Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Raty

W sklepie Mediaexpert możesz skorzystać z wygodnego systemu ratalnego. Współpracujemy z dwoma bankami: Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Agicole Bank Polska S.A.

Oferujemy dwie możliwości skorzystania z płatności ratalnej: Raty w salonie lub Raty przez Internet. Przy pierwszej możliwości należy wybrać opcję „Odbierz w sklepie” jako formę płatności zaznaczyć „raty w salonie”. Towar zostanie wysłany do wybranego w zgłoszeniu sklepu stacjonarnego. Wniosek ratalny zostanie sporządzony w sklepie. Dokumentem potrzebnym do zakupu sprzętu w systemie ratalnym jest dowód osobisty, niekiedy wymagany jest dokument potwierdzający dochody (dowolny z ostatnich trzech miesięcy) lub wyciąg z konta lub zaświadczenie o zarobkach.

Drugą możliwością są Raty przez Internet. W tym wypadku należy wybrać opcję „Zamów do domu” i jako płatność wybrać Raty przez Internet. Takie raty dostępne są dla produktu powyżej 300zł. Po złożonym zamówieniu wniosek można złożyć od razu online, lub później klikając w link w mailu potwierdzającym zamówienie, należy wypełnić go samodzielnie i odesłać elektronicznie zgodnie z dalszymi instrukcjami, po pozytywnej weryfikacji przez bank realizujemy zamówienie.

Raty w Media Expert to gwarancja bezpieczeństwa zakupów i możliwość spełnienia marzeń! Naszymi zaletami jest kredyt już od 300 zł, minimum formalności, bez wizyty w banku, dogodna ilość rat, pozytywne rozpatrzenie większości wniosków.
Więcej informacji znajdziesz tutaj

Jeśli masz pytanie dotyczące płatności ratalnej prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi KlientaTemat *
495

Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych

Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną