Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Poradniki Eksperta

Jaka gra na PS4 będzie dobrym prezentem?

PlayStation 4 to konsola, która może poszczycić się ekskluzywnymi grami, których nie uświadczy się na innych platformach. Cieszy się więc ogromną popularnością, co pozwoliło jej wyrobić sobie renomę w branży. Gry na PS4 są dobrym wyborem dla doświadczonych i żądnych wrażeń graczy, jednak którym z nich szczególnie warto się przyjrzeć?

Spider-Man

Nowa odsłona gry z kultową postacią ze stajni Marvela to przełom na rynku – jest to bowiem jedna z nielicznych produkcji o superbohaterach, która faktycznie pozwala poczuć, że posiada się wyjątkowe moce. Spider-Man na PS4 świetnie oddaje klimat swojego gatunku. Robi to nie tylko za pośrednictwem oszałamiającej grafiki i efektów, ale przede wszystkim dzięki autentycznej fizyce poruszania się czy używania umiejętności specjalnych. Gra na PS4 pozwala zwiedzać faktyczny Manhattan, który został przeniesiony niemal jeden do jednego. Oprócz tego fabuła Spider-Mana jest rozbudowana, pełna zwrotów akcji i tematów skłaniających do refleksji. Podstawą tej wciągającej narracji jest znakomite połączenie płynności przy kontrolowaniu postaci, jak również dostęp do ogromnego otwartego świata pełnego misji pobocznych. Można więc spędzić wiele godzin na pomaganiu zwykłym przechodniom, zanim przyjdzie czas na ostateczną walkę ze złoczyńcą. Warto dodać, że gra w pełni oddaje ducha komiksowego Spider-Mana. Nie ma tu brutalnych aktów przemocy (choć pojedynków nie brakuje), więc tytuł ten nie jest kierowany wyłącznie do starszych graczy.

 

Battlefield V

 

Battlefield to seria, która zaskarbiła sobie ogromne rzesze wielbicieli dzięki temu, że odnosiła się do realiów panujących w czasie II Wojny Światowej. Była krwawa, miejscami przerażająca, ale przede wszystkim – autentyczna. Z każdą kolejną odsłoną odchodzono od tych założeń, jednak najnowszy Battlefield V jest po części tym, na co wszyscy czekali. Jednocześnie nie jest skierowany tylko do zagorzałych fanów – nowi użytkownicy, dla których najważniejsza jest kooperacja i tryb wieloosobowy, także znajdą tu sporo dla siebie. Battlefield V na PS4 posiada wciągający tryb fabularny dla jednego gracza. Historia związana jest z II WŚ, jednak okres ten nie jest jej cechą definiującą. W grze zastosowano, w porównaniu do poprzednich części, mnóstwo zmian, które przywołują nowoczesne trendy, gdyż stały się one standardem wśród konkurencyjnych gier. Niektóre z tych modernizacji to między innymi nacisk na dowolność w personalizowaniu głównej postaci, czy zdolności do budowania fortyfikacji.BF V - Media Expert

Red Dead Redemption 2

 

Tytuł, na który od wielu lat czekały setki tysiące osób. Red Dead Redemption 2 to kontynuacja jednej z najlepszych gier wszechczasów i wszystko wygląda na to, że sequel w niczym nie ustępuje swojemu pierwowzorowi. Nie da się też ukryć, że dzięki nowoczesnym technologiom jest jeszcze bardziej zdumiewający i wciągający. Red Dead Redemption 2 na PS4 to rozbudowana opowieść o lojalności, przekonaniach i cenie, jaką trzeba ponieść za swoje wybory. W grze zaprezentowano najbardziej autentyczny otwarty świat, który wydaje się tętnić życiem i tajemnicami. Gracz ma tak wiele miejsc do odkrycia i misji do wykonania, a to wszystko w przepięknej scenerii wyciągniętej prosto z westernów. Red Dead Redemption 2 to nie tylko największe osiągnięcie Rockstar, ale to także gra, w której ciężko się dopatrzeć się jakichkolwiek wad. Warto dodać, że w zaledwie kilka dni po premierze gra została nominowana do wielu nagród branżowych.Media Expert - Read Dead

God Of War

Najnowsze God of War na PS4 przez wielu uznawane jest nie tylko za świetną grę, ale również i za wybitne dzieło. Łączy w sobie porywającą i wzruszającą fabułę, jak również genialną oprawę graficzną i muzyczną. To wszystko sprawia, że podczas rozgrywki ma się wrażenie uczestniczenia w widowisku, z jakim dotychczas nie miało się styczności. Opowieść w God of War pełna jest motywów nordyckich, przerażających potworów i wymagających walk, jednak jej główna siła drzemie w psychologicznym podejściu do postaci i jej osobistych zmagań. W tej części Kratos nie tylko dziesiątkuje wrogów, ale uczy się także, czym jest miłość, oddanie, tęsknota i smutek. Jest to więc gra na PS4, po którą warto sięgnąć, jeśli szuka się w rozgrywce czegoś więcej, niż wyłącznie ciągłych pojedynków z przeciwnikami.

Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną