Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

AGD

3023

Sprzęt AGD, którego potrzebujesz

W Media Expert znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia AGD, które warto mieć w swoim domu. W tej kategorii sprzętów znajdują się m.in. lodówki i zamrażarkipralki i suszarkikuchenki (m.in. Finlux kuchenka)zmywarkiokapy kuchennekuchenki mikrofalowe, armatura kuchenna i wszystkie niezbędne akcesoria AGD. Jeśli potrzebujesz któregoś z wymienionych urządzeń, to służymy pomocą, by wybrany produkt odpowiadał Twoim wymaganiom. Zdajemy sobie sprawę, że do zakup każdego z tych sprzętów wymaga szerokiej wiedzy na temat ich parametrów. Żeby ułatwić Ci poszukiwania, w każdej kategorii sprzętu AGD, a także w innych, możesz skorzystać z filtrowania wyników. Opcja ta  pozwoli Ci wybrać urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz przefiltrować wyniki m.in. ze względu na: moc urządzenia, poziom generowanego hałasu oraz, w niektórych sprzętach, klasy energooszczędnej. Oczywiście w przypadku każdego urządzenia znaczenie mogą mieć nieco inne parametry. Jeśli poszukując odpowiedniego rozwiązania, będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, to skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy dokładnie wyjaśnią Ci, jakie parametry są najważniejsze oraz ewentualnie zarekomendują najlepszy sprzęt w stosunku do Twojego budżetu.

Jaki sprzęt AGD wybrać do kuchni?

Zanim zdecydujesz się na dany sprzęt AGD, musisz się zastanowić, na co możesz sobie pozwolić. Bardzo duże znaczenie mają wymiary urządzenia – weź pod uwagę, ile możesz przeznaczyć na nie miejsca. Często problemem jest mała łazienka, w której chcemy umieścić pralkę. Wówczas można tam ustawić urządzenie typu SLIM, które może mieć głębokość nawet poniżej 45 cm, przy czym w dalszym ciągu będzie umożliwiać załadowanie nawet 7 kg rzeczy do prania. Alternatywą może być wybór sprzętu do zabudowy i ustawienie go w kuchni, gdzie dzięki zabudowie meblowej i tak nie będzie widoczny. Oprócz tego warto zwracać uwagę na to, jak wysokie będą koszty eksploatacji urządzenia. Ważna jest klasa energooszczędności, a np. w przypadku pralki czy zmywarki istotne jest również wykorzystanie wody na jeden cykl pracy. Nie należy także zapominać o kwestiach związanych z wyglądem urządzenia – jego kształtem czy kolorystyką. W Media Expert dopasujesz dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebujesz!

Wolnostojący sprzęt AGD


Jedną z ważnych decyzji jest wybór pomiędzy sprzętem do zabudowy a wolnostojącym. Czy jednak postawienie na 
kuchnie wolnostojące to dobra decyzja? To już kwestia Twoich upodobań. Oczywiście jeden i drugi rodzaj sprzętów może mieć te same parametry, ale wybór powinien być już uzależniony od tego, jakie są Twoje oczekiwania. Część naszych klientów wybiera wszystkie urządzenia pod zabudowę, inni wolą sprzęty wolnostojące. Rozwiązania pod zabudowę szczególnie często są zamawiane przez klientów, którzy nie mają do dyspozycji dużej powierzchni ze względu np. na małą kuchnię, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby te same sprzęty wykorzystać w pomieszczeniu o dużym metrażu i zaaranżować sobie kuchnię zgodną z oczekiwaniami. Szukasz urządzeń AGD? Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w Media Expert!

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną