Poradniki Eksperta

LEGO City do 200 zł – ranking [TOP10]

 2023-12-08 

Szukasz zestawu klocków LEGO City do 200 zł? W sklepie internetowym Media Expert znajdziesz ich naprawdę sporo! Stworzyliśmy nawet ranking najciekawszych zestawów tej serii, aby ułatwić zakup. Gorąco polecamy lekturę! Z pewnością wybierzesz super zestaw!

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Idealny wybór dla pasjonata motoryzacji

Już dla dzieci w wieku 6 lat

Cztery figurki w zestawie

Drobne narzędzia mechaników łatwo zgubić

Czas na pierwszy zestaw LEGO City do 200 zł. Warsztat tuningowania samochodów zapewnia kompleksowe doświadczenie związane z modyfikacją aut. Zestaw zawiera realistyczne detale, takie jak narzędzia warsztatowe, podnośnik samochodowy i oczywiście fantastyczne samochodów do tuningu. Zestaw składa się z 507 elementów, dzięki czemu daje mnóstwo możliwości tworzenia unikatowych konstrukcji.

Samochody w zestawie można dowolnie personalizować, co rozbudza kreatywność i pozwala na tworzenie własnych unikalnych pojazdów. Dodatkowo, zestaw zawiera cztery figurki. To idealny wybór dla młodych konstruktorów i miłośników samochodów. Zestaw zachęca do rozwijania kreatywności poprzez budowanie i personalizowanie własnych pojazdów.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Doskonały dla entuzjastów Straży Pożarnej

Dla dzieci w wieku od 7 lat

Aż 502 elementy

Tylko 3 figurki w zestawie

Zbuduj terenowy pojazd straży pożarnej z zestawem LEGO City 60374. To nie tylko świetna zabawa, ale także szansa na rozwijanie umiejętności konstrukcyjnych i rozbudzanie wyobraźni. Zabawa związana z ratownictwem sprawia, że zestaw jest niezwykle atrakcyjny dla młodych konstruktorów. Składa się z 502 elementów, w tym figurek strażaków, a nawet drona.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Znakomite uzupełnienie kolekcji City

Aż trzy pojazdy w zestawie

Cztery figurki w zestawie

Tylko 436 elementów

Odkryj świat sprawiedliwości i porządku dzięki LEGO City 60315. To nie tylko kolejny zestaw klocków, a inspirujące doświadczenie, które rozwija zdolności konstrukcyjne i pobudza wyobraźnię. Mobilne Centrum Dowodzenia Policji przenosi zabawę do świata policyjnych akcji.

Zawiera 436 elementów, w tym figurki policjantów, quada, pickupa z przyczepą dowodzenia i mobilną jednostkę dowodzenia. To wszystko sprawia, że tworzenie własnych scenek ścigania przestępców staje się niezwykle ekscytujące. To świetny zestaw LEGO City do 200 zł. Zdecydowanie polecamy!

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Atrakcyjne uzupełnienie infrastruktury miejskiej

Świetny zestaw dla fanów sportu

Ciekawe akcesoria dla figurek

Brak elementów elektronicznych

Wejdź na deskę i rozpocznij ekscytujące akrobacje na ulicznym skateparku! To zestaw, który pozwala zbudować własny park deskorolkowy w stylu LEGO City. Zawiera 454 elementów, w tym aż cztery figurki sportowców. Nie zabrakło oczywiście także ciekawych akcesoriów, takich jak rower BMX, deskorolka czy hulajnoga.

Elementy skateparku mają realistyczny wygląd, a kolorowe detale nadają im dynamiki. To bardzo atrakcyjny sposób na wzbogacenie infrastruktury miejskiej w świecie LEGO.

Trzy pojazdy budowlane w zestawie

Już dla dzieci w wieku 4 lat

Łatwy do zbudowania

Mała ilość elementów

Przygotuj się na budowę i wyburzanie z zestawem LEGO City 60391. Ciężarówki i dźwig z kulą wyburzeniową to komplet klocków, który przenosi Cię na plac budowy. Składa się z 235 elementów. Możesz ułożyć z niego aż dwie ciężarówki, dźwig z kulą wyburzeniową, a także ścianę budynku.

Oczywiście nie zabrakło także figurek i akcesoriów. To wszystko pozwala na tworzenie różnorodnych scen budowy i wyburzania.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Wysięgnik można podnosić i opuszczać

Starannie zaprojektowany pojazd

Opuszczane podpory

Jedynie dwie figurki w zestawie

Wnieś się na wyżyny… i to dosłownie! Z tym zestawem masz możliwość zbudowania imponującego żurawia samochodowego. Prezentowany komplet składa się z aż 366 elementów. Zbudowany pojazd prezentuje się znakomicie! Co więcej, wysięgnik jest regulowany i pozwala na opuszczanie oraz podnoszenie. Podpory ciężarówki są opuszczane, co bardzo podnosi poziom realizmu. Zdecydowanie polecamy ten zestaw fanom ciężkich maszyn!

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Dobry prezent dla pasjonatów zwierząt i rolnictwa

Duża ilość akcesoriów gospodarskich

Idealny zestaw dla najmłodszych

Tylko jeden pojazd w zestawie

Z tym zestawem przeniesiesz się do miasta. Pozwala na zbudowanie uroczej lodziarni, rozwijania zdolności konstrukcyjnych i tworzenia własnego miejskiego biznesu.

Zawiera 296 elementów, w tym ladę do lodów, blender, lodówkę . To wszystko pozwala na tworzenie różnorodnych scenek.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Cztery figurki z super akcesoriami

Ciekawy wygląd ciężarówki

Odwołanie do gamingu

Brak napędu w ciężarówce

Ciężarówka na Turniej Gier to zestaw, który umożliwia zbudowanie pojazdu odwołującego się do gamingu, który jest obecnie najszybciej rozwijającą się formą rozrywki na świecie. Zawiera 344 elementy, w tym ciężarówkę, figurki zawodników i akcesoria e-sportowe. To wszystko pozwala na tworzenie różnorodnych scen turniejowych.

Ciężarówka ma realistyczny wygląd, a detale dodają zestawowi autentyczności. Kolorowe elementy sprawiają, że cała sceneria nabiera życia. To bardzo ciekawy zestaw LEGO City do 200 zł.

Idealny dla fanów sportów ekstremalnych i motoryzacji

Motocykle mają napęd w tylnym kole

Bardzo efektowny zestaw

Brak elementów elektronicznych

Kończymy zestawem kaskaderskim. To bardzo ciekawa propozycja w kategorii klocków, ponieważ pozwala nie tylko zbudować super ciężarówkę z rampą do skoków, ale także na zabawę motocyklem, który wystarczy odciągnąć lekko do tyłu, aby ruszył on do przodu z pełną mocą. Jeśli więc zależy Ci także na tym, aby zapewnić maksymalnie dużo rozrywki zakupem klocków LEGO, to ten zestaw będzie odpowiedni.

Wysoko oceniany przez użytkowników zestaw

W sam raz dla fanów jazdy terenowej

Ruchome zawieszenie

Niewielka ilość elementów

Czas na ostatni zestaw klocków. Prezentowany samochód terenowy ma nie tylko duże koła z super oponami, ale także ruchome zawieszenie, jak na prawdziwą terenówkę przystało. W zestawie znajdują się także dwie figurki i ciekawe akcesoria, takie jak namiot czy rower MTB.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756