SMARTFONY COOLPAD

(1)

Aktywne filtry Wyczyść wszystkie

+ COOLPAD
"Prosta Rata" Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,90.%, całkowita kwota kredytu 790 zł, całkowity koszt kredytu 869 (wtym: prowizja 79 zł, odsetki 0 zł), 11 miesięcznych rat po 79,00 zł. Reprezentatywny przykład dla banku Credit Agricole Bank Polska S.A..
Dla "NISKA RATA" Reprezentatywny przykład dla Credit Agricole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1905,00 zł. Całkowity koszt kredytu 381,01 zł (w tym prowizja 381,01 zł, odsetki 0 zł). Całkowita kwota kredytu 1905,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2285,81 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 20 miesięcy: wysokość raty kredytu 114,30 zł. RRSO w ofercie "Niska Rata" dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

5.5

Qualcomm Snapdragon 410

Czterordzeniowy

Wersja systemu operacyjnego:

Android 5.1 Lollipop

1 GB

8

8.0

Tak

Dominujący kolor:

Czarny

cena online

29999

30.00 zł x 11 rat

Opis kategorii SMARTFONY

Smartfony Coolpad wyróżniają się nowoczesnym i bardzo atrakcyjnym designem. Dysponują one również wysokiej jakości podzespołami, które zapewniają komfortową obsługę wielu programów i aplikacji. Do tego dochodzą dodatkowe funkcje i technologie występujące w poszczególnych modelach urządzeń. Wszystko to sprawia, że każdy znajduje coś dla siebie wśród propozycji tego producenta.
 
W ofercie Media Expert dostępne są między innymi urządzenia z serii Coolpad Porto – w modnym, białym kolorze, z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również doskonałą wytrzymałość mechaniczną i odporność na wpływ różnych czynników szkodliwych. Podobne zalety mają telefony Coolpad Modena. Każda wersja smartfonu z tej serii przygotowana jest w taki sposób, aby trafić w gusta możliwe najszerszej grupy odbiorców.
 
Smartfon Coolpad gwarantuje także trafny wybór pod względem technicznym. Mowa tu między innymi o procesorach Qualcomm Snapdragon, które wyróżniają się wysokim taktowaniem, a także o szybkiej pamięci RAM w tych telefonach. Miłośników fotografii szczególnie cieszą w tym przypadku modele Coolpad wyposażone w wysokiej jakości aparaty, pozwalające na robienie dobrych zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy. Do wyboru telefonu tej marki mogą zachęcać także obsługiwane przez niego funkcje i wyposażenie dodatkowe.
 
Smartfon Coolpad, w zależności od modelu, korzysta na przykład z – cenionej przez wielu użytkowników - technologii Dual SIM, a także innych systemów, które zdecydowanie ułatwiają korzystanie z tego sprzętu.
Zwiń »

Poradnik zakupowy kategorii SMARTFONY

Kupujemy smartfon do 1000 zł

Kupujemy smartfon do 1000 zł

Czy w cenie poniżej 1000 złotych da się kupić dobry smartfon, z którego używania będziesz czerpać pełną satysfakcję? Oczywiście! 1000 złotych to tzw. „średnia półka cenowa”, na której znaleźć można sporo ciekawych modeli.

Czytaj więcej »