Poradniki Eksperta

Szczoteczka soniczna do twarzy - jaką wybrać? Ranking [TOP10]


Technologia soniczna wkracza w coraz więcej obszarów życia. Choć opracowana została już kilka dekad temu, dopiero teraz odkrywamy coraz nowsze możliwości jej zastosowania. Jednym z chętniej wybieranych ostatnimi czasy urządzeń działających z wykorzystaniem fal dźwiękowych, jest szczoteczka soniczna do twarzy. Urządzenie to ułatwia utrzymanie skóry w czystości, ale jego działanie zdecydowanie wykracza tylko poza higienę skóry. Jak dokładnie działa szczoteczka soniczna do twarzy? Jaką wybrać, by spełniła nasze oczekiwania i wreszcie, na co zwracać uwagę przy zakupie?szczoteczka soniczna do twarzy jaką wybrać


Co daje oczyszczanie twarzy technologią soniczną?


Dzięki sonicznym szczoteczkom do zębów, wiele osób już miało okazję się przekonać, na czym polega technologia soniczna i dlaczego ułatwia ona utrzymanie zębów w czystości. Użytkownicy przekonali się, że to bardzo efektywna metoda oczyszczania. Nic dziwnego, że także soniczne szczoteczki do twarzy, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze do niedawna, liczba modeli dostępnych na rynku, była bardzo uboga. Dziś, każdy znajdzie coś dla siebie. W technologii sonicznej emitowane są fale dźwiękowe, które wprawiają włoski szczoteczki w drgania. Drgania te mają bardzo wysoką częstotliwość i umożliwiają usunięcie zanieczyszczeń, które wniknęły głęboko w skórę.


Jednak na oczyszczaniu skóry się nie kończy. Mycie twarzy szczoteczką soniczną, usuwa nagromadzone sebum, resztki makijażu, a także złuszcza naskórek. Cera jest odświeżona, promienna i wygląda zdrowo. Regularne używanie szczoteczki sonicznej, może przynieść też korzyści, takie jak poprawa równomierności kolorytu, wybielenie przebarwień oraz zmniejszenie widoczności porów. Ponadto, szczoteczka dzięki temu, iż masuje twarz, poprawia ukrwienie skóry, mając wpływ na poprawę napięcia i zwiększenie elastyczności, czyli działając przeciwstarzeniowo.


Sprawdź również: Jak używać szczoteczki sonicznej do twarzy?Rodzaje szczoteczek do twarzy


Szczoteczki do twarzy cieszą się coraz większą popularnością. Pomagają one w codziennym oczyszczaniu skóry twarzy, a dla wielu kobiet stały się niezbędnym akcesorium, pomocnym w dbaniu o siebie tak jak: suszarka, lokówka, prostownica do włosów czy depilator


Szczoteczki do twarzy można podzielić na trzy podstawowe rodzaje:

 • Manualna szczoteczka do mycia twarzy – kosztuje kilka lub kilkanaście złotych. Mycie nią twarzy jest dokładniejsze niż za pomocą dłoni, lecz nie tak precyzyjne, jak za pomocą nowoczesnej szczoteczki sonicznej do twarzy. Tego typu szczoteczka powinna być wymieniana dość często, co najmniej co 2-3 miesiąc ze względów higienicznych.

 • Elektryczna szczoteczka do twarzy – działa na baterie lub jest zasilana prądem. Jej główka obraca się w jedną lub naprzemiennie w obie strony w szybkim tempie. Dzięki temu, że porusza się stosunkowo szybko, oczyszczanie twarzy jest dużo bardziej efektywne niż za pomocą szczoteczki manualnej. Co 2-3 miesiące należy wymieniać główki szczoteczki.

 • Szczoteczka soniczna do twarzy – nowoczesne urządzenie do pielęgnacji twarzy. Jej działanie opiera się na wytwarzaniu fali ultradźwiękowej, która dociera do głębokich warstw skóry. Jest zdecydowanie szybsza od szczoteczki manualnej, a jej końcówka nie obraca się, ale delikatnie pulsuje. Producenci zapewniają, że oczyszczanie skóry za pomocą szczoteczki sonicznej do twarzy jest nawet dziesięciokrotnie efektywniejsze od mycia twarzy za pomocą dłoni. Szczoteczka soniczna do twarzy z włosia powinna mieć wymienianą końcówkę co 2-3 miesiące, natomiast  silikonowa szczoteczka do twarzy nie musi być w ogóle wymieniana. 


Szczoteczka elektryczna czy manualna?Przyjrzyjmy się typom szczoteczek, które dostępne są na rynku. Wyróżnić możemy dwie grupy: szczoteczki manualne oraz elektryczne. Te drugie dzielą się na mechaniczne, z włosiem, oraz soniczne – czyszczące przy zastosowaniu fal dźwiękowych i drgań. Klasyczna szczoteczka elektryczna do twarzy, wykonuje ruchy rotacyjne i w ten sposób, włosie delikatnie oczyszcza skórę.


Rozważając to, jaką szczoteczkę do twarzy warto wybrać, należy wziąć pod uwagę skuteczność czyszczenia. Wygląda to podobnie jak w przypadku szczoteczek do zębów, gdzie dowiedziono, iż mycie szczoteczką manualną, jest dużo mniej efektywne, niż przy stosowaniu szczoteczki elektrycznej. Elektryczne szczoteczki rotacyjne oczyszczają tym samym sposobem, co modele manualne: mechanicznie, dlatego warto od razu postawić na najbardziej efektywną szczoteczkę soniczną.


 Modele soniczne, przenoszą oczyszczanie skóry na wyższy poziom. Tu czyszczenie odbywa się falami dźwiękowymi, które wnikają w skórę i dogłębnie ją oczyszczają. Szczoteczkę soniczną należy trzymać lekko przy skórze. Zbyt mocny nacisk nie jest wskazany, gdyż może zaburzyć mikrodgrania. Mycie odbywa się tu tak samo prosto: nakładamy na szczoteczkę preparat myjący i przykładamy urządzenie do twarzyJak działa szczoteczka do twarzy?


Szczoteczka soniczna do twarzy to nowoczesne i łatwe w obsłudze urządzenie do pielęgnacji twarzy. Pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, więc podobnie, jak peeling i inne zabiegi oczyszczające, nie powinna być stosowana codziennie, ale co kilka dni. Codzienne korzystanie ze szczoteczki sonicznej do twarzy mogłoby doprowadzić do podrażnienia skóry i zniszczenia jej warstwy ochronnej. Co będzie Ci potrzebne, oprócz szczoteczki sonicznej do twarzy? Przygotuj: płyn do demakijażu, żel do mycia twarzy lub inny kosmetyk, którym codziennie myjesz twarz, ręcznik, lusterko kosmetyczne oraz tonik i produkty do pielęgnacji skóry (krem, balsam lub olejek). Oczyszczanie skóry za pomocą szczoteczki sonicznej do twarzy wykonasz szybko i dokładnie - zwykle nie trwa to dłużej niż minutę. Przed użyciem szczoteczki sonicznej do twarzy zmyj makijaż za pomocą płynu do demakijażu i wacików.


Szczoteczka soniczna do twarzy raczej nie powinna być używana na sucho. Większość producentów zaleca jej stosowanie wyłącznie z użyciem wody, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nałożyć na nią odrobinę żelu do mycia twarzy. Wiele modeli szczoteczek do oczyszczania twarzy ma wbudowany inteligentny zegar, który pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnego zabiegu. Najpierw należy podzielić twarz na kilka stref, np. czoło, nos, policzki, broda, a także szyja i dekolt. Szczoteczka soniczna do twarzy, poprzez krótkie wstrzymanie działania lub dźwięk, sygnalizuje, że należy przejść do następnej strefy. Szczoteczka soniczna do twarzy automatycznie zatrzymuje się po zakończeniu całego programu oczyszczania twarzy. Przypomina to nieco mechanizm działania elektrycznej szczoteczki do zębów.


Po wykonaniu zabiegu należy osuszyć twarz, użyć toniku oraz ulubionego kosmetyku do pielęgnacji twarzy. Szczoteczka soniczna do twarzy nie tylko dokładnie oczyszcza skórę z pozostałości makijażu, martwych komórek naskórka, nadmiaru sebum oraz innych zanieczyszczeń, ale też zapewnia lepsze wchłanianie składników aktywnych znajdujących się w kosmetykach pielęgnacyjnych. Pamiętaj o tym, żeby po użyciu umyć dokładnie końcówkę szczoteczki sonicznej do twarzy za pomocą ciepłej wody i delikatnego mydła.


Dla kogo szczoteczka soniczna do twarzy? Jaką wybrać w przypadku delikatnej cery?


Zdecydowana większość osób, może korzystać ze szczoteczek do mycia twarzy. Są one polecane w przypadku cery normalnej, mieszanej, tłustej, suchej, a także dojrzałej. Szczególną uwagę należy jednak zachować, mając cerę trądzikową oraz ze skłonnościami do przebarwień i pękających naczynek. W każdym z tych przypadków, należy wybierać szczoteczki delikatne – a takie są właśnie urządzenia soniczne, charakteryzujące się silikonowymi wypustkami. Myjąc cerę trądzikową, należy dodatkowo omijać okolice z trądzikiem, by nie przenieść stanów zapalnych w inne miejsca. Szczoteczki manualne oraz elektryczne rotacyjne, mogą mieć zbyt twarde włosie do cery z problemami. Szczoteczki soniczne z silikonowymi wypustkami są najdelikatniejsze, ale dodatkowo także w tej grupie urządzeń, istnieje wiele różnych typów wypustek. Grubsze świetnie sprawdzą się w przypadku cer bezproblemowych, a cieńsze, jeszcze bardziej subtelne, polecane są osobom z delikatną cerą.


szczoteczka soniczna do twarzy jaką wybrać


Jak myć twarz szczoteczką soniczną i jak przygotować ją do pracy?


Zarówno w przypadku szczoteczek elektrycznych, jak i manualnych, prawidłowa technika mycia jest bardzo ważna, przy czym urządzenia elektryczne, znacznie ułatwiają cały proces. Szczoteczki soniczne wyposażone są zwykle w timer, który odmierza czas potrzebny na oczyszczenie danej partii. Następnie, kiedy urządzenie się wyłączy, należy przejść do kolejnego obszaru twarzy. Ważne, by czyszczenie odbywało się równomiernie i najlepiej kolistymi ruchami od wewnętrznej do zewnętrznej strony twarzy. Po skończonej pracy, sprzęt po prostu należy umyć pod ciepłą wodą, by był gotowy do ponownego użycia.


Szczoteczki soniczne do twarzy, to urządzenia zasilane akumulatorowo, ładowane zwykle przez USB. Przed pierwszym użyciem, należy urządzenie ładować tak długo, jak wskazuje to producent. W zależności od modelu, na jednym pełnym naładowaniu sprzęt może działać od około 3 do 6 godzin, co przy dwuminutowym trybie czyszczenia, daje nawet kilka miesięcy pracy. Szczoteczki soniczne różnią się kształtami i wielkością (dostępne są także w poręcznych wersjach podróżnych, czy łatwo mieszczących się w kosmetyczce) i zwykle zaprojektowane są tak, by dobrze leżały w dłoni. Powierzchnia silikonowa jest wodoodporna i dodatkowo ułatwia utrzymanie sprzętu. Często szczoteczka ma wypustki z jednej strony, a z drugiej prążkowaną powierzchnię, która służy do masażu.


Jakimi cechami odznacza się dobra szczoteczka soniczna do twarzy? Jaką wybrać, by spełniła oczekiwania? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na dostępne tryby pracy. Może ich być kilka: na przykład tryb masażu, ujędrniania, złuszczania, tryb antystarzeniowy, dogłębnego oczyszczania itp. Dzięki temu, urządzenie będzie wszechstronne, co przełoży się na zadowolenie użytkownika. Zwróćmy uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak timer, czy możliwość regulacji siły pulsacji oraz czas pracy na jednym ładowaniu.


Szczoteczka do twarzy - dla kogo?


Podstawą pielęgnacji skóry twarzy jest jej dogłębne oczyszczanie co kilka dni. Szczoteczka soniczna do twarzy pozwoli Ci zadbać o skórę na profesjonalnym poziomie, bez konieczności częstego odwiedzania kosmetyczki Większość szczoteczek sonicznych do twarzy dedykowanych jest do wszystkich typów skóry. Należy jednak zachować pewną ostrożność przy stosowaniu szczoteczki sonicznej do twarzy w przypadku atopowego zapalenia skóry, cery wrażliwej lub naczynkowej. Jeśli masz delikatną skórę, stosuj tryb delikatny i obserwuj jej reakcję.


Szczoteczka soniczna do twarzy umożliwia, m.in.:

 • dogłębne oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu, dzięki ruchom obrotowym połączonym z mikrodrganiami, docierającymi do głębokich warstw skóry,

 • wykonanie starannego demakijażu,

 • masaż skóry twarzy poprawiający jej ukrwienie i lepsze odżywienie,

 • usuwanie zaskórników,

 • ujędrnienie skóry,

 • delikatne wygładzenie zmarszczek,

 • wykonanie peelingu,

 • depilację niewielkich partii ciała, np. wąsika lub brwi,

 • fototerapię,

 • aplikację kosmetyków pielęgnacyjnych.


Wymienione funkcje często różnią się w zależności od modelu szczoteczki sonicznej do twarzy, jednak w większość tych nowoczesnych urządzeń jest bardzo funkcjonalna. Szczoteczka soniczna do twarzy wynosi na wyższy poziom domową pielęgnację. Jak wybrać właściwą szczoteczkę soniczną do twarzy? Opinie na jej temat dostępne w Internecie powinny być dla nas cenną wskazówką podczas zakupów. Zanim udamy się do sklepu stacjonarnego bądź klikniemy „dodaj do koszyka” w sklepie internetowym, odwiedźmy fora bądź strony internetowe z opiniami użytkowniczek. 


Jeśli cenisz sobie ekologiczne i ekonomiczne akcesoria do pielęgnacji twarzy, zdecyduj się na silikonową szczoteczkę do twarzy – jest ona droższa od tej z syntetycznego włosia, ale trwalsza. Szczoteczka soniczna do twarzy wykonana z silikonu nie ma wymiennych końcówek, nie jest więc kłopotliwa w utrzymaniu, nie generuje dodatkowych kosztów, a do tego zwykle jest bardziej funkcjonalna i nowoczesna.
Szczoteczka soniczna do twarzy – ranking [TOP10]


Odpowiednie oczyszczanie, to gwarancja zdrowej i pięknej skóry twarzy. Nie wystarczy zmyć makijaż, nałożyć krem i od czasu do czasu stosować peeling lub maseczki nawilżające. Co więcej, nawet najlepsze produkty do pielęgnacji nie zastąpią głębokiego i dokładnego usuwania zanieczyszczeń, które pogarszają kondycję skóry. Dlatego też, warto zainwestować w szczoteczkę soniczną do twarzy. To niewielkie urządzenie, za pomocą fal ultradźwiękowych złuszcza naskórek, oczyszcza pory, poprawia krążenie, sprawia, że skóra będzie lepiej wchłaniać substancje odżywcze zawarte w kosmetykach. Ponadto poprawi jej wygląd, zrelaksuje ją i odpręży, a także nada blasku, dzięki czemu będzie w zdecydowanie lepszej kondycji. Jeśli w Twojej łazience ma pojawić się szczoteczka soniczna do twarzy, ranking podpowie Ci, który model wybrać.


Szczoteczka do twarzy BEAUTIFLY B Fresh Slim


Zestawienie najlepszych produktów na rynku, otwieramy modelem Fresh Slim z trybem masującym. Szczoteczka jest wodoodporna i zasilana akumulatorowo, dzięki czemu możesz korzystać z niej praktycznie zawsze i wszędzie – zarówno pod prysznicem, jak i w podróży. Urządzenie ma funkcję pamięci, dwa tryby pracy i 9 poziomów intensywności. Timer poinformuje Cię o tym, że już czas zmienić strefę czyszczenia, a tylny obszar zapewni delikatny i relaksujący masaż twarzy.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


Szczoteczka do twarzy BEAUTIFLY B Fresh Slim Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 360

Oczyszczanie, masażUdogodnienia


Timer

9 poziomów intensywności

Funkcja pamięciSzczoteczka do twarzy BEAUTIFLY B-Fresh


B-Fresh to kolejny model, który polecamy. W trakcie pielęgnacji możesz skorzystać z 6 trybów pracy, zmniejszając lub zwiększając intensywność pulsacji i dostosowując ją do czyszczonego obszaru. Dużym ułatwieniem jest 3-minutowy timer, który przeprowadzi Cię przez cały proces, sygnalizując kiedy należy myć kolejną partię twarzy. Dzięki temu, unikniesz podrażnień i nie ominiesz żadnego obszaru. Warto zwrócić uwagę na tylną część szczoteczki, mającą specjalne wypustki – to one delikatnie masują skórę, ułatwiając wnikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach do pielęgnacji.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


BEAUTIFLY B-Fresh Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 360

Oczyszczanie, masażUdogodnienia


Timer

6 poziomów intensywności

PokrowiecSzczoteczka do twarzy BEAUTIFLY B-CLEAN


Podstawowym akcesorium w łazience, powinna być szczoteczka soniczna do twarzy. Jaką wybrać? Funkcjonalną i skuteczną. Taki właśnie jest model B-Clean, dogłębnie oczyszczający cerę i pozostawiający skórę czystą i zdrową. Urządzenie nie tylko oczyszcza i masuje, ale też usuwa makijaż – a to rzadko spotykana funkcja. Dodatkową zaletą, jest elastyczna głowica, dopasowująca się do konturów twarzy i ułatwiająca czyszczenie okolic oczu, czy płatków nosa. Cienkie silikonowe wypustki szybko generują pianę, a 8 poziomów intensywności pulsacji, pozwala dobrać ich prędkość do konkretnej części twarzy. Co więcej, szczoteczkę mającą 5-minutowy timer, można ładować indukcyjnie.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


BEAUTIFLY B-CLEANDane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 360

 Oczyszczanie, masaż, usuwanie makijażuUdogodnienia


Timer

8 poziomów intensywności

Indukcyjne ładowanieSzczoteczka do twarzy BRAUN SE810


Zwolenniczkom tradycyjnych szczoteczek, proponujemy model SE810 firmy Braun. To klasyczna szczoteczka mechaniczna do mycia twarzy, wyposażona w głowicę z delikatnym włosiem, skutecznie peelingującym i masującym skórę. Dodatkowo systematyczne używanie szczoteczki, pozwala pozbyć się nadmiaru sebum i starego naskórka. Kolejną jej zaletą, jest końcówka do delikatnego usuwania włosków – za jednym razem nawet 200! Szczoteczka ma także dwukierunkową głowicę, ułatwiającą pielęgnację cery.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


BRAUN SE810 Dane techniczne


Zasilanie bateryjne

Szczoteczka mechaniczna

Oczyszczanie, usuwanie włoskówUdogodnienia


Dwukierunkowa głowica

Wodoodporność

Ergonomiczny kształtSzczoteczka do twarzy BEAUTIFLY B-Fresh


Jednym z najbardziej przydatnych urządzeń w damskiej łazience, jest szczoteczka soniczna do twarzy. Ranking opisuje m.in. model B-Fresh firmy Beautifly, wytwarzający 8000 sonicznych pulsacji na minutę! Dzięki takiej liczbie wibracji, szczoteczka oczyszcza pory i usuwa nawet głębokie zanieczyszczenia. Urządzenie ma 6 trybów pracy, co pozwala Ci dostosować intensywność wibracji do rodzaju czyszczonego obszaru twarzy i stanu cery. Dodatkowym ułatwieniem jest 3-minutowy timer i tylne wypustki o działaniu anti-aging – to one pomogą wmasować krem i dotrzeć składnikom odżywczym do głębszych warstw skóry.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


BEAUTIFLY B-Fresh Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 360

Oczyszczanie, masażUdogodnienia


Timer

6 poziomów intensywności

PokrowiecUrządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma + B-Pure


Paniom szukającym bardziej zaawansowanych produktów, proponujemy B-Derma + B-Pure, czyli połączenie szczoteczki sonicznej, z domowym urządzeniem do mikrodermabrazji – wymienne głowice pozwalają dotrzeć do różnych partii twarzy i usunąć stary naskórek poprzez delikatne ścieranie. Jeśli korzystasz z funkcji szczoteczki, możesz użyć 2-minutowego timera i 3 poziomów mocy, dzięki którym dostosujesz intensywność mycia do potrzeb Twojej skóry. Wypustki wykonane z bezpiecznego dla skóry silikonu, nie powodują podrażnień i są łatwe w czyszczeniu. W zestawie znajdziesz magnetyczne pudełko do przechowywania szczoteczki oraz ładowarki.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


BEAUTIFLY B-Derma + B-Pure Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Moc: 0,75 W

Mikrodermabrazja, czyszczenie, masażUdogodnienia


Timer

3 poziomy intensywności

Wymienne głowiceSzczoteczka do twarzy HQ 96051


Szczoteczka HQ 96051 to kolejny produkt, na który warto zwrócić uwagę. Urządzenie ma specjalne silikonowe wypustki, delikatnie oczyszczające twarz i usuwające martwy naskórek. W zależności od tego, jaki masz rodzaj cery i jaką partię twarzy czyścisz, możesz zmieniać intensywność pulsacji i dostosowywać ją do swoich potrzeb. Dodatkową zaletą tego modelu jest wodoodporność, funkcja masażu regenerująca skórę i przyspieszająca wchłanianie substancji aktywnych oraz uniwersalność – szczoteczka jest odpowiednia do każdego rodzaju cery.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


HQ 96051 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 250

Oczyszczanie, masażUdogodnienia


Regulacja poziomów intensywności

Wodoodporność

Kabel USBSzczoteczka do twarzy ESPERANZA Gioia EBM003T


Firma Esperanza oferuje wodoodporną szczoteczkę Gioia EBM003T z 3 trybami pracy. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas oczyszczania twarzy i dekoltu. Co więcej, silikonowe wypustki nie tylko usuwają zanieczyszczenia i resztki makijażu, ale też masują, poprawiając krążenie krwi. Po naładowaniu, szczoteczka zasilana akumulatorowo pracuje przez 270 minut. Pielęgnację twarzy ułatwia ergonomiczny uchwyt.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


ESPERANZA Gioia EBM003T Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 270

Oczyszczanie, masażUdogodnienia


Ergonomiczny uchwyt

Wodoodporność

Kabel USBSzczoteczka do twarzy NNOGIO GIOperfect Clean GIO-710


GIOperfect Clean GIO-710 to kolejna szczoteczka soniczna do twarzy – ranking opisuje jej najważniejsze cechy. To niewielkie urządzenie wytwarza 8500 impulsów na minutę, które możesz ustawiać na 8 dostępnych poziomach. Do wyboru masz opcję czyszczenia, delikatnego masażu lub tryb ułatwiający aplikację maseczki pielęgnującej. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja ogrzewania, dzięki której skuteczniej rozpuścisz i usuniesz kosmetyki do makijażu. Szczoteczka jest wodoodporna i ma timer.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


NNOGIO GIOperfect Clean GIO-710 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy akumulatora (min): 180

Oczyszczanie, masaż, demakijażUdogodnienia


Timer

8 poziomów intensywności

WodoodpornośćSzczoteczka do twarzy MEDEL Face Brush 9083405


Zestawienie TOP 10 zamyka szczoteczka mechaniczna firmy Medel. Głowica z delikatnym włosiem może pulsować, co pozwala na głębokie oczyszczanie twarzy lub wibrować, pobudzając skórę do krążenia. W zależności od potrzeb, masz do wyboru 3 prędkości oraz funkcję niebieskiego światła, działającego bakteriobójczo i odblokowującego pory. Szczoteczka ma timer, jest wodoodporna i ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe.


szczoteczka soniczna do twarzy ranking


MEDEL Face Brush 9083405 Dane techniczne


Zasilanie akumulatorowo-sieciowe

Szczoteczka mechaniczna

Czas pracy akumulatora (min): 360Udogodnienia


Wodoodporność

Funkcja niebieskiego światła

Osłonka


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert