Polecane produkty podobne

Opis i dane

Zadbaj o swoje zdrowie

Trening w domowym zaciszu

Szukasz idealnego sprzętu, który pozwoli Ci w warunkach domowych zadbać o kondycję oraz smukłą sylwetkę w sposób kompleksowy, oferując Ci jednocześnie dużą różnorodność treningów? W takim razie powinna Cię zainteresować platforma wibracyjna SKY SVP15, która posiada aż 3 silniki, umożliwiające ruch poziomy, eliptyczny i naprzemienny w wielu konfiguracjach, umożliwiając Ci w ten sposób niezwykle efektywny trening całego ciała. Liczne programy treningowe z możliwością regulacji ich poziomu intensywności pozwolą Ci dostosować treningi do swoich potrzeb i preferencji.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 w warunkach domowych 3 silniki ruch poziomy eliptyczny naprzemienny w wielu konfiguracjach efektywny trening całego ciała programy treningowe regulacja poziomu intensywności

7 możliwych konfiguracji ruchu - szerokie spectrum możliwości

Znajdująca się w naszej ofercie platforma wibracyjna to urządzenie 7 w 1, a to za sprawą 3 silników znajdujących się na jej wyposażeniu (2x200W + 1x40W), które umożliwiają jej ruch w każdym kierunku, dając 7 możliwości konfiguracji ruchu:

- 3 pojedyncze w płaszczyźnie liniowej (gdy ruchy odbywają się po linii prostej na boki), pionowej (kiedy ruchy odbywają się pionowo góra- dół) oraz osiowej (gdy platforma unosi się w górę raz z jednej strony raz z drugiej);

- 3 podwójne połączenia - ruch osiowy z pionowym, ruch osiowy z liniowym oraz ruch pionowy z liniowym;

- połączenie wszystkich trzech ruchów liniowego, osiowego i pionowego.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 urządzenia 7 w 1 3 silniki 2x200W + 1x40W 7 możliwości konfiguracji ruchu 3 pojedyncze w płaszczyźnie liniowej 3 podwójne połączenia połączenie wszystkich ruchów liniowego osiowego pionowego

Trening całego ciała o różnej intensywności

Niewątpliwą zaletą platformy wibracyjnej SKY SVP15 jest to, że oferuje ona efektywny trening angażujący wszystkie partie ciała. Ćwiczysz więc jednocześnie zarówno brzuch, jak i nogi, pośladki czy górne partie mięśni. Możesz więc w prosty sposób zadbać o swoją sylwetkę i spalić tkankę tłuszczową. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi LCD szybko i sprawnie dostosujesz swój trening do siebie. Wyświetlacz jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 wyświetlacz LCD dotykowy czytelny prosty w obsłudze

Trenuj tak, jak lubisz

Urządzenie to oferuje Ci 3 stopnie intensywności treningów. Musisz jedynie stanąć na platformie w odpowiednim miejscu, by uruchomić wybrany typ treningu: na środku - urządzenie stymuluje chód; w lekkim rozkroku - trening odpowiada joggingowi; szerszy rozstaw nóg - platforma stymuluje szybki bieg.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 3 stopnie intensywności treningów na środku w lekkim rozkroku szerszy rozstaw nóg

Wiele programów = wiele możliwości

Warto dodać, że prezentowana tutaj platforma wibracyjna oddaje Ci do dyspozycji 10 programów treningowych z możliwością wyboru 60 poziomów prędkości, co daje Ci mnóstwo możliwości na dostosowanie treningu do swoich potrzeb i możliwości. Dodatkowo w zestawie znajdują się taśmy oporowe, które wzbogacą i wzmocnią jednocześnie Twój trening.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 10 programów treningowych z możliwością 60 poziomów prędkości taśmy oporowe

Mata masująca - dla idealnego relaksu po treningu

Bez wątpienia po intensywnych ćwiczeniach przyda się chwila relaksu. Doskonałe odprężenie zapewni Ci mata masująca, która dołączona została do platformy wibracyjnej SKY SVP15. Wystarczy założyć ją na urządzenie, by czerpać radość z relaksującego masażu.

Dzięki połączeniu specjalnych wypustków masujących z wibracją możliwy jest niezwykle przyjemny i rozluźniający masaż stóp, który Cię doskonale odpręży.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 mata masująca wypustki masujące z wibracją masaż stóp

Banalnie prosta obsługa - aż chce się ćwiczyć

Przyrząd jest bardzo łatwy w obsłudze. Pilot, który przypomina zegarek, pozwala na łatwe sterowanie i zmianę programów. Dzięki temu, że możemy założyć go na rękę, nie będzie przeszkadzał w trakcie ćwiczeń, jednak cały czas będziemy mieli pod kontrolą nasz trening. Dzięki uchwytowi na platformie pilot zawsze będzie przechowywany razem z urządzeniem, przez co znika ryzyko zawieruszenia się. Do platformy została także dołączona mata tłumiąca, na której stawiamy platformę, przez co dźwięk pracy urządzenia nie będzie uciążliwy.

Platforma wibracyjna SKY SVP15 łatwy w obsłudze pilot przypomina zegarek przechowywany na uchwycie na platformie mata tłumiąca

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Bluethooth Nie
Ćwiczone partie mięśni Brzuch, Górne partie ciała, Nogi, Pośladki
Częstotliwość drgań [Hz] 25 - 35, 7 - 11.5, 7 - 12
Długość [cm] 80
Liczba poziomów prędkości 60
Liczba programów 10
Liczba stopni intensywności 3
Maksymalna waga użytkownika [kg] 120
Materiał ABS, Metal, Plastik
Moc silnika [W] 40, 400
Pilot Tak
Rodzaj wibracji Liniowa, Osiowa, Pionowa
Szerokość [cm] 48
Taśmy oporowe Tak
Waga urządzenia [kg] 18

Producent

 • Nazwa producenta/importera SKY
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Platforma wibracyjna SKY SVP15

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756