- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (287)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (416)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 178.5 x 91.4 x 72.5 | |
| 101 | |
| 345 chłodziarka + 232 zamrażarka | |
| 351 kWh = 403.65 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 39 | |
| Funkcje: | Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
Zakres od A do G
| Elektryczny: | Tak |
|---|---|
| Wysokość ekranu [cm]: | 181.2 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 290 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | Ścienny, Sufitowy |
| Sposób rozwijania ekranu: | Bezprzewodowy z pilota, Z przełącznika ściennego |
| Mobilny: | Nie |
| Elektryczny: | Nie |
|---|---|
| Wysokość ekranu [cm]: | 152 |
| Szerokość ekranu [cm]: | 203 |
| Rodzaj powierzchni: | |
| Mocowanie ekranu: | Ścienny, Sufitowy |
| Sposób rozwijania ekranu: | Ręczny |
| Mobilny: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | DOC, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF(DRM), RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | DOC, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF(DRM), RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | ACSM, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB DRM, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF(DRM), PRC, RTF, TCR, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6.8 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, HTML, MOBI, PDF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 16 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 32 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW3, CBZ, DOC, DOCX, EPUB, EPUB DRM, MOBI, PDF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia okularów |
| Działanie: | Czyści |
| Rodzaj produktu: | Chusteczki |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 32 |
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW3, CBZ, DOC, EPUB, EPUB DRM, FB2, MOBI, PDF, RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 6.55 | |
| 128 | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Tak | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Android 11 | |
| Nie | |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, 4K - 24 kl/s, FullHD - 60 kl/s, VGA - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 16 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Wodoodporność: | Tak |
| 14 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 14 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 14 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 13 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 13 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 14 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca WVA, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 14 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 13 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |