Projektory

(321)

Projektory w Media Expert


Projektor (rzutnik) stanowi nieodłączny element wyposażenia sal konferencyjnych, szkół, uczelni i innych placówek edukacyjnych, jak również różnego rodzaju centrów biznesowych czy po prostu firm. Bardzo dobrze sprawdza się także w domu, gdzie na przykład wykorzystuje się projektor zamiast TV. Do każdego z tych zastosowań warto dobrać odpowiedni rzutnik, którego parametry techniczne pozwalają na uzyskanie odpowiedniej jakości obrazu, a także zapewniają wysoki komfort użytkowania. Oferta sklepu Media Expert jest tak szeroka, że znaleźć w niej można urządzenia spełniające te kryteria. Proponowane są modele wielu firm – spośród których wymienić należy między innymi (jeden z najpopularniejszych obecnie) projektor BenQ czy też projektor LG. Rzutniki dostępne są w różnych przedziałach cenowych – tak, aby sprzęt mógł trafić do jak najszerszej grupy odbiorców, spełniając ich indywidualne oczekiwania.

Domowy użytek

Katalog produktowy jest zróżnicowany nie tylko w zakresie cen tych urządzeń, ale również ich gabarytów. Są tu bowiem zarówno projektory o standardowych wymiarach, jak i rzutniki mini. Ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że bez problemu daje się zabrać taki „gadżet” w podróż – na wakacje czy też w delegację lub po prostu na biznesowe spotkanie. W ofercie są również urządzenia do codziennych zastosowań – kierowane głównie do tych, którzy chcą kupić projektor do domu i używać go na przykład zamiast telewizora. Projektor domowy może stać się prawdziwym centrum multimedialnym, którego parametry zapewniają projekcję dużego obrazu wysokiej jakości nawet w całkiem niewielkich pomieszczeniach. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby taki projektor do filmów zamontować na przykład w salonie, w sypialni czy nawet w pokoju dziecięcym.

Parametry techniczne


Niezależnie od wybranego zastosowania, każdy rzutnik powinien zostać dobrany pod kątem kluczowych parametrów technicznych. Mają one bowiem wpływ na jakość generowanego obrazu, a także na wygodę użytkowania sprzętu i jego „żywotność”. Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na obsługiwaną przez urządzenie rozdzielczość podstawową. Odpowiada ona za szczegółowość obrazu, dlatego im jest wyższa w danym modelu, tym lepiej. Projektor Full HD zapewnia znacznie lepszy obraz niż na przykład rzutnik obsługujący rozdzielczość 800x480. Oczywiście w ofercie dostępne są również takie projektory, które pozwalają na swobodny wybór rozdzielczości – od HD do Full HD lub jeszcze szerzej. Znaczenie dla jakości obrazu ma również typ matrycy. Bardzo popularne obecnie są (obok projektorów DLP) projektory LED, które zapewniają wystarczające parametry obrazu zarówno do użytku domowego, jak i do komercyjnego, a także modele tradycyjne rzutników. To oczywiście nie wszystko. Projektor może być zróżnicowany także pod względem maksymalnej jasności generowanego obrazu (podawanej w lumenach) – im jest ona wyższa, tym wyraźniejszy jest obraz oglądany w świetle dziennym, a także w zakresie obsługiwanych przez niego technologii. Nabyć można między innymi projektor z obsługą 3D Ready czy też z łącznością Wi-Fi.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756