Dostępne formy płatności


Dla zamówień Internetowych:


Płatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

Blik - System płatności mobilnych, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie. Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - gotowe! Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.
Google Pay - Szybka i bezpieczna płatność kartą płatniczą za pomocą Google Pay. Dodaj kartę do swojego konta Google i płać dwoma kliknięciami - wpłata zostanie zaksięgowana natychmiast.
Karta płatnicza - Płatność kartą w systemie Tpay. W trosce o bezpieczeństwo, obsługujemy wyłącznie płatności kartami zabezpieczonymi mechanizmem 3-D Secure. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy Twój bank udostępnia taką możliwość oraz czy limit na karcie nie przekracza wartości zamówienia. Płatność zostanie zaksięgowana natychmiast.
Tpay - Płatność kartą lub szybkim przelewem internetowym w jednym z wybranych banków. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty.
PayPo -  możliwość zapłacenia za zakupy w terminie do 30 dni od daty złożenia zamówienia. Sprawdź więcej informacji tutaj.

Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia. Koszt płatności to 4,95 zł bez względu na wartość zamówienia.


Raty - zamówienia już od 100 zł możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach za pośrednictwem: Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A.

Płatność kartą podarunkową - Karta Podarunkowa Media Expert to wygodny środek płatniczny, którym możesz zapłacić za swoje zamówienie. Sprawdź więcej informacji tutaj.Darmowa dostawa

Koszt dostawy jest obliczany automatycznie w pierwszym kroku procesu zakupowego. W przypadku zamówień realizowanych poprzez opcję "Odbierz w sklepie", koszt dostawy wynosi 0 zł bez względu na wartość zamówienia, a dla pozostałych opcji dostawy, koszt ten wynosi 0 zł przy zamówieniu o wartości powyżej 99,00zł. Podane koszty nie dotyczą dodatkowych opłat wynikających z wybranej formy płatności.


Sposoby płatności przy odbiorze w sklepie:

Gotówka w sklepie - zapłać gotówką lub Kartą Prezentową podczas odbioru swojego zamówienia w wybranym elektromarkecie, po skompletowaniu wysyłamy je do wybranego salonu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.
Płatność kartą w sklepie – Płatność kartą podczas odbioru zamówienia w wybranym elektromarkecie Media Expert. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do sklepu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.
Raty w sklepie - Skorzystaj z wygodnych rat z doradcą, w wybranym elektromarkecie Media Expert. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do sklepu, a informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz drogą mailową.

Płatność kartą podarunkową -Karta Podarunkowa Media Expert to wygodny środek płatniczny, którym możesz zapłacić za swoje zamówienie. Sprawdź więcej informacji tutaj.


Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony towar trafił do Ciebie w idealnym stanie.
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące kosztów i sposobów dostawy, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub bezpośrednio Biurem Obsługi Klienta

Temat *
1190

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.

Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert