Lodówki i zamrażarki do zabudowy

(184)
Zamrażarki i lodówki do zabudowy
 
Lodówka i zamrażarka to jedne z podstawowych sprzętów kuchennych - bez nich codzienne funkcjonowanie zdaje się wręcz niemożliwe. Coraz częstszym rozwiązaniem staje się w tym zakresie wybór sprzętów do zabudowy, są bowiem dyskretne, eleganckie oraz idealnie dopasowują się do wystroju danego wnętrza. Na co zatem zwrócić uwagę decydując się na zakup zamrażarki i lodówki do zabudowy?
 
Zamrażarka do zabudowy - wady i zalety
 
Klasyczne zamrażarki dzielimy na skrzyniowe oraz szufladowe. W przypadku zamrażarek do zabudowy możliwe jest, zastosowanie tylko drugiego ze wspomnianych tu rozwiązań. Niewątpliwie ogranicza to wybór dostępnych modeli i tym samym stanowi wadę tego typu rozwiązania. Co jednak ważne, w zamrażarkach szufladowych o wiele łatwiej jest utrzymać porządek, są wygodniejsze w obsłudze - nie trzeba się schylać - a produkty są znacznie lepiej oświetlone, dzięki czemu szybciej i w prostszy sposób możemy znaleźć interesującą nas żywność.
 
Główną zaletą zamrażarek do zabudowy jest jednak przede wszystkim ich kompatybilność z całym wystrojem kuchni. Odpowiednio wkomponowane w meble stanowią ich spójną całość, co wpływa na prezentację danego wnętrza. 
 
Lodówki do zabudowy - którą wybrać?
 
Wybierając lodówkę - niezależnie od tego, czy jest to model wolnostojący, czy lodówka do zabudowy - warto sprawdzić przede wszystkim jej pojemność oraz klasę energetyczną. Oba wymienione tu parametry są niezwykle ważne w kontekście codziennego użytkowania. Pierwszy z nich odnosi się do funkcjonalności sprzętu, drugi zaś do ekonomiczności jego eksploatacji. 
 
Istotne są także takie parametry techniczne sprzętu jak liczba agregatów oraz termostatów w danym modelu. Warto przyjrzeć się również obecności funkcji No Frost, która chroni daną lodówkę przed osadzaniem się szronu i lodu - pomaga tym samym ograniczyć wilgoć panującą wewnątrz, a co za tym idzie utrzymać większą czystość oraz lepszą trwałość produktów.
 
Sprawdź zamrażarki i lodówki do zabudowy w Media Expert!
 
Wybierając podstawowe sprzęty kuchenne, warto postawić na sprawdzonych producentów - w ofercie Media Expert możemy znaleźć m.in. lodówki Beko oraz lodówki Samsung, które opierają się na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Jakie jeszcze marki są godne polecenia? Oto kilka wartych rozpatrzenia modeli zamrażarek i lodówek do zabudowy - sprawdź:

  • Zamrażarka ELECTROLUX EUN1100FOW - klasa energetyczna A+, pojemność całkowita 98 l i co najważniejsze, bardzo pozytywne opinie użytkowników, którzy podkreślają przede wszystkim łatwy montaż sprzętu oraz niezwykle cichą jego pracę. 
  • Lodówka AMICA UM130.3 - jest to niewielki sprzęt posiadający zarówno chłodziarkę, jak i zamrażarkę. Klasa energetyczna A+, cicha praca i automatyczne odszranianie chłodziarki. Co ważne, kierunek otwierania drzwi można dopasować do aranżacji kuchni!
  • Lodówka WHIRLPOOL ART6502/A+ - pojemność chłodziarki znajdującej się w tym sprzęcie to 195 l, zamrażarki 80 l. Jest to więc lodówka o sporych rozmiarach, która świetnie sprawdzi się nawet w przypadku większej rodziny. Użytkownicy podkreślają, że w tym zakresie cenowym jest to produkt naprawdę bardzo dobrej jakości.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756