AGD do zabudowy

(12986)

Kuchenki mikrofalowe i ekspresy do zabudowy

Duże AGD do zabudowy

Marzy Ci się nowoczesna, wyjątkowa kuchnia? Być może sposobem na to będzie postawienie na AGD do zabudowy. Możesz wybrać urządzenia, które zostaną całkowicie lub częściowo zabudowane płytą meblową i tym samym będą wyglądały jak element mebli. Taki efekt możesz uzyskać, wybierając np. zmywarkę do zabudowy, ale już piekarniki do zabudowy czy kuchnie do zabudowy będą w pewnym sensie wtopione w meble, tzn. będą wyglądały, jakby stanowiły ich część. Duże AGD do zabudowy to również lodówka, pralka, suszarka czy pralko-suszarka. Urządzenia te również mogą być ukryte za płytą meblową i wyglądać jak szafka. Na takie urządzenia warto się zdecydować, jeśli dysponujesz niewielką powierzchnią i chcesz maksymalnie wykorzystać drzemiący w niej potencjał.  Na sprzęt pod zabudowę decydują się również nasi klienci, którzy posiadają bardzo duże kuchnie, ale chcą uzyskać nowoczesny efekt. Oczywiście w ramach sprzętu do zabudowy masz do wyboru urządzenia z różnej półki cenowej i od wielu producentów. Jeśli zależy Ci na danych parametrach urządzenia, to na pewno pomożemy znaleźć Ci takie, które spełnią Twoje oczekiwania.

AGD pod zabudowę – czym kierować się podczas jego wyboru?

W przypadku urządzeń pod zabudowę powinieneś, podobnie jak w przypadku AGD wolnostojącego, zwracać uwagę na wiele istotnych parametrów. Oczywiście w zależności od tego, jakie urządzenie Cię interesuje, ważne może być coś innego. Obojętnie, czy będą to kuchenki mikrofalowe do zabudowy, czy może płyty pod zabudowę, bardzo ważna jest energooszczędność urządzenia. Zwróć zatem uwagę na klasę energooszczędności, jaka wskazana jest w opisie danego sprzętu. W każdym przypadku bardzo ważna będzie moc urządzenia. Jeśli wybierasz okapy do zabudowy, to powinna Cię interesować maksymalna wydajność, a w przypadku pralki czy zmywarki – zużycie wody na jeden cykl. Jeśli wybierasz lodówkę, to wówczas znaczenie może mieć m.in. pojemność zamrażalnika. Jeśli musisz kupić wiele różnych urządzeń i nie wiesz, jak je wybrać, to skontaktuj się z nami. Udzielimy porady i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania w budżecie, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na swoje AGD do zabudowy.

Jak wybrać sprzęt AGD do zabudowy?

Poza parametrami związanymi z działaniem urządzeń bardzo duże znaczenie mają również wymiary. Firma, która zrealizuje projekt mebli, musi je znać, żeby przygotować odpowiednie meble. Najczęściej wykonawca mebli prosi o konkretne nazwy wybranych urządzeń lub ich wymiary. Na tej podstawie jest już w stanie zrealizować projekt mebli. Daje to większą swobodę podczas ich tworzenia oraz możliwość niemal całkowitego ukrycia sprzętu, a uzyskany efekt jest zadowalający. Oczywiście poza dopasowaniem wymiarów urządzenia największe znaczenie mają parametry, które powinny spełniać Twoje oczekiwania. 

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756