IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: |
Darmowa dostawa
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Darmowa dostawa
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Hammer Construction 2 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A57 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H, Wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 16 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 70 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 70 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 60 Neo |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A55 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Frezowane krawędzie 2.5D, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
69,99 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 60 Fusion |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Zaokrąglone krawędzie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro... |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, iPhone 16E, iPhone 17e |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 FE |
| Zastosowanie: | , |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.2 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Filtr prywatyzujący, Frezowane krawędzie 2.5D, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Działa z technologią Face ID i Touch ID... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 70T |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Powłoka antybakteryjna, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy M34 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy M15 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
27,99 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy Z Fold 7 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
85 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 2 Pro by Nothing, Phone 3, Phone 3A, Phone 3A Pro, Phone 4A, Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Moto G15, Moto G15 Power |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 9A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 9A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Powłoka ceramiczna, Twardość 7H |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16E, iPhone 17e |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, iPhone 16E, iPhone 17e |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw... |
