JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl Poradnik Eksperta Konsole i gry Premiera FIFA 20 zbliża się wielkimi krokami - co nowego czeka graczy?

Premiera FIFA 20 zbliża się wielkimi krokami - co nowego czeka graczy?

Seria gier FIFA już od 25 lat cieszy wszystkich miłośników dynamicznej rozrywki, którzy lubią strzelać gole z połowy boiska albo zatańczyć z piłką, sterując jednym z topowych graczy światowego futbolu. Premiera FIFA 20 jest już tuż za rogiem, dlatego warto poznać tajniki tej edycji oraz nowości w rozgrywce, które przygotowała dla fanów firma EA Sports.

 

27 września 2019 roku - dla prawdziwych zapaleńców elektronicznej rozrywki ta data jest równie ważna niczym początek Świąt Bożego Narodzenia, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się premiera FIFA 20. W tej wersji nastąpi sporo zmian czy też powrotów do udanych pomysłów z przeszłości, takich jak tryb Volta Football, o którym przeczytasz kilka nagłówków poniżej.

 

FIFA 20 - Edycja Standard

 

Ciekawą opcją, którą zawsze EA Sports udostępnia swoim fanom, jest możliwość zamówienia preorderowego, pozwalającego na otrzymanie określonych bonusów. Przedsprzedaż FIFA 20 w Media Expert już ruszyła i gdy zdecydujesz się na jej zakup w wersji standardowej, otrzymasz:
 
✓ Trzy złote paczki kart w FIFA Ultimate Team (co tydzień otrzymuje się jedną)
✓ Opcję wyboru jednej z IKON w wersji pośredniej na 5 spotkań FUT
✓ Całkiem nowe stroje FUT

Przy zakupie tej edycji grę otrzymasz 27 września - równo z dniem premiery.
 

FIFA - Edycja Mistrzowska

 

Edycja mistrzowska FIFA 20 zakupiona w preorderze wiąże się z jeszcze ciekawszymi bonusami. Szczególnie kusząca jest możliwość zagrania w swoją ulubiona grę na trzy dni przed wszystkimi! Początek elektryzującej rozgrywki już 24 września? Tylko przy zamówieniu preorderowym Edycji Mistrzowskiej jest to możliwe! Dodatkowo otrzymasz:
 
✓ Dwanaście złotych paczek kart w FIFA Ultimate Team (co tydzień otrzymuje się jedną)
✓ Opcję wyboru jednej z IKON w wersji pośredniej na 5 spotkań FUT
✓ Całkiem nowe stroje FUT

Edycja Mistrzowska FIFA 20

Volta football - a może zagramy tak jak na podwórku?

 

Firma EA Sports po wielu latach wraca do swojego pomysłu realizowanego w serii gier FIFA Street, w ramach których można było wcielić się w ulicznych graczy, zbierających swoje pierwsze piłkarskie szlify na halach i osiedlowych boiskach, a nie na zielonych murawach wśród dopingu wielotysięcznej publiczności. FIFA 20 udostępni graczom tryb Volta Football, który pozwala na grę bez autów na mniejszych, ulicznych boiskach (co sprzyja kreatywnemu wykorzystaniu murków i siatek). Dzięki tej nowej opcji rozrywki możliwe będzie rozgrywanie spotkań w wielu ciekawych lokacjach oraz drużynami z mniejszą ilością zawodników (na przykład 3x3, 4x4). Zmienią się także stroje - w podwórkowym trybie zawodnicy wybiegną w długich dresach czy innego rodzaju obuwiu. W nowej edycji FIFApo wyborze ścieżki Volta Football otrzyma się także możliwość tworzenia drużyn mieszanych (damsko-męskich) oraz gry bez sędziego czy bramkarzy.


Volta Football


W FIFA 20 zmieni się także sposób wykonywania rzutów wolnych oraz karnych - podobno ma być on dużo prostszy i bardziej intuicyjny dla nowych graczy. Zmianie ulegną także takie kwestie, jak sterowanie bramkarzem (pojawi się możliwość kontrolowania jego wyjść), gra obronna, dryblingi czy też fizyka lotu piłki.

 

Ekstraklasa Games - liga na najwyższym poziomie


Niektórzy mają wątpliwości co do jakości krajowej ligi piłkarskiej, jednak w wersji e-sportowej Ekstraklasa spisuje się na medal. Media Expert ponownie jest partnerem rozgrywek Ekstraklasa Games, w których biorą udział wszystkie ligowe drużyny mierzące się w elektryzującej rozgrywce w grze FIFA. Podczas ubiegłorocznej, pierwszej edycji te rozgrywki zanotowały aż 1,3 miliona wyświetleń wszystkich transmisji online, a fani obejrzeli aż 85 tysięcy godzin materiału turniejowego. Ten największy w kraju turniej w FIFA wygrała drużyna Pogoni Szczecin, pokonując w finale Legię Warszawa.