Raty

W sklepie Mediaexpert możesz skorzystać z wygodnego systemu ratalnego. Współpracujemy z bankami: Credit Agricole Bank Polska S.A., Bank Millennium S.A. oraz Alior Bank S.A..

Oferujemy dwie możliwości skorzystania z płatności ratalnej: Raty w salonie lub Raty przez Internet. Przy pierwszej możliwości należy wybrać opcję „Odbierz w sklepie” jako formę płatności zaznaczyć „raty w salonie”. Towar zostanie wysłany do wybranego w zgłoszeniu sklepu stacjonarnego. Wniosek ratalny zostanie sporządzony w sklepie. Dokumentem potrzebnym do zakupu sprzętu w systemie ratalnym jest dowód osobisty, niekiedy wymagany jest dokument potwierdzający dochody (dowolny z ostatnich trzech miesięcy) lub wyciąg z konta lub zaświadczenie o zarobkach.

Drugą możliwością są Raty przez Internet. W tym wypadku należy wybrać opcję „Zamów do domu” i jako płatność wybrać Raty przez Internet. Takie raty dostępne są dla produktu powyżej 100zł. Po złożonym zamówieniu wniosek można złożyć od razu online, lub później klikając w link w mailu potwierdzającym zamówienie, należy wypełnić go samodzielnie i odesłać elektronicznie zgodnie z dalszymi instrukcjami, po pozytywnej weryfikacji przez bank realizujemy zamówienie.

Raty w Media Expert to gwarancja bezpieczeństwa zakupów i możliwość spełnienia marzeń! Naszymi zaletami jest kredyt już od 100 zł, minimum formalności, bez wizyty w banku, dogodna ilość rat, pozytywne rozpatrzenie większości wniosków.
Więcej informacji znajdziesz tutaj

Jeśli masz pytanie dotyczące płatności ratalnej prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi KlientaTemat *
1190

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert