Sprzedaż dla firm i instytucji
Korzyści z zakupów
Znajdź na stronie
Strefa klienta
Edukacja
Szukasz najlepszego wyposażenia dla prowadzonej przez Ciebie firmy lub placówki oświatowej?

Przygotujemy spersonalizowaną ofertę uwzględniającą sprzęt z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i upoważniającym do dofinansowania w ramach Programu Laboratoria Przyszłości.

Czas składania wniosków został wydłużony do 1 września 2022!

Skontaktuj się z nami i zapytaj, o ofertę.


Wyposażenie biur
Twoje biuro powinno być wyposażone tak, aby praca w nim była zarówno wydajna jak i przyjemna. Zadbaj o sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne i akcesoria niezbędne podczas codziennej pracy.

Dobry, wydajny sprzęt znacznie przyspieszy i ułatwi pracę Twoim pracownikom.

Określ nam swoje potrzeby i możliwości, a my wrócimy do Ciebie z gotową propozycją w ciągu 24 godzin.

Wyposażenie hoteli i apartamentów
Każdy z nas wybierając hotel lub apartament zwraca uwagę na jego wyposażenie. Czasami drobny szczegół może zadecydować o decyzji.

Jeśli zależy Ci na zachwyceniu Twoich potencjalnych Klientów jakością i ceną, pozwól, że przygotujemy dla Ciebie zestawienie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Szanując Twój czas, przedstawimy gotową ofertę w ciągu 24 godzin. Możesz liczyć na atrakcyjny rabat i darmową dostawę.

Projektowanie wnętrz
Jeśli projektujesz wnętrza nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiedniego wyposażenia. Poświęć ten czas na kreślenie kolejnych, pięknych planów, a my zadbamy o właściwy sprzęt.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego. Skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy urządzenia odpowiadające Twoim potrzebom.

Sprawdzony sprzęt znanych marek i Twoi Klienci będą zachwyceni!

Opieka zdrowotna
Leczenie pacjentów to ogromna odpowiedzialność. W tym żmudnym procesie znaczenie ma tutaj nawet najmniejszy szczegół. Dlatego ważny jest dobrze działający sprzęt, który nie będzie odwracał uwagi personelu.

Z ogromną przyjemnością wspomagamy Szpitale, wyposażając je w pralki, suszarki do ubrań, ekspresy czy oczyszczacze powietrza. TOPR dzięki wyposażeniu w tablety, smartfony i laptopy jeszcze szybciej dociera do poszkodowanego udzielając niezbędnej pomocy!

Razem dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo innych!

Motywacja
Najnowszy iPhone, dron,
konsola najnowszej generacji..
O czym tak naprawdę marzą Wasi pracownicy?
Zamiast kupować przewidywalne upominki, pozwól swoim pracownikom zdecydować, co chcieliby od Was otrzymać, wręczając im Kartę Podarunkową! Jedna karta, tysiące możliwości!
Karta podarunkowa dla biznesu

Karty podarunkowe są doskonałym narzędziem do nagradzania swoich pracowników.

Ich popularność stale rośnie i jest coraz częściej wybieraną formą docenienia współpracowników i partnerów biznesowych.

Karty podarunkowe wykorzystać możesz również w celu budowy programu lojalnościowego lub wsparcia sprzedaży.

Leasing dla firm
Zyskaj z leasingiem:
Dezycja Leasingowa w 10 minut
Minimum formalności, wszystko online
Potrzebujesz tylko danych firmy zgodnie z oczekiwaniami leasingodawcy
Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku!

Katalog produktów
Dla Twojej wygody i oszczędności czasu opracowaliśmy katalog zawierający najczęściej kupowane produkty z poszczególnych branż. Nie stanowi on pełnej oferty handlowej, a jedynie podpowiedź, które produkty najchętniej wybierają firmy z Twojej branży.
Jeśli nie znalazłeś tam, czego szukasz skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy przy właściwym doborze sprzętu!

FAQ

1. Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od stanów magazynowych, rodzaju oraz ilości zamówionych produktów. Jest to czas potrzebny do zaksięgowania środków na Naszym koncie , przygotowania zamówienia oraz jego dostarczenia. Gdy zamówienie będzie gotowe do wysyłki spakujemy, powiadomimy Cię o tym mailowo.

2. Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Oferujemy elastyczne formy płatności dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

3. Jak otrzymać fakturę proforma

Aby otrzymać fakturę proforma postępuj jak poniżej:

Złóż zamówienie na me.pl z wyborem płatności przelew tradycyjny lub Wyślij wiadomość mailową na adres dlabiznesu@me.pl z danymi, na jakie ma zostać wystawiona faktura proforma.

4. Czy mam możliwość otrzymania faktury nabywca/odbiorca?

Wyślij wiadomość mailową na adres dlabiznesu@me.pl z danymi, na jakie ma zostać wystawiona faktura

5. Czy transport jest darmowy?

Darmowy transport oferujemy w standardzie. Na wskazany przez Klienta adres dla zamówień powyżej 100 zł lub do ponad 480 sklepów naszej Sieci bez wartości minimalnej zamówienia.

6. Czy kupując sprzęt na Firmę otrzymuję również gwarancję Producenta?

Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. Udzielenie gwarancji na sprzęt zakupiony do użytku poza gospodarstwem domowym uzależnione jest od informacji zawartych w Ogólnych Warunków Gwarancji danego Producenta

7. W jaki sposób odbywa się dostawa zamówienia?

Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany przez Zamawiającego. Istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówienia we wskazanym przez Klienta sklepie stacjonarnym Mediaexpert ( uzależnione od ilości towaru) w godzinach otwarcia danego sklepu.

8. Czy mogę zrealizować zamówienie z usługą wniesienia towaru i jego montażu?

Tak, jednak usługa ta jest dodatkowo płatna oraz możliwość jej wykonania uzależniona jest od miejsca Dostawy towaru oraz ich ilości.

Kontakt
Jesteśmy do Twoje dyspozycji codziennie w dni robocze w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w weekendy od 10:00 do 18:00. Odpowiemy na wszystkie trudne pytania i sporządzimy dla Ciebie kompleksową, spersonalizowaną ofertę. Cenimy sobie indywidualność rozwiązań, nie działamy szablonowo. Skontaktuj się z nami, byśmy mogli Ci pomóc.
Skontaktuj się z nami
Zespół ds. Obsługi Klienta Biznesowego i Instytucji:dlabiznesu@mediaexpert.pl
Biuro Obsługi Klienta:756 756 756 wew. 5Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-05-21 | 10:46:23

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756