Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500

CATEYE
Montaż
Do kierownicy
Zasilanie
Akumulatorowe
Tryby pracy
Naprzemienny, Pulsacyjny, Światło ciągłe
Kolor
Czarny
Rodzaj
Przód
Taniej o
20
139,99
119,99
119,99
139,99
Taniej o
20

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Lampka rowerowa Cateye Ampp 500

Każdy rowerzysta musi zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo. Tylko wtedy będzie mógł czerpać pełną satysfakcję ze swojej pasji. Niezwykle ważnym elementem wyposażenia jednośladu jest lampka do roweru.

To za jej sprawą rowerzysta ma bardzo dobrze oświetlona drogę, a także sam jest dobrze widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego. Produktem godnym polecenia jest przednia lampka do roweru Cateye Ampp 500. Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań i ciekawego designu, który sprawia, że jest odpowiednia zarówno do rowerów turystycznych, jak i sportowych.

Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500 opis

Łatwa w montażu i demontażu

Przednie światło rowerowe Cateye Ampp 500 to niezwykle mocny i wytrzymały produkt. Istotne jest to, że sprawdzi się zarówno na szosie, jak i podczas nocnych wypadów MTB. Takie możliwości daje moc 500 lumenów.

Warto podkreślić fakt, że jest to artykuł łatwy w instalacji. Jest to możliwe dzięki obecności innowacyjnego uchwytu FlexTight. Za jego sprawą może być szybko, a także pewnie zamontowany na każdej kierownicy.

Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500 montaż

Wskaźnik zużycia akumulatora

Zaletą prezentowanej przedniej lampki rowerowej jest zintegrowany akumulator. Ponadto zastosowano w tym przypadku wskaźnik zużycia baterii. W rezultacie miłośnik jazdy na rowerze nie będzie zaskoczony niespodziewanym wyłączeniem oświetlenia.

Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500 bateria

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Przednia lampka do roweru Cateye Ampp 500 zapewnia bardzo dobrą widoczność. Co więcej, mocne diody sprawiają, że sam rowerzysta jest widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego ze znacznej odległości. Istotnie poprawia to jego bezpieczeństwo podczas przemierzania kolejnych ścieżek rowerowych.

Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500 widoczność

Sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych

Lampkę rowerową można zabrać ze sobą niezależnie od warunków atmosferycznych i pogody. Doskonale poradzi sobie w czasie deszczu, śniegu i niskich temperatur. W związku z tym rowerzysty nie powstrzymają żadne ograniczenia. Może cieszyć się swoją pasją zawsze wtedy, kiedy ma na to ochotę.

Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500 deszcz

Różne tryby świecenia

Produkt podejmuje prace w różnych trybach świecenia, a mianowicie niskim i wysokim. Zastosowano w tym przypadku rozwiązanie określane mianem HyperConstant. Polega on na naprzemiennym świeceniu trybem ciągłym i pulsacyjnym. W przypadku wysokiego trybu czas świecenia wynosi 1,5 godziny, niskiego 3 godziny. Natomiast tryb naprzemienny pozwala na 5 godzin świecenia.

Lampka rowerowa CATEYE AMPP 500 tryby

Dane techniczne

Tryby pracy Naprzemienny, Pulsacyjny, Światło ciągłe
Czas pracy 50 h
Ładowanie USB
Źródło światła Dioda LED
Zasilanie Akumulatorowe
Materiał Tworzywo sztuczne
Inne Przełącznik On/Off
Wymiary [mm] 34 x 100 x 37
Waga [g] 117
Rodzaj Przód
Montaż Do kierownicy
Kolor Czarny
Producent Cateye
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera CATEYE
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

119,99
139,99
Taniej o
20