JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl   Poradnik Eksperta   Telefony i Smartfony   Samsung Galaxy S10 – zamów już dziś!

Poradnik Eksperta > Telefony i Smartfony > Samsung Galaxy S10 – zamów już dziś!

Samsung Galaxy S10 – zamów już dziś!

Samsung Galaxy S10 jest już dostępny w przedsprzedaży. Jak zwykle, w Media Expert, możesz dokonać zamówienia na korzystnych warunkach. Jakie możliwości na Ciebie czekają w tym roku?

 

Zamów S10 lub S10+ już dziś, a otrzymasz w prezencie wyjątkowe, bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds. Co ciekawe, etui służące ich przechowywaniu jest jednocześnie powerbankiem i ma funkcję ładowania bezprzewodowego. To oznacza, że kładąc etui ze słuchawkami na Galaxy S10, naładujesz je bez potrzeby szukania gniazdka. Liczba słuchawek jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć! Dokładne warunki promocji poznasz tutaj


Samsung S10 - Media Expert

Zamów nowego Galaxy w przedsprzedaży!

Raty 40x0% na Galaxy S10 w Media Expert! 

 

Kolejny raz przygotowaliśmy ofertę ratalną, do której nie musisz dopłacać! Raty kosztują dokładnie tyle samo, ile telefon w gotówce. Masz możliwość zakupu w 40 nieoprocentowanych ratach z odbiorem w elektomarkecie

Raty 0% - sprawdź regulamin »

 

Raty 0% Media Expert

Galaxy S10 w Media Expert


Zamów nowego Galaxy w przedsprzedaży!

Samsung Care+ - pakiet ochronny dla użytkowników

Kolejną korzyścią wynikającą z zakupu Samsunga w przedsprzedaży jest dostęp do programu Samsung Care+. Co to oznacza w praktyce? Między innymi darmowe ubezpieczenie wyświetlacza na 3 miesiące z możliwością odpłatnego przedłużenia o 9 miesięcy. Warto skorzystać z oferty również ze względu dedykowaną infolinię, zdalną naprawę oraz naprawę w ciągu 2 godzin w wybranych punktach serwisowych. W celu skorzystania z programu Samsung Care+ należy zalogować się do aplikacji Samsung Members i postępować zgodnie z instrukcjami oraz z wskazanymi w regulaminie terminami.

Szczegóły i warunki korzystania w regulaminie >

Samsung Galaxy s10


Otrzymaj 300 zł w ofercie Odkup

 

Kup smartfon Galaxy S10e, S10 lub S10+ w okresie od 20 lutego do 14 kwietnia 2019 r. Aktywuj smartfon do 28 kwietnia 2019 r. i uruchom aplikację Samsung Members. Po 14 dniach od aktywacji kliknij w baner promocyjny w aplikacji Samsung Members i pobierz kod. Następnie wyceń stary smartfon Samsung u Partnera promocji. Wejdź w tym celu na wycena.samsung.pl i podaj otrzymany kod, by zwiększyć wycenę sprzedawanego smartfona Samsung Galaxy. Kurier bezpłatnie odbierze Twój stary smartfon Samsung w dogodnym terminie. Po weryfikacji stanu i typu odsprzedanego urządzenia, Partner promocji przeleje pieniądze na Twoje konto.

Szczegóły promocji w regulaminie >

Samsung Galaxy s10


Zamów nowego Galaxy w przedsprzedaży!