Nie możesz znaleźć produktu, którego szukasz?

  • Sprawdź czy poszukiwana fraza jest wpisana poprawnie
  • Użyj bardziej ogólnych słów kluczowych (np. telewizor zamiast telewizor 41 cali)
  • Użyj kategorii aby wyszukać produkty

Skontaktuj się z nami:

756 756 756

w godzinach:
pon-pt: 8:00 - 20:00
sobota: 10:00 - 18:00
niedziela: 10:00 - 18:00

esklep@mediaexpert.pl

Na przesłane wiadomości staramy się odpowiadać w ciągu 24h od ich otrzymania

Proszę czekać

Opis kategorii Zestawy słuchawkowe

Zestaw słuchawkowy Cellular-Line

Funkcjonalny zestaw słuchawkowy pozwala na sprawne wykorzystanie wielu funkcji telefonów komórkowych i smartfonów - zwłaszcza wtedy, gdy jest on odpowiednio dostosowany do posiadanego urządzenia. W ofercie sklepu Media Expert znajduje się zestaw słuchawkowy Cellular-Line, kompatybilny z telefonami Nokia.

 

Przez użytkowników jest ceniony przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, ergonomię i komfort użytkowania. Użytkownicy mogą skorzystać z funkcjonalnego klipsa, który pozwala na ustabilizowanie pozycji zestawu. Same słuchawki zrobione są natomiast w taki sposób, że nie wypadają z uszu nawet w przypadku intensywnych czynności podejmowanych przez użytkownika. Dzięki temu produkt przeznaczony jest zarówno dla kierowców, jak i sportowców lub wszystkich innych osób, którym jakaś aktywność uniemożliwia normalne korzystanie z telefonu. Zestaw słuchawkowy Cellular-Line w każdej z takich sytuacji zapewnia nie tylko komfortową obsługę, ale również wysoką jakość dźwięku. Prowadzone rozmowy są klarowne, bez żadnych szumów ani innego rodzaju zakłóceń. W skład zestawu wchodzi również przycisk, za pomocą którego użytkownicy mogą odbierać połączenie telefoniczne, a także sterować pracą odtwarzacza muzycznego czy też radia.

 

Nie można zapomnieć również o wysokiej wytrzymałości produktu. Zestaw słuchawkowy Cellular-Line wykonany jest z bardzo trwałych tworzyw, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia natury mechanicznej, a także wpływ wszelkich czynników zewnętrznych, takich jak chociażby wilgoć oraz zmienne temperatury. Z powodzeniem może on być użytkowany w każdych warunkach.

Rozwiń »