczaj długo zastanawiamy się, jaką lodówkę dla siebie wybrać – oferta sklepów AGD jest naprawdę szeroka, więc decyzja robi się coraz trudniejsza. Istnieje jednak kilka parametrów, które dobra lodówka powinna spełniać, aby zaspokoić potrzeby większości osób.

Czytaj więcej »
Jaki kupić piekarnik - na co zwrócić uwagę?

Jaki kupić piekarnik - na co zwrócić uwagę?

Piekarnik to jedno z podstawowych urządzeń w kuchni. Oferta piekarników dostępnych obecnie na rynku pozwala na dobranie modelu pasującego do każdego rodzaju przestrzeni i wystroju. Paradoksalnie, ten duży wybór często sprawia, że trudniej jest podjąć decyzję. Oto najważniejsze parametry techniczne, możliwości i funkcjonalności współczesnych piekarników, które mogą nieco ułatwić wybranie optymalnego modelu.

Czytaj więcej »
Jaką pralko-suszarkę kupić?

Jaką pralko-suszarkę kupić?

Pralko-suszarka to urządzenie łączące w sobie dwie, niezwykle przydatne w gospodarstwie domowym funkcje - pranie ubrań oraz ich suszenie. Dzięki takiej konfiguracji sprzęt jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań, w których brakuje miejsca na dwa osobne urządzenia lub na rozkładanie tradycyjnej, metalowej suszarki na pranie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie pralko-suszarki, by cieszyć się nią przez długie lata?

Czytaj więcej »