Produkt archiwalny

Pralka WHIRLPOOL AWOC 932830PCHD

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Pralka WHIRLPOOL AWOC 932830PCHD

Pralka wolnostojąca marki WHIRLPOOL o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+++. Urządzenie sterowane elektronicznie, bęben pralki mieści 9 kg. Prędkość wirowania wynosi 1200 obr./min, posiada 14 programów prania.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9.01
Poziom hałasu (pranie) [dB]: 59
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 75
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Nie
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

9 opinii 9 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.8 /5
Głośność pracy
4.8 /5
Pojemność
4.8 /5
Prosta obsługa
4.8 /5
Energooszczędność
4.8 /5
Jakość prania
4.8 /5
Ilość programów
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Potwierdzony zakup
Monika M. 1 kwietnia 2017
Potwierdzony zakup
POLECAM
Polecam dla dużej rodziny i dla tych, którzy sami piorą kołdry, koce itp. Mieści zdecydowanie więcej (i spokojnie większe gabaryty) niż pralka na 7 kg. Bardzo ułatwia życie i oszczędzanie - dobiera czas prania i podaje ile detergentu potrzeba. Programów tyle, ile trzeba - bez całej masy programów, których człowiek w życiu nie użyje. Do tego dużo możliwości samodzielnego dopasowania temperatury, obrotów, czasu prania, stopnia zabrudzenia i płukania. Plus blokada antydzieciowa, w dużej rodzinie przeważnie potrzebna :) Dość głośna przy wirowaniu, ale wynika to z dużych obrotów przy wirowaniu (za to pranie porządnie wywirowane, a pralką nie trzęsie). Po jednym dniu trudno ocenić bezawaryjność :)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 27 października 2016
Polecam
Jak najbardziej polecam. Nawet przy pełnym bębnie który swoją drogą ma bardzo okazałą ładowność :) pralka bardzo ładnie dopiera wszystkie rzeczy. Duże obroty sprawiają że pralka trochę dźwięku wydaje lecz nie jest źle :) Ogólnie duży pozytyw :) jedyny minus jaki zauważyłem to zostająca odrobina wody w gumie przy drzwiach. Po praniu warto przetrzeć np ręcznikiem papierowym.
Czy ta opinia była pomocna?
Gabriela 12 czerwca 2016
Jest super!!!
Pralkę posiadam od tygodnia i mile się zaskoczyłam. Posiada duży wsad, gdzie przy dużej rodzinie jest to bardzo przydatne. Podoba mi się to, że można skracać czas prania i ustawić poziom zabrudzenia odzieży. Moja poprzednia pralka BEKO prała przez 8 lat, mam nadzieję, że i ta tyle wytrzyma, a najlepiej jeszcze dłużej. :-)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 27 kwietnia 2016
Rewelacyjna - polecam
Jest pojemna. Oszczędza wodę, energię i czas. Dobrze pierze i wspaniale odwirowuje. Jest doskonała.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 23 października 2016
pozytywna :)
Jestem zadowolona z zakupu pralki, wszystko przebiegło bez problemów. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 23 października 2015
Super, polecam bardzo
Jestem bardzo zadowolona z tej pralki, ma dużo funkcji które w pełni wykorzystuję, a najbardziej jestem zadowolona z możliwości dużego wsadu prania, ponieważ posiadam liczną rodzinę. Bez problemu mogę wyprać duże koce i kołdry. Polecam tę pralkę jest naprawdę godna polecenia. Posiadam jeszcze pralkę tej firmy, która ma już 10 lat i nadal mi służy ale z mniejszym wsadem. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch pralek marki WHIRLPOOL, co przy dużej rodzinie jest niezastąpione.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 15 listopada 2015
POLECAM!
POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM :)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 4 czerwca 2015
POZYTYWNA
Na razie jest ok. Szkoda, że wsad 9 kg można stosować tylko przy bardzo długim praniu.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 4 czerwca 2015
POZYTYWNA
Na razie jest ok. Szkoda, że wsad 9 kg można stosować tylko przy bardzo długim praniu.
Czy ta opinia była pomocna?