Telewizor SAMSUNG QE50QN91B 50" QLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos

(2)
Kod: 465955
Ekran: 50" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy: Srebrny
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Pilot SolarCell zasilany energią świetlną
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Ekran [cal]: 50
43
50
55
65
75
Ekran [cal]: 50
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE50QN91B 50" QLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE50QN91B 50" QLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos
5 969 , 00
5 479 00
273,95 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 949 , 00  zł
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 949 , 00  zł
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Nieskończona doskonałość

QN91B wyświetla szczegółową, rozblendowaną grafikę, która prezentuje trwałość kolorów w technologii Quantum Dot.

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. 

Najważniejsze cechy

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

‎Powłoka Antyrefleksyjna

Powłoka Antyrefleksyjna 

Neo Quantum HDR 2000 (dla modeli 43” i 50” Neo Quantum HDR 1500)

Neo Quantum HDR 2000 (dla modeli 43” i 50” Neo Quantum HDR 1500)

Dolby Atmos®

Dolby Atmos®

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Quantum Mini LED


Poznaj technologię Quantum Mini LED kontrolującą podświetlenie ekranu. Dzięki zastosowaniu 14-bitowej skali luminacji podczas domowych seansów dostrzeżesz każdy detal na ekranie. Wszystkie sceny wyświetlane są bardzo wyraźnie – nawet te, dziejące się nocą lub w ciemnych pomieszczeniach.

* Modele 43''/50" z serii QN91B posiadają 12 bitową skalę luminancji. 

Dzięki Quantum Mini LED i mikrowarstwie, wizerunek surfera na ekranie wyświetlany jest w każdym detalu bardzo wyraźnie, zarówno w jasnych, jak ciemnych obszarach.

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Procesor AI Neo Quantum 4K


Pozwól swojemu telewizorowi służyć Ci jak najlepiej. Urządzenie zostało wyposażone w procesor z funkcją uczenia się, który skaluje każdy obraz do jakości zbliżonej do 4K*. Procesor na bieżąco analizuje oglądane treści i automatycznie je udoskonala. Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Procesor AI Neo Quantum 4K

Spektakularny kontrast i detale

Neo Quantum HDR 2000


Technologia Quantum Mini LED sprawi, że oglądane treści dosłownie Cię pochłoną. Daj się zaskoczyć niespotykanej wcześniej głębi obrazu i zanurz się w niej. Technologia Neo Quantum HDR 2000 dodatkowo pogłębia kolory, zwiększa kontrast scen i sprawia, że dostrzeżesz wszystkie detale obrazu tak, jakbyś był bohaterem oglądanego filmu.

* Zakres funkcji luminancji Neo Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Neo Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.*Modele 43"/50" posiadają Neo Quantum HDR 1500.

Na ekranie samochód z włączonymi światłami jedzie przez gęsty las. Telewizor QLED dokładnie odzwierciedla jasne i ciemne kolory, wychwytując każdy szczegół obrazu.

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos®


Daj się porwać niesamowitemu dźwiękowi z wbudowanych wielokanałowych głośników. Technologia Dolby Atmos® zadba, by ścieżka dźwiękowa filmu dostarczała Ci maksymalnie wielu intensywnych wrażeń.

* Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor QLED wyświetla dziecko bawiące się w deszczu. Fale dźwiękowe z Dolby Atmos rozchodzą się z telewizora, wypełniając pokój.
Telewizor QLED wyświetla matową, przypominającą fale grafikę, bez refleksów światła.

Eliminacja rozpraszających odblasków

Powłoka Antyrefleksyjna


Zapomnij o przekładaniu seansu filmowego na wieczór, z powodu odbijającego się w ekranie światła. Żadne odblaski nie zmienią Twoich planów dzięki zastosowaniu Powłoki Antyrefleksyjnej na ekranie. Oglądaj ulubiony film z tego miejsca salonu, które lubisz najbardziej.

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia

Tryb Komfort dla Oczu


Miękkie kadry i obraz jeszcze bardziej przyjazny Twoim oczom. Dzięki optymalizacji jasności i automatycznemu dostosowaniu temperatury kolorów funkcja Tryb Komfort dla Oczu uprzyjemni Ci codzienne oglądanie. System sam dopasuje parametry do pory dnia i natężenia naturalnego światła.

* Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Mężczyzna przed telewizorem QLED w nocy. Ekran wyświetla obraz zoptymalizowany w Trybie Komfortu dla Oczu.
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu.

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu


Odkryj obraz do złudzenia przypominający realny świat. Takich wrażeń dostarczy Ci Wzmocnienie Głębi Obrazu oddające postrzeganie głębi przez ludzkie oko. Dzięki tej technologii detale pierwszego planu zyskują większy kontrast, a tło pozostaje bez zmian.

Większa dynamika ruchu

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro


Zapomnij o rozmyciach i opóźnieniach obrazu podczas gry na konsoli i oglądania meczu. Daj się zachwycić funkcji wyświetlania ruchu do 144 Hz w 4K i ciesz się płynnym, ostrym i dynamicznym obrazem. Zakochaj się w zupełnie nowym poziomie rozrywki!

* Modele 55"-85" posiadają Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+, który obsługuje 120 Hz w 4K.

2 samochody sportowe ścigają się na torze. 1 wygląda wyraźniej i jedzie szybciej. Wyświetlanie w 144 Hz.
Zalety funkcji FreeSync Premium Pro ukazane na przykładzie szarpania obrazu, gdy jest ona wyłączona.

Płynność i pełna kontrola

Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+


Wykorzystaj nowoczesne technologie, by pokonać innych graczy! Zapomnij o szarpaniu obrazu i ścinaniu klatek dzięki Funkcji FreeSync Premium Pro. Ciesz się niczym niezakłóconą, płynną animacją. Odpowiadaj szybko na ruchy innych graczy dzięki Automatycznemu Trybowi Gry i dostosuj wszelkie ustawienia zgodnie ze swoimi upodobaniami w ulepszonym Panelu Gracza. Bądź niepokonany!

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Q-Symphony


Rozkoszuj się wciągającym współbrzmieniem głośników telewizora i soundbara. Zaufaj funkcji Q-Symphony, która stoi na straży harmonijnej współpracy obu urządzeń. Otaczaj się czystym, wyraźnym brzmieniem!

* Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Symulacja rozchodzenia się fal dźwiękowych z telewizora i soundbara grających równomiernie dzięki technologii Q Symphony.
Przy widoku z lotu ptaka, łódź wydająca dźwięki robi na ekranie koło i wypływa w górnym lewym rogu.

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem+


Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+ sprawia, że oglądane sceny możesz doświadczać jeszcze bardziej. Dzięki niej i wbudowanemu systemowi głośników (4.2.2) dźwięk precyzyjnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie. Realizm i niepowtarzalne wrażenia masz zapewnione. 

* Modele 43"/50" posiadają Dźwięk Podążający za Obiektem Lite.

Nowoczesny design

Neo Slim Design


Nowoczesny, elegancki wygląd telewizora? Jak najbardziej! Ultrasmukły design gwarantuje, że urządzenie będzie wysmakowaną dekoracją każdego salonu.

* Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów. 

Zdjęcie profilowe telewizora QLED pokazujące jego ultrasmukły design TV QLED Neoslim.
Nowy SmartHub wyświetla wiele różnych aplikacji i rodzajów treści.

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub


Nie trać więcej czasu na wyszukiwanie interesujących Cię treści. Układ Smart Hub został ulepszony tak, by analizował Twoje dotychczasowe zainteresowania i sortował treści w intuicyjne kategorie. Uruchamiaj to, co chcesz, w zaledwie kilku ruchach.

* Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Wygodne zarządzanie urządzeniami

SmartThings


Wykorzystaj SmartThings i wygodnie zarządzaj wieloma urządzeniami. Steruj nimi przy użyciu pilota lub poleceń głosowych. Dzięki funkcji SmartThings telewizor sam odnajdzie kompatybilny sprzęt, bez względu na to, czy jest to najnowsza inteligentna, mobilna lub internetowa technologia, czy też produkty poprzednich generacji. Dodatkowo, zaimplementowany w TV SmartThings Hub pozwoli Ci bezpośrednio podłączyć zgodne produkty, bez pomocniczych urządzeń.

* Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
**Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle. 

Na ekranie telewizora widać menu SmartThings. Ikonki WiFi pokazane nad telewizorem, odkurzaczem samojezdnym i oczyszczaczem powietrza.
Mężczyzna prowadzi wideorozmowę z dwojgiem innych osób przez Google Duo.

Rozmowy na dużym ekranie

Wideorozmowy


Rozmowy wideo przez telewizor to zupełnie inne doznanie niż przy użyciu niewielkiego ekranu telefonu czy monitora laptopa. Możesz dzięki temu poczuć się bliżej swojej rodziny lub przyjaciół, a dzięki aplikacji Wideorozmowy połączysz się z nimi jeszcze łatwiej. Wybierz Google Duo i podłącz kamerę. Może to być Twój smartfon lub urządzenie Samsung SlimFit bądź Logitech. I już – teraz wystarczy już tylko zadzwonić.

* Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno. 

Wszystko na jednym ekranie

Multi View


Multi View to innowacyjna funkcja, dzięki której na ekranie telewizora wyświetlisz jednocześnie film, statystyki sportowe, obrazy z telefonu i wiele innych treści. Całość w jednym miejscu i czasie, bez odrywania się od ekranu.

* Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Mężczyzna korzysta z funkcji QLED Multi View, by oglądać mecz piłki nożnej i czytać wiadomości na tym samym ekranie, w tym samym czasie.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 50" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Tak
Tuner DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) HLG
Złącza HDMI x4, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED
Kolor obudowy Srebrny
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
chris nine 13 grudnia 2022
Wspaniały telewizor
Doskonały obraz i dźwięk, niesamowite kolory i kontrast, łatwa konfiguracja, można zaufać automatycznym funkcjom ustawień. Sympatyczny eko pilot. Solidna podstawka.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Artur 4 września 2022
SAMSUNG LED QE50QN91B NEO QLED UHD 144HZ MINILED
Telewizor użytkuję od ponad 2 tygodni. Jestem mega zadowolony! Super wyrazisty obraz, kolory i mega kontrast. Polecenia głosowe działają w jęz. angielskim. Rewelacyjny pilot ładowany światłem słonecznym. Telewizor łatwo łączy się z innymi urządzeniami Samsung - możliwość sklonowania smartfona na TV. Ogólnie przepaść do mojej starej plazmy Panasonica. Gorąco polecam !
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet STANDARD (Telewizor)


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

Więcej

Pakiet SMART (Telewizor)

 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
 • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
 • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
 • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
 • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
 • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

Więcej

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Montaż podstawy
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Montaż telewizora na ścianie


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
 • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
 • Przymocowanie uchwytu ściennego
 • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego


 • Odłączenie używanego TV od instalacji elektrycznej i antenowej
 • Bezpieczne zdjęcie używanego TV z uchwytu
 • Demontaż – odkręcenie uchwytu ściennego
 • Ustawienie zdemontowanego TV i uchwytu we wskazanym miejscu
 • Spakowanie używanego TV w oryginalne opakowanie (jeżeli dostępne)

Inne produkty w kategorii:

Telewizor SAMSUNG QE50QN91B 50" QLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos
Telewizor SAMSUNG QE50QN91B 50" QLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos
5 969 , 00
5 479 00
273,95 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 949 , 00  zł
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 949 , 00  zł
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 5479,00 zł
5 479 00
5 969 , 00