Loading

Dostępne formy płatności

Dla zamówień Internetowych:

Płatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

Blik - System płatności mobilnych, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie. Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - gotowe! Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.

Google Pay - Szybka i bezpieczna płatność kartą płatniczą za pomocą Google Pay. Dodaj kartę do swojego konta Google i płać dwoma kliknięciami - wpłata zostanie zaksięgowana natychmiast.

Karta płatnicza - Płatność kartą w systemie Tpay. W trosce o bezpieczeństwo, obsługujemy wyłącznie płatności kartami zabezpieczonymi mechanizmem 3-D Secure. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy Twój bank udostępnia taką możliwość oraz czy limit na karcie nie przekracza wartości zamówienia. Płatność zostanie zaksięgowana natychmiast.

Tpay - Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.

Apple Pay - Szybka i bezpieczna płatność kartą płatniczą za pomocą funkcjonalności Apple. Płatność widoczna tylko dla użytkowników korzystających z urządzeń Apple oraz przeglądarki Safari.

PayPo -  możliwość zapłacenia za zakupy w terminie do 30 dni od daty złożenia zamówienia. Sprawdź więcej informacji tutaj.

Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia. Koszt płatności to 4,95 zł bez względu na wartość zamówienia.

Raty - zamówienia już od 100 zł możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach za pośrednictwem: Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A.

Leasing - zamówienia o wartości 500 zł Netto możesz opłacić wygodnym leasingiem, za pośrednictiwem : LeaseLink Sp. z o.o. oraz PKO Leasing S.A.

Płatność kartą podarunkową - Karta Podarunkowa Media Expert to wygodny środek płatniczny, którym możesz zapłacić za swoje zamówienie. Sprawdź więcej informacji tutaj.

Darmowa dostawa

Koszt dostawy jest obliczany automatycznie w pierwszym kroku procesu zakupowego. W przypadku zamówień realizowanych poprzez opcję "Odbierz w sklepie", koszt dostawy wynosi 0 zł bez względu na wartość zamówienia, a dla pozostałych opcji dostawy, koszt ten wynosi 0 zł przy zamówieniu o wartości powyżej 99,00zł. Podane koszty nie dotyczą dodatkowych opłat wynikających z wybranej formy płatności.

Sposoby płatności przy odbiorze w sklepie:

Gotówka w sklepie - zapłać gotówką lub Kartą Prezentową podczas odbioru swojego zamówienia w wybranym elektromarkecie, po skompletowaniu wysyłamy je do wybranego salonu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.

Płatność kartą w sklepie – Płatność kartą podczas odbioru zamówienia w wybranym elektromarkecie Media Expert. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do sklepu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.

Raty w sklepie - Skorzystaj z wygodnych rat z doradcą, w wybranym elektromarkecie Media Expert. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do sklepu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.

Xbox All Access  - Dedykowana płatność wyświetlana przy  zakupie konsoli Xbox. Sprawdź więcej informacji tutaj.

Płatność kartą podarunkową -Karta Podarunkowa Media Expert to wygodny środek płatniczny, którym możesz zapłacić za swoje zamówienie. Sprawdź więcej informacji tutaj.

Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony towar trafił do Ciebie w idealnym stanie.
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące kosztów i sposobów dostawy, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub bezpośrednio Biurem Obsługi Klienta

Dodaj załącznik

Załącznik (jpg, pdf, doc, docx)

Loading

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756