TELEWIZORY HITACHI

(1)

Aktywne filtry Wyczyść wszystkie

+ HITACHI
"Prosta Rata" Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,90.%, całkowita kwota kredytu 790 zł, całkowity koszt kredytu 869 (wtym: prowizja 79 zł, odsetki 0 zł), 11 miesięcznych rat po 79,00 zł. Reprezentatywny przykład dla banku Credit Agricole Bank Polska S.A..
Dla "NISKA RATA" Reprezentatywny przykład dla Credit Agricole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1905,00 zł. Całkowity koszt kredytu 381,01 zł (w tym prowizja 381,01 zł, odsetki 0 zł). Całkowita kwota kredytu 1905,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2285,81 zł, okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 20 miesięcy: wysokość raty kredytu 114,30 zł. RRSO w ofercie "Niska Rata" dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Porównanie produktów

Posiadasz w porównaniu maksymalną liczbę produktów

Telewizor HITACHI 32HB6T61

Kod: 105760

32

HD Ready

BPR 100 Hz

Nie

2

2

Tak

Tak

Kolor obudowy:

Czarny

cena online

109999

Produkt chwilowo niedostępny

110.00 zł x 11 rat

Produkt dostępny w wybranych sklepach

Produkt dostępny
w wybranych sklepach

cena online

109999

Produkt niedostępny w sklepie internetowym

Odbiór za godzinę

1. Złóż zamówienie
2. Potwierdzimy dostępność w ciągu 15 min.
3. Odbierz produkt w sklepie

Wybierz sklep, w którym chcesz odebrać towar

Pobierz swoją lokalizację

Opis kategorii TELEWIZORY

Decydując się na nowy telewizor, warto stawiać na rozwiązania dostarczane przez sprawdzonych producentów, cieszących się uznaniem użytkowników na całym świecie. Dostępne w sklepie Media Expert telewizory Hitachi wyróżniają się właśnie taką renomą, dlatego cieszą się one sporą popularnością.

Producent stawia na szerokie wykorzystanie nowych technologii w swoim sprzęcie. W jego ofercie znajdują się między innymi Smart TV Hitachi, które dysponują własnym systemem operacyjnym rozszerzającym możliwości urządzenia. Pozwala to na instalację wielu aplikacji multimedialnych i sieciowych – dzięki temu, telewizor Hitachi gwarantuje między innymi dostęp do serwisów streamingowych oraz społecznościowych. To oczywiście nie wszystko, ponieważ telewizory LED Hitachi są zróżnicowane także pod względem obsługiwanej przez nie rozdzielczości. Do wyboru są modele HD Ready, Full HD, a także telewizory 4K Hitachi. Ostateczna decyzja zależna jest od preferencji użytkownika oraz rodzaju najczęściej oglądanych przez niego materiałów.

Podobnie jest w przypadku przekątnej ekranu. Sprzęt znajdujący się w katalogu marki jest pod tym względem bardzo zróżnicowany. Nabyć można bowiem telewizory Hitachi 65 cali, ale również 43 i 32 cale. Dzięki temu oferta tego producenta przypada do gustu szerokiej grupie użytkowników. Telewizor Hitachi, w zależności od modelu, może wyróżniać się także łącznością internetową (telewizory z Wi-Fi), różną liczbą wejść typu HDMI, obsługą protokołu DLNA (udostępnianie multimediów) i modułu Bluetooth oraz opcją nagrywania na USB.
Zwiń »