Telewizory i RTV

iPod, ODTWARZACZE MP3/MP4
TELEWIZORY TELEWIZORY BLU-RAY, DVD, NAGRYWARKI BLU-RAY, DVD, NAGRYWARKI KINA DOMOWE KINA DOMOWE HI-FI AUDIO HI-FI AUDIO DROBNY SPRZĘT RTV DROBNY SPRZĘT RTV SŁUCHAWKI SŁUCHAWKI iPod, ODTWARZACZE MP3/MP4 iPod, ODTWARZACZE MP3/MP4 CAR AUDIO CAR AUDIO NAWIGACJE GPS NAWIGACJE GPS TELEWIZJA DVB-T I SATELITARNA TELEWIZJA DVB-T I SATELITARNA UCHWYTY DO TV UCHWYTY DO TV PROJEKTORY PROJEKTORY PARTY PARTY POWER AUDIO POWER AUDIO AKCESORIA RTV AKCESORIA RTV

Opis kategorii Telewizory i RTV

Rodzaje telewizorów

W Media Expert możesz znaleźć telewizor dopasowany do swoich oczekiwań i preferencji. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sprzęt zaliczany do kategorii RTV: telewizory i radioodbiorniki. Możesz wybrać swój wymarzony telewizor spośród  najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Jakie rodzaje telewizorów możesz u nas znaleźć? Są to przede wszystkim urządzenia z matrycami QLED, OLED i LED, ale również LCD czy TFT. Najnowocześniejsze technologie to matryce OLED i QLED. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości obrazie i dźwięku, to postaw właśnie na nie. Przy zakupie telewizora należy zwracać uwagę nie tylko na zastosowaną technologię, ale również na inne parametry. Z racji tego, że coraz częściej telewizor służy nie tylko do oglądania telewizji, ale również do przeglądania Internetu, to szczególnie atrakcyjną opcją jest telewizor z Wi-Fi. Masz wątpliwości, jakie urządzenie wybrać? Nie wiesz, jaki telewizor 4K sprawdzi się najlepiej? Nasi doradcy chętnie wyjaśnią, co oznaczają poszczególne parametry tych urządzeń i na jaki telewizor możesz sobie pozwolić w ramach swojego budżetu. 

Jaki sprzęt RTV warto nabyć?

Do kategorii RTV zaliczyliśmy wiele niezwykle przydatnych rozwiązań. Wśród nich można wymienić: czytnik Blue-ray, nagrywarkę, kino domowe, sprzęt Car Audio, słuchawki, odtwarzacz MP4, projektor,uchwyt do telewizora, nawigację GPS, zestaw telewizji satelitarnej czy wysięgnik do telewizora. W każdej kategorii umożliwiamy filtrowanie wyników, dzięki którym możesz wskazać, jakie minimalne parametry ma mieć produkt, którego poszukujesz. Na tej podstawie ograniczysz listę wyświetlanych wyników wyłącznie do takich, które spełniają Twoje oczekiwania. Możesz oczywiście również określić, ile jesteś w stanie maksymalnie wydać na swoje urządzenie. Jaki sprzęt RTV wybrać? Powiedz nam, czego oczekujesz, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać urządzenie dostosowanie do Twoich preferencji. 

Telewizory i sprzęt RTV eleganckie dopełnienie salonu

W swoim domu możesz stworzyć prywatne kino domowe. Postaw na model telewizora np. z rozdzielczością UHD/4K, do tego dopasuj nowoczesny zestaw kina domowego. Korzystając z uchwytu na TV, możesz z łatwością zawiesić telewizor na ścianie i w ten sposób zaoszczędzić przestrzeń. Dużym plusem technologii 4K jest m.in. to, że nie musisz zachowywać dużej odległości od telewizora, kiedy oglądasz film, tak więc nawet w niewielkim pomieszczeniu możesz postawić na urządzenie z dużym ekranem. Optymalna odległość od telewizora z obrazem 4K powinna wynosić do 3 metrów. Nawet siedząc blisko niego, nie dostrzeżesz pojedynczych pikseli – na pewno obraz będzie bardzo wysokiej jakości. Do tego wszystkiego postaw na zestaw ulubionych filmów na Blue-ray oraz wygodną kanapę i możesz rozpoczynać przygodę ze swoim domowym kinem.

Zwiń »

Poradnik zakupowy kategorii Telewizory i RTV

Sprzęt audio dla DJ

Sprzęt audio dla DJ

DJ to postać, bez której nie ma udanej imprezy firmowej, dyskoteki, osiemnastki, andrzejek, sylwestra czy wielu innych imprez. Jeśli marzysz o karierze DJ-a, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że musisz mieć odpowiedni sprzęt. Ale co właściwie jest do tego potrzebne? Oto sprzęt, którego potrzebuje zarówno początkujący, jak i doświadczony DJ.
Czytaj więcej »