Polecane produkty podobne

Opis i dane

Photon

Photon™ Robot HOME EDITION

Pozwól dzieciom odkryć świat nowych technologii

Photon™ Robot HOME EDITION to najnowocześniejszy na rynku interdyscyplinarny robot edukacyjny, wprowadzający dzieci w świat najnowszych technologii. Robot został stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku, oferując im różne zestawy narzędzi dostosowane do kolejnych etapów rozwoju dzieci, uwzględniając ich możliwości oraz zdolności percepcji.

Photon™ Robot uczy podstaw programowania, kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów, a przede wszystkim rozwija logiczne myślenie. Wszystko to w najbardziej atrakcyjnej formie - poprzez wyzwania stawiane dziecku!

Odpowiednia stymulacja dziecka

Robot został zaprojektowany, aby rozwijać u dzieci:

 • wyobraźnię i orientację przestrzenną,
 • planowanie, przewidywanie, zrozumienie logiki “krok po kroku”,
 • cierpliwość i dążenie do postawionego celu,
 • podstawy algorytmiki,
 • kreatywne rozwiązywanie problemów.

Robot rozwija się razem z dzieckiem

Robot firmy Photon™ to pierwszy na świecie interaktywny robot, który rozwija się razem z dzieckiem. Jego umiejętności są ściśle uzależnione od postępów dziecka. Kiedy wyciągamy robota z pudełka... nie potrafi on zupełnie nic. Dzieci wcielają się w postać mentorów, a ich zadaniem jest pomóc Robotowi nauczyć się wszystkiego od podstaw – jak się poruszać, jakie mamy kolory, jak reagować na interakcję z otoczeniem przy pomocy czujników, w które robot jest wyposażony.

Starsze dzieci mogą skorzystać z zaawansowanej aplikacji, która umożliwia programowanie Robota wykorzystując interfejsy zbliżone do najpopularniejszych języków kryptowych używanych w szkołach oraz przez zawodowych programistów.

Nauka programowania poprzez zabawę

Photon™ Robot HOME EDITION przeznaczony jest do samodzielnej i indywidualnej nauki w domu. Wszystkie aplikacje zostały opracowane, w taki sposób, aby nie wymagały one pomocy ze strony rodzica. Zadania i eksperymenty w aplikacji oparte są o fabularną historię, w której użytkownik pomaga Robotowi pokonywać kolejne wyzwania. Jednocześnie (a zarazem podświadomie) ucząc się przy tej okazji tajników programowania.

Twoje dziecko w centrum niezwykłej historii

Pewnie znasz wiele historii o przybyszach z kosmosu? Ta również kończy się 'happy-endem'. Jednak zacznijmy od początku... Lecąc na ziemię, Photon™ Robot zderzył się z asteroidą. W wyniku twardego lądowania, stracił wszystkie swoje możliwości i tylko dzieci mogą pomóc mu na nowo się wszystkiego nauczyć. Dzięki wykorzystaniu historii, cała wiedza na temat nowych technologii przekazywana jest dzieciom w sposób podświadomy, przemycana w opowieści o robocie, którego trzeba uratować z opresji.

Pozwól dziecku odkryć w sobie geniusza

Kiedy dziecko otrzymuje do dyspozycji narzędzie bez narzuconych ograniczeń i ścieżki postępowania, potrafi wydobyć z siebie najgłębsze pokłady kreatywności. Rzeczy, które wówczas powstają są wręcz magiczne. Dokładnie tak jest z technologią. Efekty połączenia technologii i dziecięcej wyobraźni zawsze przerastają jakiekolwiek oczekiwania.

Robot, nie tylko do nauki programowania

Idealny kompan do samodzielnej nauki w domu. Znany oraz lubiany przez dzieci i młodzież na całym świecie Photon™ Robot wykorzystywany jest nie tylko do nauki programowania. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. A tego, jak wiemy dzieciom nie brakuje.

Nie wymaga pomocy osoby dorosłej

Aby w pełni wykorzystać możliwości Robota w wersji HOME EDITION, stworzono aplikacje dostosowane do dzieci w różnym wieku. Dzięki temu robot może być wykorzystywany przez maluchy niemające dotychczas kontaktu z programowaniem, jak i te, dla których nowe technologie nie są nowością i miały okazję zetknąć się z kodowaniem.

Kilkoro dzieci w domu? Żaden problem!

W większości przypadków trzeba by kupić 2 lub nawet 3 sztuki... My myślimy nie tylko o dzieciach, ale również ich rodzicach. Mając jednego Photon™ Robota, aplikacja umożliwia zakładanie profili dla każdego dziecka osobno i to w nim przechowywany jest postęp robota. Dzięki temu, Twoje pociechy będą mogły rozwijać robota w swój spersonalizowany sposób, nie przeszkadzając sobie nawzajem.

Robot... który się męczy!

Aby zapewnić dzieciom odpowiednią stymulację i stopniowe przyswajanie wiedzy, aplikacja uniemożliwia przejście zbyt wielu poziomów „na raz”. Za wzięcie udziału w każdym wyzwaniu robot traci energię. Kiedy ta się wyczerpie, Robot musi odpocząć, a dzieci w tym czasie mogą odpocząć od nauki i tabletu.

Mały bohater o bogatym wnętrzu

Photon™ Robot wyposażony jest w wiele czujników oraz mocowania magnetyczne, które pozwalają na montaż akcesoriów.

Przetrwał upadek z kosmosu, przetrwa w domu

Nie zamierzamy Cię przekonywać, że tego Robota przypadkowo nie da się uszkodzić. Po prostu obejrzyj film z testów wytrzymałości!

Robot tworzony we współpracy z psychologami

Każdy element Photon™ Robota - jego umiejętności, obsługa czy historia, był opracowany przy ścisłej współpracy dzieci z zespołem psychologów z Uniwersytetu SWPS.

Wielokrotnie nagradzany!

Dane techniczne

Parametry

Typ Edukacyjna
Seria Photon
Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Tak
Liczba kanałów sterowania 1
Czas pracy [min] 480
Zasilanie Akumulatorowe
Akumulator / Bateria w zestawie Tak
Rodzaj baterii Litowo-jonowy
Ładowarka w zestawie Tak
Wiek 3+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Materiał Tworzywo sztuczne
Waga z opakowaniem [g] 690
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wymiary [mm] 172 x 170 x 190

Producent

 • Nazwa producenta/importera PHOTON
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  2 opinii
  2 użytkowników poleca ten produkt
  Ogólna
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  nikola 12 lutego 2021
  Opinia
  Wygląda słodko i fajnie działa.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  K10 7 grudnia 2019
  Opinia Robota
  Polecam na Święta kupić dzieciom tego robota.
  Czy ta opinia była pomocna?

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Robot PHOTON 159684

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756