Karta podarunkowa

Jedna karta, tysiące możliwości!

Jeden prezent, 
tysiące możliwości

Karta podarunkowa to bardzo popularna forma prezentu. Obdarowana osoba sama wybierze najlepszy dla siebie upominek spośród szerokiej gamy produktów, dzięki czemu nie musisz przejmować się czy trafisz w jej gusta. Kartę podarunkową kupisz przez Internet lub w sklepie stacjonarnym, podobnie jest z jej realizacją. Możliwość personalizacji kart w Media Expert sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem na każdą okoliczność.

Korzyści karty podarunkowej 

  • Dowolna wartość karty - masz możliwość doładowania karty kwotą od 10 do nawet 10 000 zł!
  • Długi termin ważności – kartę zrealizować można aż przez 3 lata od dnia doładowania, dzięki czemu obdarowana osoba nie musi spieszyć się z zakupami.
  • Uniwersalność prezentu – obdarowana osoba sama wybierze to, o czym marzy lub czego potrzebuje.
  • Możliwość personalizacji karty podarunkowej – wybierz cel i grafikę oraz załącz życzenia, dopasowując kartę do zbliżających się okoliczności.
  • Szybkość i prostota - zakup i doładowanie karty są bardzo szybkie i proste, otrzymasz ją natychmiast po zapłacie.
  • Realizacja przez Internet lub w najbliższym sklepie - kartę zrealizować można w sklepie internetowym oraz każdym sklepie stacjonarnym sieci Media Expert.
  • Wygoda dla obdarowanego i dla Ciebie – to obdarowana osoba zdecyduje o sposobie dostawy lub usługach dodatkowych.

Najczęściej wybierane karty 

Jak wykorzystać kartę podarunkową? 

Na stronie mediaexpert.pl

1Dodaj swoje prezenty do koszyka i przejdź do finalizacji zamówienia.
2Zaznacz opcję “chcę zapłacić/dopłacić kartą podarunkową“ i wprowadź numer karty oraz PIN.Zobacz, gdzie wybrać płatność »
3Jeśli wartość zamówienia przekracza dostępne na karcie środki, system poprosi Cię o dopłatę inną formą płatności.
4Oczekuj na swoje prezenty!

W sklepie stacjonarnym

1Wybierz swój prezent w sklepie.
2Podczas płatności przy kasie, okaż sprzedawcy kartę podarunkową chroniąc PIN.
3Aby autoryzować płatność, samodzielnie wpisz kod PIN.
4Ciesz się z wybranego prezentu!
Jak zapłacić kartą podarunkową?X

Karta podarunkowa Media Expert - FAQ  

Czym jest Karta Podarunkowa Media Expert, gdzie ją nabyć i gdzie zrealizować?

Karta podarunkowa to środek płatniczy w sieci sklepów Media Expert. Karty kupić można w sklepie Internetowym oraz w sklepach stacjonarnych. Bez względu na miejsce zakupu karty, możliwe jest jej zrealizowanie zarówno na www.mediaexpert.pl jak i sklepie stacjonarnym naszej sieci.

Oferujemy dwa rodzaje kart plastikową oraz elektroniczną. Elektroniczne sprzedawane są wyłącznie przez Internet. Każda z nich ma nadany numer seryjny, kod kreskowy oraz numer PIN chroniący przed użyciem przez osoby niepowołane. Wszystkie karty ważne są aż 3 lata od dnia aktywacji, a środki dostępne na karcie nie podlegają wymianie na gotówkę.

Jak korzystać z Karty Podarunkowej?

Kartę wykorzystać można podczas różnych transakcji, aż do wyczerpania salda lub do momentu upływu okresu ważności, czyli aż 3 lata od doładowania. W przypadku gdy wartość zamówienia przewyższa wartość karty, system lub sprzedawca w sklepie poprosi Cię o dopłatę inna formą płatniczą. Podczas jednej transakcji możesz użyć kilka kart podarunkowych.

Co zrobić, w problemach z kartą?

Jeśli zgubiłeś e-Kartę którą podarowano Tobie mailem lub w postaci wydruku, poproś darczyńcę, o ponowne przesłanie jej do Ciebie lub wydrukowanie jej.

Jeśli ujawniłeś PIN karty na której są jeszcze środki, zablokuj ją przed nieautoryzowanym użyciem poprzez zmianę PINu w swoim Koncie Klienta.

Jeśli zakupiłeś e-kartę i nie dotarła do Ciebie np. z powodu błędnie podanego adresu e-mail skontaktuj się z naszą Infolinią.

Karta podarunkowa wydawana jest na okaziciela, więc może korzystać z niej osoba aktualnie ją posiadająca. Dlatego nie obsługujemy zgłoszeń zastrzeżenia blokady lub wydania duplikatu karty.

Co jeśli zwrócę produkt opłacony kartą podarunkową?

Jeśli zwracasz produkty opłacone kartą podarunkową zwrócimy Ci środki na kartę, a w niektórych wypadkach, w innej wskazanej przez Ciebie formie w formularzu odstąpienia od umowy.

Regulamin karty podarunkowej aktualnyRegulamin obowiązujący dla kart nabytych przed 28.10.2020


Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-04-20 | 21:24:25

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert