Gry

(1371)

Gry na komputer lub konsolę – poznaj najlepsze tytuły!


Szukasz najnowszych lub legendarnych gier PC lub gier na konsole? Jesteś we właściwym miejscu! Bogata oferta tytułów, zarówno na PC, jak i Xboxa oraz PS, pozwoli Ci przenieść się do wyjątkowego świata wirtualnej rozrywki! Niezależnie od tego, czy chcesz zagłębić się w mroczne zakątki dark fantasy, wznieść na wyżyny zwycięstwa w FIFIE czy odkrywać nowe lądy w „przygodówkach”, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!


Gry na komputer – co oferujemy?


Zapoznaj się z asortymentem gier na komputer, również w cyfrowym wydaniu. Wśród nich znajdziesz najpopularniejsze symulatory, RPG „strzelanki”, „przygodówki’’, „zręcznościówki’’, „bijatyki’’, sportowe oraz strategiczne. Do wyboru masz gry na komputer najznamienitszych marek, w tym Ubisoftu, CD Project, Electronic Arts oraz CDP. Nieustannie aktualizujemy asortyment, dzięki czemu masz dostęp do najnowszych tytułów – takich jak Cyberpunk 2077 oraz najnowsze wydania FIFY!


Wybierz premierowe gry na konsole


Szukasz gier na konsole, na przykład PS4, PS5, Xbox One lub Xbox Series X? Zapoznaj się z naszymi propozycjami! Oferujemy najnowsze pozycje znanych producentów, w tym CD Project, Ubisoftu i Electronic Arts. Podobnie jak w przypadku PC, masz dostęp do każdego gatunku. Godne uwagi są także gry towarzyskie i muzyczne. Postaw na wspaniałą zabawę z przyjaciółmi! Wszystkie tytuły na konsole wyróżnia realizm, wyjątkowa grafika i dbałość o najdrobniejsze detale. Każdy wybierze idealną grę dla siebie, zarówno najmłodsi, jak i starsi gracze.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756