JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl   Poradnik Eksperta   Komputery i tablety   Jakie gry warto kupić na deszczowe dni?

Jakie gry warto kupić na deszczowe dni?

Lato nas w tym roku nie rozpieszcza. Słońce przegania co jakiś czas deszczowe chmury, ale przez większość czasu, aura nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Mówi się, że taka pogoda jest barową. My wolimy określenie „pogoda dla graczy”. Sprawdźcie nasze propozycje gier rekompensujących niepogodę! Gry, które absorbują najwięcej czasu to niewątpliwie sieciówki. Możliwość rywalizacji sprawia, że najchętniej nie odchodzilibyśmy od komputera. Przyjrzyjmy tytułom, które przez ostatni rok spędzały graczom sen z powiek.

 

Battlefield 1.

 

Seria Battlefield to uzyskała status legendarnej. Z produkcji na produkcję, gra podbijała coraz więcej serc. Od samego początku , czyli Battlefield 1942, gra umożliwiała rozgrywkę sieciową. Setki tysięcy użytkowników walczyło pomiędzy sobą na historycznych lokalizacjach, jak wyspa Midway czy plaża Omaha. Najnowsza odsłona BF stała się hitem, zanim doszło do premiery. Jeszcze nigdy nie wyprodukowano gry przedstawiającej I wojnę światową w takim stylu. Gra pochłania już od pierwszej minuty. Rewelacyjne efekty specjalne, mnogość broni i pojazdów robią wrażenie. Kampania wciąga na dobre, ale z multiplayerem jest jeszcze lepiej. Grywalność jest niesamowita – zarówno na pececie, jak i konsoli. Można grać, grać i grać. Idealna propozycja na deszczowe wakacje.

 


FIFA 


Tytuł ten wciąga od wielu, wielu lat. Legendarna FIFA 98 podbiła serca graczy do tego stopnia, że każdego roku właśnie ten tytuł jest jednym z najbardziej wyczekiwanych. Nic dziwnego, bowiem każda edycja wprowadza coś nowego do rozgrywki. Tryb FIFA Ultimate Team umożliwia konkurowanie ze sobą graczy z całego świata, co dodaje smaczku rozgrywce. Gra na stałe weszła do kanonu najlepszych produkcji, a nudzić się podczas gry naprawdę trudno. Mecz za meczem, turniej za turniejem, a godziny mijają.

 

Kup gry na swoją platformę!

 

Assassin’s Creed

 

Assassin’s Creed to gra, która zdobyła serca milionów graczy na całym świecie. Nic w tym dziwnego, ponieważ wciągająca fabuła, niesamowita grywalność i oszałamiająca grafika powalają na kolana każdego, nawet nie będącego zafascynowanym graczem. Najnowsza część, „Origins” przeniesie nas do czasów starożytnego Egiptu. Co ciekawe, o lokalizacji części następujących po Revelations, decydowali sami gracze. Takie otwarte podejście producenta to znak, że gra jest naprawdę rozwojowa i największą wartością dla developera jest zadowolenie użytkownika. Niedawno na PS4 i Xbox ONE wydano reedycję serii poświęconej historii Ezio Auditore, rodowitego Włocha, którego historia była naprawdę wciągająca. Po którakolwiek część nie sięgniesz, będziesz zachwycony i deszcz za oknem przestanie Ci przeszkadzać, uwierz.

 


Need for Speed!


Tak, któż nie pamięta fascynacją ekskluzywnymi pojazdami z tej serii? Części ciężko teraz zliczyć, ale najbardziej rewolucyjne były te inspirowane kinowym hitem Szybcy i wściekli, czyli Underground i Underground 2. W najnowszej części, Payback, nie zabraknie pościgów i możliwości modernizacji wybranego auta. Należy zwrócić uwagę, że poza ciekawą fabułą, gry oferują tryb wieloosobowy, umożliwiając rywalizację pomiędzy graczami z całego świata. Ta możliwość sprawia, że gra wciąga mocniej i mocniej, wraz ze wspinaniem się po szczeblach rankingu.

 

Jedno jest pewne, z tymi hitowymi tytułami nie będziesz się nudzić, kiedy za  oknem zimny wiatr i deszcz. Ile można oglądać seriale?