JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl   Poradnik Eksperta   Konsole i gry   Jaka gra na XBOX One będzie dobrym prezentem?

Jaka gra na XBOX One będzie dobrym prezentem?

Gry konsolowe mogą być świetną rozrywką dla wszystkich. W ogromnej bibliotece na XBOX One znajdują się tytuły, przy których będzie się bawić cała rodzina, dzieci, a także doświadczeni i wymagające gracze. Na które gry warto zwrócić szczególną uwagę i które z nich mogą okazać się świetnym prezentem?


FIFA 19

FIFA to seria, obok której fan piłki nożnej nie może przejść obojętnie. Swoją popularność zawdzięcza realistycznemu podejściu do sportu, co objawia się w konkretnych umiejętnościach piłkarzy i odwzorowaniu ich stylu gry. Animacja w FIFA 19 jest zadziwiająco dokładna, a producenci dołożyli wszelkich starań, aby graficznie wszystko ze sobą idealnie współgrało. Nowa Fifa 19 zapewnia czystą radość z grania na konsoli XBOX One. Daje kontrolę, płynność, poczucie progresu i możliwości rozwoju każdej drużyny. Fizyka gry odzwierciedla wszystko to, co mogło by się zdarzyć na prawdziwym boisku, więc pozwala na emocjonujące i wyjątkowe przeżycia. Gra spodoba się zarówno osobom obeznanym z tytułem, jak również i dzieciom, które zaczynają swoją przygodę z piłką nożną. Odnajdą one tu swoich idoli i będą mogły poczuć się jak kapitanowie najbardziej znanych drużyn.


FIFA 19 Media Expert

 

Shadow of the Tomb Raider


Ostatnia część przełomowego cyklu zapoczątkowanego w 2013 roku. Shadow of the Tomb Raider to dojrzałe i przemyślenie spojrzenie na gry, bowiem wgłębiając się w historię można doświadczyć, jak wybory bohaterki faktycznie wpływają na jej życie i światopogląd. Nie jest to pusta produkcja, w której ograniczono się jedynie do eksploracji tajemniczych lądów, a zwrócono uwagę właśnie na psychologiczny rozwój postaci. Poza kilkoma ważnymi usprawnieniami i dodatkami, zwieńczenie trylogii nie różni się pod względem podstawowej struktury rozgrywki i progresji, więc dla fanów najbardziej znanej pani archeolog może być to znaczny plus. Całość została ulepszona graficznie i okraszona ciekawą, nieinwazyjną muzyką, co zapewnia jeszcze lepsze wrażenia z gry na konsoli XBOX One.

Sprawdź naszą ofertę gier na Xbox ONE!

Shadow of Tomb Raider

 

Call Of Duty: Black Ops IV

Call of Duty to seria, która jest zdecydowanie skierowana do starszych graczy. Black Ops IV to najambitniejsza, a także najbardziej wymagająca strzelanka pierwszoosobowa, jaka jest aktualnie dostępna na rynku. Dzieje się tak dlatego, że po raz pierwszy w Call of Duty zrezygnowano z kampanii dla jednego gracza na rzecz zupełnie nowego, wieloosobowego trybu. Gra polega więc na szybkim zrozumieniu podstawowych założeń i mechanik, a następnie na wkroczeniu na pole walki. Często panuje na nim chaos, a inni gracze zdają się być bardziej doświadczeni, dlatego z każdą kolejną potyczką można poczuć rosnące umiejętności i czerpać przyjemność z dokonanego progresu. W grze dostępna jest zdumiewająca liczba broni i gadżetów o wysokiej technologii, dzięki czemu odrywanie i szkolenie się w ich używaniu jest tak wciągające. Call Of Duty: Black Ops IV na XBOX One prezentuje się znakomicie, zapewnia płynność i przejrzystość, dzięki czemu reagowanie na zachowanie wrogów nie sprawia żadnego problemu.


Call of Duty Black Ops IV - Media Expert


Assassin's Creed: Odyssey

Choć Assassin's Creed znany jest zapewne wszystkim graczom, to jego najnowsza część jest w stanie zaskoczyć nawet tych, którzy sceptycznie podchodzą już do tego tytułu. Odyssey to gra fabularna w starym, dobrym stylu, w której na każdym rogu czeka na gracza niesamowita historia. Udało się więc otrzymać przepięknie wyglądającą i ciekawą grę, więc Odyssey uznawane jest za najbardziej imponującą część w historii serii.

 

Fabuła w grze rozpoczyna się ponad 2400 lat temu na początku wojny peloponeskiej –  trwającej od dziesięcioleci między Atenami i Spartą o panowanie nad starożytnym światem greckim. Bohater, którym kieruje gracz,  może zatem zgłębić świat pełen intryg społecznych i politycznych, działań wojennych, a także doświadczyć mitów i legend. Wiele z wątków ma podłoże historyczne i dotyczy wydarzeń, które naprawdę miały miejsce. To czyni tę grę jeszcze bardziej wyjątkową i godną uwagi.


Assassins Creed Odyssey

 

 

Sprawdź naszą ofertę gier na Xbox ONE!,